KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka
Kuupäev: 11.03.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
Väljakukohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud:Lauri Salei, Veiko Mõtsnik
4. kohtunik:Tomi Rahula
Inspektor:Silver Lulla
Kohtunike vaatleja:Tiit Kivisild
PÄRNU JK VAPRUS TARTU JK TAMMEKA
Värvid
Särgid Kollane Särgid Sinine
Püksid Must Püksid Sinine
Põlvikud Kollane Põlvikud Sinine
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Oranž
Püksid Oranž Püksid Must
Põlvikud Oranž Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavu Midenbritt Nimi Kristjan Tiirik
Telefon 55524204 Telefon 55608923
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Marko Lelov: Iga Premium liiga mäng on eraldi väljakutse ja kindlasti kõigilt on võimalik punkte võtta. Peame tegema Tammeka vastu esitluse, millega see on võimalik. Peatreener Kaido Koppel: Pärnu ründab ja kaitseb täiesti teistmoodi, kui FCI seda tegi. Sellest tulenevalt on laupäevases mängus uued väljakutsed. Mäng näitab kuidas nendega hakkama saame.
Mängija Toomas Pent: Tammekaga on olnud alati põnevad mängud ja seekord tulevad nemad eelolevale vastasseisule positiivse tulemusega, kuid me oleme valmis tuliseks lahinguks ja anname endast 110% et Tammeka seeria jätku ei saaks. Mängija Tauno Tekko: Väga tähtis mäng on tulemas. Peame eufooriast välja tulema ning samasuguse keskendumise ja võitlusvaimuga mängima nagu esimeses voorus FCI vastu. See oli alles esimene mäng pikast hooajast. Pärnuga mängud on alati tasavägised olnud. Rahuldava tulemuse jaoks peame andma endast maksimumi!
Täiendav teave
Lisateave www.vaprus.ee https://www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus/ Lisateave www.jktammeka.ee ; https://www.facebook.com/jalgpallikool/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Gert Olesk/ Tarmo Tõnismann
Piletiinfo: täispilet 3€, sooduspilet 1€, pensionäridele ja alla 12 aastastele lastele sissepääs tasuta.

Vaprus ja Tammeka ootavad põnevat vastasseisu

Esimeses voorus suurüllatuse pakkunud ja tiitlikaitsja FCI alistanud Tartu Tammeka sõidab sel nädalal Pärnusse, et mõõtu võtta Vaprusega. Mõlemad meeskonnad tunnistavad, et omavahelised kohtumised on alati olnud tasavägised ja pakkunud põnevust.

Pärnu JK Vaprus – Tartu JK Tammeka
11. märtsil kell 13:00 Pärnu kunstmurustaadionil (Mai 3, Pärnu)
OTSE: Jalgpall.ee

Pärnu meeskonna jaoks algas uus hooaeg raskelt, kui koduväljakul kaotati suurelt Nõmme Kaljule. Vaprus lasi Kaljul endale lüüa neli väravat ning suutis ka ise lüüa sama palju, kuid kahjuks kaks tabamust lõid nad enda võrku ning seega võitis Kalju kohtumise 6:2. Tammeka vastu loodetakse kindlasti visamat vastupanu näidata ja, miks mitte ka koduväljakul esimesed punktid tabelisse teenida.

Tartu meeskond alustas hooaega suurepäraselt kui Sepa staadionil alistati valitsev meister FCI tänu Kaarel Kiidroni ja Jürgen Lorenzi väravatele 2:0. Tammeka tahab kindlasti Pärnu vastu sama võitluslikku mängu näidata ja head hoogu jätkata.

Vapruse peatreener Marko Lelov: “Iga Premium liiga mäng on eraldi väljakutse ja kindlasti kõigilt on võimalik punkte võtta. Peame tegema Tammeka vastu esituse, millega see on võimalik.”

Pärnu mängumees Toomas Pent: “Tammekaga on olnud alati põnevad mängud ja seekord tulevad nemad eelolevale vastasseisule positiivse tulemusega, kuid me oleme valmis tuliseks lahinguks ja anname endast 110% et Tammeka seeria jätku ei saaks.”

Tammeka treener Kaido Koppel: “Pärnu ründab ja kaitseb täiesti teistmoodi, kui FCI seda tegi. Sellest tulenevalt on laupäevases mängus uued väljakutsed. Mäng näitab, kuidas nendega hakkama saame.”

Tammeka poolkaitsja Tauno Tekko: “Väga tähtis mäng on tulemas. Peame eufooriast välja tulema ning samasuguse keskendumise ja võitlusvaimuga mängima nagu esimeses voorus FCI vastu. See oli alles esimene mäng pikast hooajast. Pärnuga mängud on alati tasavägised olnud. Rahuldava tulemuse jaoks peame andma endast maksimumi!”

Pilet mängule maksab 3 eurot, sooduspilet 1 euro. Pensionäridele ja alla 12-aastastele lastele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Lauri Salei, Veiko Mõtsnik
4. kohtunik: Tomi Rahula

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.