KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
FCI Tallinn - Viljandi JK Tulevik
Kuupäev: 18.03.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Infoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Väljakukohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud:Sander Saga, Silver Sepp
4. kohtunik:Jagnar Jakobson
Inspektor:Kalle Roos
Kohtunike vaatleja:Margus Kotter
FCI TALLINN VILJANDI JK TULEVIK
Värvid
Särgid Must Särgid Kollane
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Kollane
Väravavahi värvid
Särgid Roosa Särgid Oranž
Püksid Roosa Püksid Must
Põlvikud Roosa Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Ofosu Appiah Nimed Gerdo Juhkam
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Aleksandr Altosar Nimi Kevin Paavo
Telefon 5240573 Telefon 55905581
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Aleksandr Pushtov:"Tegemist on esimese kodumänguga ning meeskond soovib rõõmustada oma fänne ründava, tulemusliku mänguga ja muidugi ka võita." Peatreener Aivar Lillevere: Kindlasti on FCI oma esimesest voorust saadud valusast kaotusest Tammeka vastu õppust võtnud ja kindlasti tulevad meie vastu täie tõsidusega mängima. Aga meie ei kavatse kindlasti mängu kaotama minna ja anname endast kõik, et väljakult tulles saaks pea püsti hoida.
Mängija Vladimir Avilov:"Mäng Viljandiga ei saa olema lihtne, kuna vastane naases sel aastal Premium liigasse ning tahe end tõestada on suur. Seda enam, et mängivad meistrite vastu. Meeskond valmistub mänguks 100% ega alahinda vastast. Esimene selle hooaja kodumäng - ootame fännide toetust, et jätta kolm punkti koju!" Mängija Martin Allik: Mäng valitseva meistri vastu saab väga raske olema, aga ka nemad on võimelised eksima. Kindlasti läheme mängima kaitsest lähtuvalt, aga me ei lähe seda mängu kaotama. Mäng algab seisult 0-0 ja meeskond teeb kõik selleks, et taha jääkski 0. Võõrsilt viigipunktiga tagasi tulla oleks meie jaoks väga hea.
Täiendav teave
Lisateave fcinfonet.com facebook.com/fcinfonet Lisateave www.jktulevik.ee
Korraldava klubi vastutav ametnik: Aleksandr Altosar
Piletiinfo: FCI Tallinna klubikaardiga pääs tribüünile on prii. Juhul kui vastav kaart puudub, on täispileti hinnaks 5 EUR.

Valitsev meister võõrustab Lasnamäel uustulnukat

Hooaega hästi alustanud Premium liiga uustulnuk Viljandi Tulevik reisib kolmandaks mänguvooruks pealinna, kus Lasnamäel tuleb rinda pista valitseva meistri FCI Tallinnaga.

FCI Tallinn – Viljandi JK Tulevik
18. märtsil kell 13:00 Infoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
OTSE: Postimees.ee

FCI jaoks algas hooaeg tõeliselt negatiivse üllatusega, kui võõrsil tunnistati Tartu Tammeka paremust. Siiski saadi võidupunktid kirja teises voorus, kui 2:1 oldi üle Narva Transist.

Tulevik on sarnaselt FCI-le kahest matšist kogunud kolm punkti. Avavoorus hoiti puur puhtana ja alistati 1:0 Sillamäe Kalev, teises voorus tunnistati aga Paide Linnameeskonna 3:2 paremust.

Mõlemad meeskonna peavad laupäeval hakkama saama ühe keskkaitsjata. Möödunud voorus teenisid punase kaardi nii Ofosu Appiah (FCI) kui ka Gerdo Juhkam (Tulevik).

FCI peatreener Aleksandr Pushtov: „Tegemist on esimese kodumänguga ning meeskond soovib rõõmustada oma fänne ründava, tulemusliku mänguga ja muidugi ka võita."

Keskkaitsja Vladimir Avilov: „Mäng Viljandiga ei saa olema lihtne, kuna vastane naases sel aastal Premium liigasse ning tahe end tõestada on suur. Seda enam, et mängivad meistrite vastu. Meeskond valmistub mänguks 100% ega alahinda vastast. Esimene selle hooaja kodumäng - ootame fännide toetust, et jätta kolm punkti koju!"

Tuleviku juhendaja Aivar Lillevere: „Kindlasti on FCI oma esimesest voorust saadud valusast kaotusest Tammeka vastu õppust võtnud ja kindlasti tulevad meie vastu täie tõsidusega mängima. Aga meie ei kavatse kindlasti mängu kaotama minna ja anname endast kõik, et väljakult tulles saaks pea püsti hoida.“

Mängija Martin Allik: „Mäng valitseva meistri vastu saab väga raske olema, aga ka nemad on võimelised eksima. Kindlasti läheme mängima kaitsest lähtuvalt, aga me ei lähe seda mängu kaotama. Mäng algab seisult 0-0 ja meeskond teeb kõik selleks, et taha jääkski 0. Võõrsilt viigipunktiga tagasi tulla oleks meie jaoks väga hea.“

FCI Tallinna klubikaardiga pääs tribüünile on prii. Täispileti hinnaks on 5 eurot.

Kohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Sander Saga, Silver Sepp
4. kohtunik: Jagnar Jakobson

Foto: Jana Pipar

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.