KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond
Kuupäev: 11.03.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
Väljakukohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud:Artur Telling, Neeme Neemlaid
4. kohtunik:Tanel Üprus
Inspektor:Even Laanemaa
Kohtunike vaatleja:Are Habicht
VILJANDI JK TULEVIK PAIDE LINNAMEESKOND
Värvid
Särgid Kollane Särgid Tumesinine-Sinine
Püksid Must Püksid Tumesinine
Põlvikud Kollane Põlvikud Tumesinine
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Punane
Püksid Must Püksid Punane
Põlvikud Oranž Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Nikita Novopashin
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Rain Tölpus Nimi Jaanus Pruuli
Telefon 55570197 Telefon 5033145
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Aivar Lillevere: Suutsime esimeses mängus kodupubliku toel magusa võidu võtta. Kindlasti on mängijatel sama suur isu ka seekord samasugune tulemus võtta. Paide on kindlasti tugev vastane aga kui mängime samamoodi nagu esimeses voorus siis oleme võimelised võitma Peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: Narvalt saadud hävitav kaotus tuleb kiiresti unustada ja edasi minna. Eesootav võõrsilmäng Viljandiga ei tule lihtne. Peame end mentaalselt koguma ja mängima oma võimete piiril.
Mängija Janar Õunap: Hooaja esimesest mängust magusad punktid Sillamäe vastu käes. Sellel laupäeval on vastaseks nooruslik Paide Linnameeskond. Meeskond, kes tahab oma uue peatreeneri käe all tõestada, et suudavad kõiki meeskondi alistada. Meie lähme kindlasti oma mängu peale suruma ning Paidele me midagi kergelt ei anna. Ootan kindlasti väljaku äärde sama palju rahvast kui esimesel kodumängul, ja isegi rohkem, sest mängupäev on ikkagi pidupäev! Mängija Andre Järva: Laupäeval sõidame Viljandisse 3 punkti järele. Eelmisel nädalal ebaõnnestusime igas elemendis ja oleme nädal aega nüüd teinud tööd selle nimel, et neid vigu vältida. Tahame näidata meid toetama tulevatele fännidele, kes on nende sats ja mis emotsioone ja tulemusi me pakkuda tahame neile. Meid rahuldab Viljandis ainult võit.
Täiendav teave
Lisateave www.jktulevik.ee Lisateave Paide Linnameeskonna kodulehekülg: http://www.paidelinnameeskond.ee/ Paide Linnameeskonna Facebooki leht: https://www.facebook.com/PaideLinnameeskond/ Paide Linnameeskond Instagramis: https://www.instagram.com/paidelinnameeskond/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Rain Tölpus
Piletiinfo: 3€ Pensionärid ja alla 12 aastased lapsed: Tasuta

Teist võitu jahtiv Viljandi kohtub Paidega

Viljandi Tulevik loodab kodusel kunstmuruväljakul teist mängu järjest võidu koju jätta ja seda sel korral Paide Linnameeskonna vastu, kes esimeses voorus sai vägagi valusa kaotuse Narva Transilt.

Viljandi JK Tulevik – Paide Linnameeskond
11. märtsil kell 13:00 Viljandi kunstmuruväljakul (Ranna pst. 1, Viljandi)
OTSE: Jalgpall.ee

Viljandi teenis esimeses voorus väärtusliku võidu Sillamäe Kalevi üle tänu Rainer Peipsi esimese poolaja kauglöögile. Vaatamata sellele, et Kalev suutis suurema osa mängust palli enda käes hoida, võitles Tulevik kaitses visalt ja teenis magusad punktid oma esimeses mängus, olles tagasi Premium liigas.

Eeldatavasti saab Viljandi eest platsil näha ka uut Kasahstani leegionäri Kassymkhan Talasbayevit, kui peatreener Aivar Lillevere mängueelsetes intervjuudes kinnitas, et soovib teda kohtumises kasutada.

Paide Linnameeskond alustas vastupidiselt hooaega uue peatreeneri käe all negatiivselt. Narva Trans suutis võõral väljakul Paide täielikult üle mängida ja võitis kohtumise kindlalt 5:1. Linnameeskonna sõnul tuleb see mäng unustada, keskenduda uuele vastasseisule Viljandiga ja teha vigade parandus.

Eelmises kohtumises punase kaardi tõttu peab kohtumise vahele jätma Paide kaitsja Nikita Novopashin.

Viljandi peatreener Aivar Lillevere: “Suutsime esimeses mängus kodupubliku toel magusa võidu võtta. Kindlasti on mängijatel sama suur isu ka seekord samasugune tulemus võtta. Paide on kindlasti tugev vastane aga kui mängime samamoodi nagu esimeses voorus, siis oleme võimelised võitma.”

Kaitsja Janar Õunap: “Hooaja esimesest mängust magusad punktid Sillamäe vastu käes. Sellel laupäeval on vastaseks nooruslik Paide Linnameeskond. Meeskond, kes tahab oma uue peatreeneri käe all tõestada, et suudavad kõiki meeskondi alistada. Meie lähme kindlasti oma mängu peale suruma ning Paidele me midagi kergelt ei anna. Ootan kindlasti väljaku äärde sama palju rahvast kui esimesel kodumängul, ja isegi rohkem, sest mängupäev on ikkagi pidupäev!”

Paide peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: “Narvalt saadud hävitav kaotus tuleb kiiresti unustada ja edasi minna. Eesootav võõrsilmäng Viljandiga ei tule lihtne. Peame end mentaalselt koguma ja mängima oma võimete piiril.”

Ründaja Andre Järva: “Laupäeval sõidame Viljandisse 3 punkti järele. Eelmisel nädalal ebaõnnestusime igas elemendis ja oleme nädal aega nüüd teinud tööd selle nimel, et neid vigu vältida. Tahame näidata meid toetama tulevatele fännidele, kes on nende sats ja mis emotsioone ja tulemusi me pakkuda tahame neile. Meid rahuldab Viljandis ainult võit.”

Pilet mängule maksab 3 eurot, pensionäridele ja alla 12-aastastele lastele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Artur Telling, Neeme Neemlaid
4. kohtunik: Tanel Üprus

Pildil: Jasper Uwaegbulam suutis eelmises kohtumises Transi vastu ühe värava lüüa. Kas sel korral tuleb lisa?
Foto: EJL

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.