KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev
Kuupäev: 04.03.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
Väljakukohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud:Artur Telling, Jaan Roos
4. kohtunik:Jagnar Jakobson
Inspektor:Even Laanemaa
Kohtunike vaatleja:Ülo Kikas
VILJANDI JK TULEVIK JK SILLAMÄE KALEV
Värvid
Särgid Kollane Särgid Valge-Must
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Punane
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Rain Tölpus Nimi Juri Žukov
Telefon 55570197 Telefon +37258609747
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Aivar Lillevere: „Esimene mäng. Oleme selleks mänguks kolm kuud valmistunud ja tahame kindlasti kohe esimesest voorust punkte saada. Kui oleme keskendunud oma sooritusele siis ma ei näe põhjust miks mitte positiivselt hooaega alustada.“ Peatreener Abitreener Vadm Dobizha: Kõigepealt õnnitlen kõiik uue hooaja alguse puhul. Uus hooaeg alati toob uusi lootuseid, uusi võimalusi ning võite. Me tahaksime näidata esimeses mängus oma parimad külgi ning teenida võidu, kuna kõigile on tähtis seda hooaega edukalt alustada.
Mängija Indrek Ilves: „Tõusime taaskord meeskonnaga Eesti tippu. Oleme teinud igas elemendis tööd selle nimel, et jääda Premium liigasse. Kõik treeningud toimusid meie renoveeritud kunstmurul, mis vaieldamatult tuli meeskonnale kasuks. Meeskond on tõsiselt meelestatud ning meile on väga tähtis alustada hooaega positiivses noodis! Ootame mängule enda fänne ja sõpru, kelle toetusega tahame saavutada positiivse tulemuse.“ Mängija Deniss Malov: soovin kõikidele võistkondadele edu. Me oleme valmis võitlema ning kindlasti tahaksime, et meie ettevalmistusperioodi töö tasuks ära ka punktidega.
Täiendav teave
Lisateave www.jktulevik.ee Lisateave www.fcsillamae.ee www.facebook.com/JKSillamaeKalev
Korraldava klubi vastutav ametnik: Rain Tölpus
Piletiinfo: 3€ Klubiliikme kaardiga ning alla 12 aastased lapsed ja pensionärid: Tasuta

Uustulnuk Tulevik võõrustab avavoorus Sillamäed

Aastase vaheaja järel võõrustab Viljandi JK Tulevik taas Premium liiga mängu. Esimeses matšis peab Tulevik rinda pistma JK Sillamäe Kaleviga.

Viljandi JK Tulevik – JK Sillamäe Kalev
4. märtsil kell 13:00 Viljandi kunstmuruväljak (Ranna pst 1)
OTSE: Jalgpall.ee

Viljandi tegi mullu fantastilise aasta esiliigas. Kui iseseisvad klubid jäävad tihtipeale suurklubide duublitega hätta, siis Tuleviku domineerimine andis märku, et meeskond on tänavuseks hooajaks valmis taas kõrgemas seltskonnas mängima.
Tulevik on säilitanud oma põhituumiku, mitmed mängijad on vanemad ja kogenumad ning nüüd jääb vaid üle näha, kas esiliigas näidatud kvaliteet on piisav ka Premium liigas hakkama saamiseks.

Sillamäe Kalev on olnud viimastel aegadel raskustes, kuid hooaja eel on taaskord suudetud korralik võistkond kokku panna. Kuigi meeskonna juures pole enam Evgeny Kabaevit, on mitmed põhitegijad võistkonna juurde jäänud ning kindlasti tasub ära märkida Daniil Ratnikovi tagasitulekut Sillamäele.

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: „Esimene mäng. Oleme selleks mänguks kolm kuud valmistunud ja tahame kindlasti kohe esimesest voorust punkte saada. Kui oleme keskendunud oma sooritusele siis ma ei näe põhjust miks mitte positiivselt hooaega alustada.“

Mängija Indrek Ilves: „Tõusime taaskord meeskonnaga Eesti tippu. Oleme teinud igas elemendis tööd selle nimel, et jääda Premium liigasse. Kõik treeningud toimusid meie renoveeritud kunstmurul, mis vaieldamatult tuli meeskonnale kasuks. Meeskond on tõsiselt meelestatud ning meile on väga tähtis alustada hooaega positiivses noodis! Ootame mängule enda fänne ja sõpru, kelle toetusega tahame saavutada positiivse tulemuse.“

Sillamäe Kalevi abitreener Vadm Dobizha: „Kõigepealt õnnitlen kõiik uue hooaja alguse puhul. Uus hooaeg alati toob uusi lootuseid, uusi võimalusi ning võite. Me tahaksime näidata esimeses mängus oma parimad külgi ning teenida võidu, kuna kõigile on tähtis seda hooaega edukalt alustada.“

Mängija Deniss Malov: „Soovin kõikidele võistkondadele edu. Me oleme valmis võitlema ning kindlasti tahaksime, et meie ettevalmistusperioodi töö tasuks ära ka punktidega.“

Pilet maksab 3€. Klubiliikme kaardiga ning alla 12-aastased lapsed ja pensionärid: tasuta.

Kohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Artur Telling, Jaan Roos
4. kohtunik: Jagnar Jakobson

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.