KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
JK Narva Trans - FCI Tallinn
Kuupäev: 11.03.2017
Kellaaeg: 16:00
Staadion: Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
Väljakukohtunik: Dmitri Kulikov
Abikohtunikud:Riivo Stolts, Silver Kõiv
4. kohtunik:Toomas Nõmmiste
Inspektor:Veiko Soo
Kohtunike vaatleja:Eduard Rõžov
JK NARVA TRANS FCI TALLINN
Värvid
Särgid Punane Särgid Must
Püksid Punane Püksid Must
Põlvikud Punane Põlvikud Must
Väravavahi värvid
Särgid Neoonroheline Särgid Kollane
Püksid Neoonroheline Püksid Kollane
Põlvikud Neoonroheline Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Vasilii Pinchuk Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Konstantin Burdakov Nimi Aleksandr Altosar
Telefon 55563345 Telefon 5240573
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Adiam Kuziaev: Järgmises voorus kohtume valitseva meistri Infonetiga. Nad alustasid hooaega ebaõnnestunult. Aga ma olen näinud Infoneti - Tammeka mängu. Infonetil oli rida realiseerimata võimalusi. Meeskonna mängijad on väga meisterlikud ja kogenud. Loodan, et tänu meie pühendumusele saavutame positiivse tulemuse. Arvan, et on vara muudatustest rääkida, sest paar mängu ei tähenda veel midagi. Esimese ringi järel saame teada kui palju Infonet ja kõik teised meeskonnad muutusid. Peatreener Aleksandr Pushtov: Uus mäng ja uus vastane. Peame ammutama kaotusest kogemuse ja näitama ses mängus iseloomu ning võimet võita kõiki vastaseid. Just nimelt selle ülesandega sõidame Narva.
Mängija Denis Poliakov: Esimese mängu võit andis meile palju positiivseid emotsioone. Anname ennast parimat, et sama moodi jätkata. Ma usun jalgpalliõnne. Kui tulevad karistuslöögid, siis katsun neid realiseerida nagu eelmisel mängul! Mängija Roman Sobtšðenko: Narva Trans on ebamugav vastane. Seda enam, kui nad mängivad kodus. Mäletame eelmise hooaja lõpust, et mäng Narvaga ei saa olema kerge. Astusime esimeses voorus ämbrisse ega tohi seda korrata. Peame realiseerima oma võimalused ja tooma koju kolm punkti!
Täiendav teave
Lisateave www.fctrans.ee | www.fb.com/jknarvatrans | www.twitter.com/jknarvatrans | www.instagram.com/jknarvatrans | www.vk.com/jknarvatrans Lisateave fcinfonet.com facebook.com/FCInfonet
Korraldava klubi vastutav ametnik: Nikolai Burdakov
Piletiinfo: Täispilet: 3€, õpilased ja pensionärid : 1€, alla 12-aastastele lastele ja jalgpallikooli liikmetele sissepääs TASUTA!

Kas esimese mängu positiivne emotsioon aitab Transi FCI vastu?

Narva Fama staadionil tõotab laupäeval tulla põnev heitlus, kui Trans ja FCI tulevad omavahelisele kohtumisele vastu väga erinevate tulemuste põhjal esimesest voorust.

JK Narva Trans – FCI Tallinn
11. märtsil kell 16:00 Narva Fama staadionil (Hariduse 22, Narva)
OTSE: Postimees.ee

Trans sõitis Premium liiga esimeses voorus külla Paidele, kus näidati tõelist jõudemonstratsiooni, alistades Linnameeskonna 5:1. Transi poolelt särasid uued täiendused, kui Dmitri Kovb tegi kübaratriki ning Denis Poljakov lisas kaks väravat. Sellest mängust võttis Narva kaasa palju häid emotsioone, mida loodetakse FCI vastu ära kasutada.

Narva poolelt jätab mängukeelu tõttu kohtumise vahele Vasilii Pintšuk.

FCI jaoks valmistas esimene voor pettumuse kui Tammeka vastu ei suudetud oma võimalusi realiseerida ning seetõttu kaotas Tallinna meeskond kohtumise 0:2. Uuest voorust loodab FCI oma punktiarve avada ja mitte korrata esimeses mängus tehtud vigu.

Kohtumine tuleb kindlasti põnev ka seetõttu, et selleks hooajaks liikusid FCI ridadesse ka eelmise aasta Transi põhimehed Roman Nesterovski ja Kirill Nesterov.

Transi peatreener Adiam Kuziaev: “Järgmises voorus kohtume valitseva meistri Infonetiga. Nad alustasid hooaega ebaõnnestunult. Aga ma olen näinud Infoneti - Tammeka mängu. Infonetil oli rida realiseerimata võimalusi. Meeskonna mängijad on väga meisterlikud ja kogenud. Loodan, et tänu meie pühendumusele saavutame positiivse tulemuse. Arvan, et on vara muudatustest rääkida, sest paar mängu ei tähenda veel midagi. Esimese ringi järel saame teada kui palju Infonet ja kõik teised meeskonnad muutusid.”

Poolkaitsja Denis Poljakov: “Esimese mängu võit andis meile palju positiivseid emotsioone. Anname ennast parimat, et sama moodi jätkata. Ma usun jalgpalliõnne. Kui tulevad karistuslöögid, siis katsun neid realiseerida nagu eelmisel mängul!”

FCI peatreener Aleksandr Puštov: “Uus mäng ja uus vastane. Peame ammutama kaotusest kogemuse ja näitama ses mängus iseloomu ning võimet võita kõiki vastaseid. Just nimelt selle ülesandega sõidame Narva.”

Poolkaitsja Roman Sobtšenko: “Narva Trans on ebamugav vastane. Seda enam, kui nad mängivad kodus. Mäletame eelmise hooaja lõpust, et mäng Narvaga ei saa olema kerge. Astusime esimeses voorus ämbrisse ega tohi seda korrata. Peame realiseerima oma võimalused ja tooma koju kolm punkti!”

Täispilet mängule maksab 3 eurot, õpilastele ja pensionäridele 1 euro, alla 12-aastastele lastele ja jalgpallikooli liikmetele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Dmitri Kulikov
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Silver Kõiv
4. kohtunik: Toomas Nõmmiste

Pildil: Eelmisel hooajal näitas FCI Transi vastu võimu. Kuidas läheb sel korral?
Foto: EJL

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.