KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia
Kuupäev: 04.03.2017
Kellaaeg: 16:00
Staadion: Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
Väljakukohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud:Silver Kõiv, Lauri Salei
4. kohtunik:Dmitri Kulikov
Inspektor:Einar Lillo
Kohtunike vaatleja:Hannes Kaasik
TALLINNA FC FLORA TALLINNA FC LEVADIA
Värvid
Särgid Roheline Särgid Valge
Püksid Valge Püksid Valge
Põlvikud Roheline Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Kollane
Püksid Oranž Püksid Must
Põlvikud Oranž Põlvikud Kollane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Henri Järvelaid, Joonas Tamm Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Norbert Hurt Nimi Pavel Kazakov
Telefon 53474738 Telefon 5120864
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Arno Pijpers: „Olen põnevil. Levadia on samuti tugeva ajaloo ja saavutustega klubi Eesti jalgpallimaastikul. Usun, et algav hooaeg ei saa teisiti olema. Nende ridades on ka pallureid, kes mulle varasemast tuttavad – kindlasti on seal kvaliteeti ja kogemust. Juba minu esimesest Flora perioodist meenub, et meievahelised mõõduvõtud olid erilise auraga. Tuleb hea mäng!“ Peatreener Igor Prins: "Hooaeg algab meie jaoks väga tähtsa ja tõsise väljakutsega kohtudes võõrsil FC Floraga. Loomulikult mängime võidule ja tahame uut jalgpalliaastat hea tulemusega alustada. Eesmärgiks on kolm punkti."
Mängija Rauno Alliku: „Uus hooaeg ning tahame sellel aastal paremini alustada kui eelmisel. Kindlasti ei rahuldanud meid neljas koht ning selle parandamiseks peame stabiilsemad olema – ka hooaja alguses. Levadia vastu on alati tulised lahingud ning mängijate motiveerituses küsimusi ei teki. Tahame sellest mängust tulemust!“ Mängija Rimo Hunt: "Ees ootab Premium liiga hooaja esimene mäng, kus vastaseks FC Flora. Meie eesmärgiks on kohtumine võita ja kolme punktiga hooaega alustada."
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee www.facebook.com/fcflora https://www.instagram.com/fcflora/ www.youtube.com/user/TVFlora1990 www.twitter.com/FCFTallinn Lisateave FC Levadia on 9-kordne Eesti meister ja 8-kordne karikavõitja. FC Levadia Jalgpallikoolis tegelevad vutimänguga enam kui 400 noormängijat. 2017. aasta Eesti meistrivõistlustel osaleb FC Levadia kokku 21 võistkonnaga, nende hulgas on naiskond ja kolm tüdrukute võistkonda. Vaata lisaks: www.fclevadia.ee www.facebook.com/fclevadia www.twitter.com/LevadiaFC www.instagram.com/fclevadiatallinn
Korraldava klubi vastutav ametnik: Tarmo Huttunen
Piletiinfo: Tavapilet 5.- Õpilased, üliõpilased 3.- Kuni 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta. Flora klubikaardiga sissepääs tasuta. Lisaks müügil ka hooajapilet 50.-, mis sisaldab endas erinevaid soodustusi, lisa saab lugeda siit: http://fcflora.ee/hooajakaart-2017/ Piletimüügis saab tasuda nii kaardiga kui sularahas.

Avavooru lõpetab tõeline maiuspala FC Flora – FC Levadia

Premium liiga 1. voor saab võimsa lõpu, kui juba hooaja avamatšis lähevad vastamisi igipõlised rivaalid FC Flora – FC Levadia.

Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia
4. märtsil kell 16:00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)
OTSE: ETV

Kaks meeskonda läksid avavoorus vastamisi ka mullu, kui Sportland Arenal jäid väravad löömata. Sellest sai alguse ka väravavahi Sergei Lepmetsa fantastiline hooaeg, kui mees tõusis fööniksina tuhast, mängis end põhimeheks ja on tänini liiga üks hinnatumaid puurilukke. Kas ka sel korral pakub mõni mängija suures derbis üllatuse?

FC Flora jaoks algas hooaeg kohutavalt, kui Superkarikafinaal jäädi lausa 0:5 alla FCI Tallinnale, kuid siiski ei maksa 2016. aasta meistrit maha kanda. Võistkonna kaptenipaela kannab tänavu Brent Lepistu ning noorel meeskonnal on kaotusest võimalik õppida ja siit ainult edasi minna.

FC Levadia on see-eest jalgpallifänne hullutanud vägevate üleminekutega ning saab olema põnev näha, kuidas peatreener Igor Prins väga võimeka, kuid üsna hilja komplekteeritud meeskonna mängima panna suudab.

FC Flora peatreener Arno Pijpers: „Olen põnevil. Levadia on samuti tugeva ajaloo ja saavutustega klubi Eesti jalgpallimaastikul. Usun, et algav hooaeg ei saa teisiti olema. Nende ridades on ka pallureid, kes mulle varasemast tuttavad – kindlasti on seal kvaliteeti ja kogemust. Juba minu esimesest Flora perioodist meenub, et meievahelised mõõduvõtud olid erilise auraga. Tuleb hea mäng!“

Mängija Rauno Alliku: „Uus hooaeg ning tahame sellel aastal paremini alustada kui eelmisel. Kindlasti ei rahuldanud meid neljas koht ning selle parandamiseks peame stabiilsemad olema – ka hooaja alguses. Levadia vastu on alati tulised lahingud ning mängijate motiveerituses küsimusi ei teki. Tahame sellest mängust tulemust!“

FC Levadia juhendaja Igor Prins: „Hooaeg algab meie jaoks väga tähtsa ja tõsise väljakutsega kohtudes võõrsil FC Floraga. Loomulikult mängime võidule ja tahame uut jalgpalliaastat hea tulemusega alustada. Eesmärgiks on kolm punkti."
Ründaja Rimo Hunt: „Ees ootab Premium liiga hooaja esimene mäng, kus vastaseks FC Flora. Meie eesmärgiks on kohtumine võita ja kolme punktiga hooaega alustada."

Tavapilet 5.-; Õpilased, üliõpilased 3.-; Kuni 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta. Flora klubikaardiga sissepääs tasuta. Lisaks müügil ka hooajapilet 50.-, mis sisaldab endas erinevaid soodustusi, lisa saab lugeda siit. Piletimüügis saab tasuda nii kaardiga kui sularahas.

Kohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Lauri Salei
4. kohtunik: Dmitri Kulikov

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.