KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia
Kuupäev: 17.06.2020
Kellaaeg: 19:30
Staadion: A. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
Väljakukohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud:Aron Härsing, Jaan Roos
4. kohtunik:Joonas Jaanovits
Inspektor:Kert Küttis
Kohtunike vaatleja:Uno Tutk
TALLINNA FC FLORA TALLINNA FCI LEVADIA
Värvid
Särgid Roheline Särgid Valge
Püksid Valge Püksid Roheline
Põlvikud Roheline Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Sinine
Püksid Oranž Püksid Sinine
Põlvikud Oranž Põlvikud Sinine
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Zurab Ochigava
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Norbert Hurt Nimi Pavel Kazakov
Telefon 53474738 Telefon 5120864
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Abitreener, Joel Indermitte: Suur mäng, suur vastasseis! Kahju, et olukord on veel selline, et publik seda mängu staadionil ei näe. Oleme näidanud viimasel ajal head minekut ja tahame seda ka jätkata Levadia vastu. Tuleb kõva andmine, selleks tuleb valmis olla ja 3 punkti koju jätta. Peatreener Martin Reim: "Tänavuse hooaja esimene Tallinna derby kujuneb kindlasti väga võitluslikuks ja põnevaks. FC Flora kannab valitseva Eesti meistri ja Premium Liiga liidrina soosiku rolli, kuid meil avaneb hea võimalus end tõestada ning näidata oma valmisolekut meistritiitli eest võidelda. Kaalul on kolm üliolulist punkti mõlema meeskonna jaoks. Ühtlasi tahame teha laupäevase mängu vigade paranduse."
Mängija Kaitsja, Henri Järvelaid: Tallinna derbi on iga Eesti jalkafänni jaoks pidupäev, nii ka meie jaoks, hea koht kus trennis õpitu maksma panna ja ennast tõestada. Tuleb näidata kelle kodustaadion A. Le Coq Arena tegelikult on! Mängija Markus Jürgenson: "Kohtume valitseva Eesti meistri, superkarika võitja, Premium Liiga liidri ning väga head jalgpalli mängiva meeskonnaga. Meil on omad mõtted ja plaanid kuidas kohtumise tulemus enda kasuks kallutada. FC Flora tuleb väljakule favoridiina, kuid me anname endast parima ja üritame kolmapäeva õhtul oma poolehoidjaid rõõmustada."
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee | www.facebook.com/fcflora | www.instagram.com/fcflora/ | www.youtube.com/user/TVFlora1990 Lisateave Hoia end kursis FCI Levadia tegemistega! * www.fcilevadia.ee * Facebook: @fcilevadia * Instagram: @fcilevadiatallinn * Twitter: @LevadiaFC
Korraldava klubi vastutav ametnik:
Piletiinfo:
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.