KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tartu JK Tammeka - FCI Tallinn
Kuupäev: 03.03.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
Väljakukohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud:Rando Kesküla, Egerd Pajustik
4. kohtunik:Roomer Tarajev
Inspektor:Veiko Soo
Kohtunike vaatleja:Alik Säde
TARTU JK TAMMEKA FCI TALLINN
Värvid
Särgid Sinine Särgid Must
Püksid Sinine Püksid Must
Põlvikud Sinine Põlvikud Must
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Kollane
Püksid Must Püksid Kollane
Põlvikud Valge Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Ofosu Appiah
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Kristjan Tiirik Nimi Aleksandr Altosar
Telefon 55608923 Telefon 5240573
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Mario Hansi: "FCI vastu peame tähelepanu pöörama eelkõige meeskondlikule tegevusele kõigis mängu momentides, sest kui laseme mängu individuaalseks, siis läheb mäng kohe kordades raskemaks. Kindlasti on suur roll selles mängus ka pealtvaatajatel. Kui teid on palju, siis see on suur lisamotivatsioon mängijatele olukordades, kus on raske. Üheskoos tuleb hea tulemuse ja avavooru väärilise atmosfääri nimel pingutada!" Peatreener Aleksandr Pushtov:"Soovime hooaega võiduga alustada. Sõidame Tartusse kolme punkti järele!"
Mängija Kaarel Kiidron: "Kindlasti peame rõhku pöörama üleminekutele, nii kaitsest ründesse kui ka ründest kaitsesse. Kui me suudame neis mänguelementides vastasest paremad olla, siis võtame võidu. Samuti on vaja, et pealtvaatajaid tuleks kohale suur hulk, sest Sepal mängides tekib suure publikuga võimas efekt ja annab meeskonnale jõudu juurde!" Mängija Vladimir Voskoboinikov:"Esimene liigamäng. Mõte on vaid üks: võtta kolm punkti!"
Täiendav teave
Lisateave www.jktammeka.ee https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Lisateave fcinfonet.com facebook.com/fcinfonet
Korraldava klubi vastutav ametnik: Kalle Paas
Piletiinfo: • HOOAJAPILETIGA TASUTA! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!

Mehised mehed alustavad Tartus: Tammeka vs FCI Tallinn

Selle hooaja Premium liiga avalöök tehakse Tartus Sepa staadionil, kus kohaliku Tammeka vastaseks on valitsev meister FCI Tallinn.

Tartu JK Tammeka - FCI Tallinn
3. märtsil kell 19:00 Sepa staadionil (Sepa 15a, Tartu)
OTSE: Postimees.ee

Tartlased osalevad hooaja avamängus teist aastat järjest. Mullu võõrustati Narva Transi, kellega tehti võitluslik 2:2 viik, mis lõppes mõlema meeskonna jaoks punase kaardiga. Hooaja avavärava lõi mullu 24. minutil Transi mängija Dmitry Proshin, tartlaste poolelt oli 66. minutil täpne Rasmus Tauts.

FCI Tallinn alustas 2016. aastat Paides, kus Taavi Rähni omavärava ja Vladimir Voskoboinikovi tabamuse toel saadi 2:0 võit.

Tegemist on esimese Premium liiga mänguga värskelt ühisrahastuskampaania abil renoveeritud Sepa staadionil.

„FCI vastu peame tähelepanu pöörama eelkõige meeskondlikule tegevusele kõigis mängu momentides, sest kui laseme mängu individuaalseks, siis läheb mäng kohe kordades raskemaks,“ lausus Mario Hansi, Tammeka üks kahest peatreenerist. „Kindlasti on suur roll selles mängus ka pealtvaatajatel. Kui teid on palju, siis see on suur lisamotivatsioon mängijatele olukordades, kus on raske. Üheskoos tuleb hea tulemuse ja avavooru väärilise atmosfääri nimel pingutada!"

Tartlaste kapten Kaarel Kiidron: „Kindlasti peame rõhku pöörama üleminekutele, nii kaitsest ründesse kui ka ründest kaitsesse. Kui me suudame neis mänguelementides vastasest paremad olla, siis võtame võidu. Samuti on vaja, et pealtvaatajaid tuleks kohale suur hulk, sest Sepal mängides tekib suure publikuga võimas efekt ja annab meeskonnale jõudu juurde!“

FCI Tallinna peatreener Aleksandr Puštov: „Soovime hooaega võiduga alustada. Sõidame Tartusse kolme punkti järele!“

Ründaja Vladimir Voskoboinikov: „Esimene liigamäng. Mõte on vaid üks: võtta kolm punkti!“

Mängukeelu tõttu jätab kohtumise vahele Ofosu Appiah (FCI Tallinn). Väljakukohtunik on Grigori Ošomkov, abikohtunikud Rando Kesküla ja Egerd Pajustik, neljas kohtunik Roomer Tarajev ning kohtunike vaatleja Alik Säde.

Piletiinfo: • Tammeka hooajapiletiga tasuta! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!

Pildil Dmitri Kruglov

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.