KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC
Kuupäev: 19.05.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Kuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
Väljakukohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud:Egerd Pajustik, Rando Kesküla
4. kohtunik:Andrei Karhu
Inspektor:Einar Lillo
Kohtunike vaatleja:Robert Pajussaar
FC KURESSAARE NÕMME KALJU FC
Värvid
Särgid Kollane Särgid Must
Püksid Kollane Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Neoonroheline
Püksid Oranž Püksid Neoonroheline
Põlvikud Oranž Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Marco Lukka Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Jan Važinski Nimi Sergei Terehhov
Telefon 56692777 Telefon 56825666
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Abitreener Jan Važinski: Karantiin on läbi ja Premium liiga taasalustab. See jalgpalliaasta kindlasti läheb ajalukku, sest praktiliselt teist korda alustame hooaega. Esimesed ühised trennid näitasid, et füüsiline vorm on hea ja see veel kord näitab meie mängijate professionaalset suhtumist. Kindlasti võtab natukene aega taastada võistkonna koostööd, aga reedene mäng näitas palju positiivseid momente. Suurepärane on see, et Saaremaal, kus oli eriolukorra ajal väga raske seis, läheb elu vaikselt oma rütmi. Premium Liiga mängud on taas meie lemmikul Kuressaare linnastaadionil, kus meid ootab hea kvaliteediga muruväljak. Mängus Kalju vastu tahame pakkuda kompromissitut võitlust iga väljaku meetril ja ainult kahju, et meie fantastilised fännid vaatavad internetis mängu ülekannet, aga mitte tribüünilt. Peatreener Marko Kristal: Ootame ühiselt pärast pikka pausi punktide peale mängimist. Treeningud ning kontrollkohtumine on loonud pildi meie hetkeolukorrast. Mängijate tahtmine ning füüsiline seis on hea ning mängupilt paraneb kindlasti iga järgneva mänguga.
Mängija Sander Laht: Oleme suutnud ülemaailmse ja kutsumata külalise kontrolli alla saada, et jätkata sellega, kuhu pooleli jäime - hooajaga! Kalju on tuttav vastane ja üks tiitlipretentente, kuid palju uusi mehi ja vahepealne paus pakub kindlasti ka üllatusi, milleks peame valmis olema. Meeskond on hooaja jätkumiseks teinud isuga trenni ja oleme valmis võitlema ühtse rusikana kogu Saaremaa eest! Mängija Mikk Reintam: Oleme kõik õnnelikud, et pärast rasket ühist pingutust ühiskonnana saame vaikselt hakata naasta tavapärasesse elurütmi. Eelnevad kuud oleme keskendunud reeglitest kinnipidamisele ja hoidnud üleval füüsilist toonust. Kindlasti ei oota meid ees kerge mäng Kuressaares, kus vastane on taktikaliselt hästi valmistunud. Esimesed mängud nõuavad lisa keskendumist, et varem automaatsena tundunud meeskonna plaanidest kinni pidada.
Täiendav teave
Lisateave - Lisateave Paf | adidas | Pirita Marina Hotel & Spa | iSport | Mazda | Taisto Bussid | Kuup3 | Fresh Food | Kataja Events | Event Center | amb (Akadeemia Al Mare Bowling) | Adrenaliin 》 NKFC heategevuspartner on Help.ee www.kaljufc.ee www.facebook.com/NommeKaljuFC www.twitter.com/kaljuFC www.instagram.com/kaljufc
Korraldava klubi vastutav ametnik: Mario Pruul
Piletiinfo: -
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.