KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev
Kuupäev: 11.03.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Maarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
Väljakukohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud:Egerd Pajustik, Sander Saga
4. kohtunik:Marko Liiva
Inspektor:Einar Lillo
Kohtunike vaatleja:Margus Kröönström
TALLINNA FC LEVADIA JK SILLAMÄE KALEV
Värvid
Särgid Roheline Särgid Tumesinine
Püksid Valge Püksid Tumesinine
Põlvikud Valge Põlvikud Tumesinine
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Punane
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Daniil Ratnikov
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Pavel Kazakov Nimi Juri Žukov
Telefon 5120864 Telefon +37258609747
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Igor Prins: Peame esimese mängu Maarjamäel ning loomulikult tahame kolm punkti koju jätta. Kerge ülesanne see pole, sest avamängu kaotusele vaatamata on Sillamäe Kalev tugev ja löögijõuline võistkond, kellega on alati raske mängida. Oleme mänguks hästi valmistanud ning läheme väljakule eesmärgiga võita. Ootame kõiki fänne ja FC Levadia Jalgpallikooli noormängijaid koos oma peredega meile kaasa elama! Peatreener Vadim Dobizha: Esimene voor on läbi, aga hooaeg on veel alguses. Ma arvan, et mõlemad võistkonnad ei ole rahul oma esimese vooru tulemusega ning tahavad seda parandada. Väsimust veel ei ole, jõudu ning soovi võita on kõigil tohutult. Arvan, et meid ootab ees väga huvitav mäng. Kui parandame oma esimese mängu vead, siis saavutama oma eesmärgi selles kohtumises.
Mängija Andreas Raudsepp: Kindlasti läheme mängima eesmärgiga võita. Samuti tahame pakkuda ilusat ründavat jalgpalli, aga see sõltub ka ilmast ja väljaku seisukorrast laupäeval. Loodetavasti suudame mängu domineerida, oma võimalused realiseerida ning hooaja esimese võidu kirja saada. Mängija Deniss Malov: Kevadine jalgpall on väga ennustamatu. Iga võistkond võib võita tegelikult, kuna kõik on väga värsked ja väsimust veel ei ole. Aga mina usun, et meid ootab huvitav mäng, mida pealtvaatajad saavad hea meelega nautida.
Täiendav teave
Lisateave FC Levadia on 9-kordne Eesti meister ja 8-kordne karikavõitja. FC Levadia Jalgpallikoolis tegelevad vutimänguga enam kui 400 noormängijat. 2017. aasta Eesti meistrivõistlustel osaleb FC Levadia kokku 21 võistkonnaga, nende hulgas on naiskond ja kolm tüdrukute võistkonda. Vaata lisaks: www.fclevadia.ee www.facebook.com/fclevadia www.twitter.com/LevadiaFC www.instagram.com/fclevadiatallinn Lisateave www.fcsillamae.ee www.facebook.com/JKSillamaeKalev
Korraldava klubi vastutav ametnik: Sergei Hohlov-Simson
Piletiinfo: Pileti hind 7 €. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3 €. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3 €. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs tasuta.

Võitu otsiv Levadia võõrustab Sillamäe Kalevit

Tallinna Levadia kohtub Maarjamäe kunstmurustaadionil Sillamäe Kaleviga. Kodumeeskond soovib kohtumisest kindlasti võitu ja kolme punkti. Ründeteravusest puudust tundev Kalev on mängu eel optimistlik ja loodab Levadiale pakkuda huvitavat kohtumist.

Tallinna FC Levadia – JK Sillamäe Kalev
11. märtsil kell 13:00 Maarjamäe kunstmuruväljakul (Kose tee 4, Tallinn)
OTSE: Postimees.ee

Levadia esimese vooru kohtumises FC Floraga parimat välja ei selgitatud ning mäng lõppes 1:1 viigiga. Koduväljakul mängides loodab Levadia publikule näidata ründavat jalgpalli ning tahab esimesed võidupunktid tabelisse kirja saada.

Sillamäe Kalev oli Viljandi Tuleviku vastu raskustes. Kuigi pallivaldamisprotsent oli Kalevil lausa 68%, siis oma võimalusi ära ei kasutatud ning väravat lüüa ei suudetud. Pärast mängu tunnistas ka Sillamäe kaitsemängija Deniss Malov, et rünnakul jääb lahendustest puudu. Seda viga tahetakse kindlasti Levadia vastu parandada.

Sillamäe poolelt peab kohtumise vahele jätma eelmisel hooajal Levadias mänginud Daniil Ratnikov, kes esimeses voorus teenis Viljandi vastu kaks kollast kaarti.

Levadia peatreener Igor Prins: “Peame esimese mängu Maarjamäel ning loomulikult tahame kolm punkti koju jätta. Kerge ülesanne see pole, sest avamängu kaotusele vaatamata on Sillamäe Kalev tugev ja löögijõuline võistkond, kellega on alati raske mängida. Oleme mänguks hästi valmistanud ning läheme väljakule eesmärgiga võita. Ootame kõiki fänne ja FC Levadia Jalgpallikooli noormängijaid koos oma peredega meile kaasa elama!”

Poolkaitsja Andreas Raudsepp: “Kindlasti läheme mängima eesmärgiga võita. Samuti tahame pakkuda ilusat ründavat jalgpalli, aga see sõltub ka ilmast ja väljaku seisukorrast laupäeval. Loodetavasti suudame mängu domineerida, oma võimalused realiseerida ning hooaja esimese võidu kirja saada.”

Sillamäe treener Vadim Dobizha: “Esimene voor on läbi, aga hooaeg on veel alguses. Ma arvan, et mõlemad võistkonnad ei ole rahul oma esimese vooru tulemusega ning tahavad seda parandada. Väsimust veel ei ole, jõudu ning soovi võita on kõigil tohutult. Arvan, et meid ootab ees väga huvitav mäng. Kui parandame oma esimese mängu vead, siis saavutama oma eesmärgi selles kohtumises.”

Kaitsja Deniss Malov: “Kevadine jalgpall on väga ennustamatu. Iga võistkond võib võita tegelikult, kuna kõik on väga värsked ja väsimust veel ei ole. Aga mina usun, et meid ootab huvitav mäng, mida pealtvaatajad saavad hea meelega nautida.”

Pilet mängule maksab 7 eurot. Sooduspilet pensionäridele, üliõpilastele ja kuni 18-aastastele lastele 3 eurot. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki attendiga sissepääs 3 eurot. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs mängule tasuta.

Kohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Sander Saga
4. kohtunik: Marko Liiva

Pildil: Andreas Raudsepp loodab, et Levadia suudab võidupunktid koju jätta.
Foto: EJL

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.