KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - JK Sillamäe Kalev
Kuupäev: 01.04.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
Väljakukohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud:Veiko Mõtsnik, Risto Eelmaa
4. kohtunik:Tanel Üprus
Inspektor:Silver Lulla
Kohtunike vaatleja:Jüri Saar
PÄRNU JK VAPRUS JK SILLAMÄE KALEV
Värvid
Särgid Kollane Särgid Tumesinine
Püksid Must Püksid Tumesinine
Põlvikud Kollane Põlvikud Tumesinine
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Punane
Püksid Oranž Püksid Must
Põlvikud Oranž Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi Juri Žukov
Telefon 55524204 Telefon 58609747
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Marko Lelov: Huvitav mäng mõlemale poolele, favoriidikoorem võiks langeda Sillamäe Kalevile, aga meie eesmärk on see mäng võita. Peatreener Abitreener Vadim Dobiža: Premium liiga jätkub ning meie ees on Pärnu. Eelmises voorus näitasime head jalgpalli, aga positiivset tulemust saavutada ikkagi ei suutnud. Nüüd on meil võimalus seda teha. Tuleb väga raske mäng, kuna meie vastane on juba näidanud, et tema oskab väravaid lüüa. Keskendumine mängule on väga oluline selles kohtumises. Oma poolt peame tegema kõik, et esimesed punktid koju viia.
Mängija Jako Kanter: Mõlemal oleks vaja võtta punktilisa siit. Sillamäe tuleb kindlasti hambad ristis siia selle nimel võitlema, kuid meie peame olema valmis selleks ning oma sisu näitama. Viimased mängud on meil olnud sümpaatsed. Poistel isu on ja selle sama isuga ma usun,et võime 3 punkti koju jätta. Aga muidugi Sillamäe ei tee seda lihtsaks, aga tahtejõu ja vaevaga ma usun veelkord, et tuleb positiivne tulemus. Mängija Maksim Lipin: samm-sammult peame liikuma edasi. Praegusel hetkel ei saa me punktide arvuga rahul olla, aga me peame kasutama iga võimalust ning peame tegema kõik, mis meist sõltub, et seda olukorda muuta.
Täiendav teave
Lisateave www.vaprus.ee https://www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus/ Lisateave www.fcsillamae.ee www.facebook.com/JKSillamaeKalev
Korraldava klubi vastutav ametnik: Tarmo Tõnismann
Piletiinfo: täispilet 3€, sooduspilet 1€, pensionäridele ja alla 12 aastastele lastele sissepääs tasuta.

Sillamäe ja Pärnu vajavad punkte

Pärnu kunstmurustaadionil panevad palli mängu kohalik Vaprus ja Sillamäe Kalev. Meeskonnad paiknevad hetkel tabeli lõpus ja sealt kõrgemale tõusmiseks tuleb omavahelisest kohtumisest teenida punkte.

Pärnu JK Vaprus – JK Sillamäe Kalev
1. aprillil kell 13:00 Pärnu kunstmurustaadionil (Mai 3)
OTSE: Jalgpall.ee

Pärnu on kolme vooruga suutnud teenida tabelisse ühe punkti, kui kodus suudeti viigistada Tartu Tammekaga. Lisaks on teenitud kaotused Nõmme Kaljult ja FC Floralt. Sillamäe Kalev asub punktideta vahetult Vapruse järel. Kolme kohtumisega on teenitud kolm kaotust ning suudetud lüüa vaid üks värav.

Mõlemal meeskonnal on tõestamist palju ning omavahelisest kohtumisest selgub, kas Kalev suudab pääseda viimaselt kohalt või suurendab Vaprus edu Sillamäe ees.

Vapruse peatreener Marko Lelov: „Huvitav mäng mõlemale poolele, favoriidikoorem võiks langeda Sillamäe Kalevile, aga meie eesmärk on see mäng võita.”

Kaitsja Jako Kanter: „Mõlemal oleks vaja võtta punktilisa siit. Sillamäe tuleb kindlasti hambad ristis selle nimel võitlema, kuid meie peame olema valmis selleks ning oma sisu näitama. Viimased mängud on meil olnud sümpaatsed. Poistel isu on ja selle sama isuga ma usun, et võime 3 punkti koju jätta. Aga muidugi Sillamäe ei tee seda lihtsaks, aga tahtejõu ja vaevaga ma usun veelkord, et tuleb positiivne tulemus.”

Kalevi abitreener Vadim Dobiža: „Premium liiga jätkub ning meie ees on Pärnu. Eelmises voorus näitasime head jalgpalli, aga positiivset tulemust saavutada ikkagi ei suutnud. Nüüd on meil võimalus seda teha. Tuleb väga raske mäng, kuna meie vastane on juba näidanud, et tema oskab väravaid lüüa. Keskendumine mängule on väga oluline selles kohtumises. Oma poolt peame tegema kõik, et esimesed punktid koju viia.”

Poolkaitsja Maksim Lipin: „Samm-sammult peame liikuma edasi. Praegusel hetkel ei saa me punktide arvuga rahul olla, aga me peame kasutama iga võimalust ning peame tegema kõik, mis meist sõltub, et seda olukorda muuta.”

Täispilet mängule maksab 3 eurot, sooduspilet 1 euro. Pensionäridele ja alla 12aastastele lastele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik ja Risto Eelmaa
4. kohtunik: Tanel Üprus

Vaprus madistas eelmises voorus Floraga, kellelt tuli vastu võtta kaotus
Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.