KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
Kuupäev: 03.06.2020
Kellaaeg: 19:30
Staadion: Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Väljakukohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud:Sander Saga, Riivo Stolts
4. kohtunik:Grigori Ošomkov
Inspektor:Einar Lillo
Kohtunike vaatleja:Eduard Rõžov
PAIDE LINNAMEESKOND TALLINNA FC FLORA
Värvid
Särgid Tumesinine Särgid Valge
Püksid Tumesinine Püksid Valge
Põlvikud Tumesinine Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Roheline
Püksid Kollane Püksid Roheline
Põlvikud Kollane Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Jaanus Pruuli Nimi Norbert Hurt
Telefon 5033145 Telefon 53474738
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: Eelmise mängu tulemus valmistas pettumuse, aga meie mäng mitte. Tegime hea partii, aga kahjuks meie realiseerimine ei olnud soovitud tasemel. Aitab ainult töökus ja usk oma võimetesse. Võidujanu on meil suur, aga teatud psühholoogilised aspektid vajavad timmimist. Flora on väga organiseeritud meeskond ja mis saab veelgi motiveerivam olla, kui mängida Eesti parimatest parimate poegade vastu!? Minu mängijad saavad hea võimaluse võrrelda oma võimeid. Tuleb sõda, seda ma luban. Peatreener Väravavahtide treener, Aiko Orgla: Valmistume Paide mänguks korralikult ja ootame võitluslikku mängu. Nagu Mihkel Ainsalu koosolekul ütles, siis Paides on alati raske. Ootame seda mängu ja tahame saada raske tööga hea tulemuse.
Mängija Muhammed Sanneh: Ma ei mõtle, kes on meie vastane. Meil ei ole vaja otsida põhjuseid, peame keskenduma lahendustele. Isegi kui me hetkel ei lenda, ei tähenda see, et me ei suudaks järgmist mängu võita. Peame olema enesekindlad ja meie fänne rõõmustama! Mängija Väravavaht, Ingmar Krister Paplavskis: Ees ootab tähtis nädal. Kolmapäevane vastane on tugev ning võõrsilmängud Paidega on alati keerulised olnud, seega peame võidupunktide kojutoomiseks näitama oma parimat mängu.
Täiendav teave
Lisateave Paide LM kodulehekülg: www.paidelinnameeskond.ee Paide LM Facebook: www.facebook.com/PaideLinnameeskond Paide LM Instagram: www.instagram.com/paidelinnameeskond Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee | www.facebook.com/fcflora | www.instagram.com/fcflora/ | www.youtube.com/user/TVFlora1990
Korraldava klubi vastutav ametnik: Arto Saar
Piletiinfo: -
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.