KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond
Kuupäev: 01.04.2017
Kellaaeg: 16:00
Staadion: Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Väljakukohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud:Jaan Roos, Marto Kiisk
4. kohtunik:Jagnar Jakobson
Inspektor:Juss Tamming
Kohtunike vaatleja:Kaupo Õismaa
NÕMME KALJU FC PAIDE LINNAMEESKOND
Värvid
Särgid Must Särgid Valge
Püksid Must Püksid Valge
Põlvikud Must Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Punane
Püksid Valge Püksid Punane
Põlvikud Valge Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Michael Lilander
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Sergei Terehhov Nimi Jaanus Pruuli
Telefon 56825666 Telefon 5033145
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Sergei Frantsev: Noor ja ambitsioonikas meeskond. Nende viimane tulemus liigas ei oma tähtsust. Valmistume Paide mänguks kogu tõsidusega! Peatreener Väravavahtide treener Jüris Sahkur: Laupäeval jätkub taaskord meie kõigi lemmik - Premium liiga. Päike on välja tulnud ja kunstmurud pehmemad kui enne koondisepausi. Eelmisel aastal kaotas Kalju tiitli just Paidega mängudes. Ega see aasta kuidagi teistmoodi Paide ei planeeri seda teha - jätkuvalt proovime teha endast kõik oleneva, et võtta kolm punkti Hiiu mändide alt. Oleme selleks mänguks valmistunud nii hästi kui praegustes oludes võimalik ning olen kindel, et tuleb kõvemat sorti andmine. Soovitan kõigil, ka jalgpallikaugetel inimestel, tulla vaatama laupäeval Kalju vs Paide heitlust! Näeme laupäeval!
Mängija Peeter Klein: Paide võistkond koosneb väga headest noortest mängumeestest, kes võivad mängida väga isukalt. Eriti pärast viimast suurt kaotust. Seetõttu peame meie mängima väga keskendunult ning olema mänguks täielikult valmis. Mängija Sören Kaldma: Järgmine mäng Nõmme Kalju vastu on meie jaoks suur proovikivi. Kalju on näidanud hooaja alguses head minekut, mäng tuleb kindlasti väga võitluslik. Meie eesmärgiks on teha Kalju elu võimalikult ebamugavaks, et peale lõpuvilet numbrid Hiiu suurel tablool meie kasuks näitaksid.
Täiendav teave
Lisateave ☰ KALJU 10 esitleb: KOLMAS KODUMÄNG' IV Voor KALJU FC vs PAIDE LNM /// Kaljukindlalt edasi! https://www.facebook.com/events/323281864737212/ Lisateave Paide Linnameeskonna kodulehekülg: http://www.paidelinnameeskond.ee/ Paide Linnameeskonna Facebooki leht: https://www.facebook.com/PaideLinnameeskond/ Paide Linnameeskond Instagramis: https://www.instagram.com/paidelinnameeskond/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Allan Juhani
Piletiinfo: ● Täispilet väravas: 10 € ● Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3,5 € ● Lapsed kuni 14a ja pensionärid: 2,5 € ● Eelmüük Piletilevis: 2,5 €

Kalju Paidet alahindama ei lähe

Nõmme Kalju võõrustab Hiiul Paide Linnameeskonda ning mõlemad võistkonnad on võitluseks valmis ja täielikult keskendunud.

Nõmme Kalju FC – Paide Linnameeskond
1. aprillil kell 16:00 Hiiu kunstmurustaadionil (Pidu 11, Tallinn)
OTSE: Jalgpall.ee

Kalju alustas hooaega hästi, kui Vapruse vastu võeti kindel 6:2 võit, seejärel tehti Floraga võitluslik 1:1 viik ning viimases kohtumises võeti mängu lisaminutitel 2:1 või Sillamäe Kalevi üle. Linnameeskonna jaoks on hooaja algus olnud künklik, kui esimeses voorus kaotati kodus 1:5 Narva Transile, seejärel alistati pingelises kohtumises 3:2 Viljandi Tulevik ning kolmandas voorus kaotati Tallinna Levadiale lausa 0:7. Nende tulemustega on Paide hetkel meeskond, kes on endale lasknud lüüa kõige rohkem väravaid. Kalju vastu on tõestada palju, kuid kindlasti ei ole tegemist lihtsa ülesandega.

Paide poolelt peab mängu vahele jätma Michael Lilander, kes eelmises kohtumises FC Levadiaga teenis punase kaardi.

Kalju peatreener Sergei Frantsev: „Noor ja ambitsioonikas meeskond. Nende viimane tulemus liigas ei oma tähtsust. Valmistume Paide mänguks kogu tõsidusega!”

Ründaja Peeter Klein: „Paide võistkond koosneb väga headest noortest mängumeestest, kes võivad mängida väga isukalt. Eriti pärast viimast suurt kaotust. Seetõttu peame meie mängima väga keskendunult ning olema mänguks täielikult valmis.”

Paide väravavahtide treener Jüris Sahkur: „Laupäeval jätkub taaskord meie kõigi lemmik - Premium liiga. Päike on välja tulnud ja kunstmurud pehmemad kui enne koondisepausi. Eelmisel aastal kaotas Kalju tiitli just Paidega mängudes. Ega see aasta kuidagi teistmoodi Paide ei planeeri seda teha - jätkuvalt proovime teha endast kõik oleneva, et võtta kolm punkti Hiiu mändide alt. Oleme selleks mänguks valmistunud nii hästi kui praegustes oludes võimalik ning olen kindel, et tuleb kõvemat sorti andmine. Soovitan kõigil, ka jalgpallikaugetel inimestel, tulla vaatama laupäeval Kalju vs Paide heitlust! Näeme laupäeval!”

Poolkaitsja Sören Kaldma: „Järgmine mäng Nõmme Kalju vastu on meie jaoks suur proovikivi. Kalju on näidanud hooaja alguses head minekut, mäng tuleb kindlasti väga võitluslik. Meie eesmärgiks on teha Kalju elu võimalikult ebamugavaks, et peale lõpuvilet numbrid Hiiu suurel tablool meie kasuks näitaksid.”

● Täispilet väravas: 10 € ● Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3,5 € ● Lapsed kuni 14a ja pensionärid: 2,5 € ● Eelmüük Piletilevis: 2,5 €

Kohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Jaan Roos ja Marto Kiisk
4. kohtunik: Jagnar Jakobson

Paide pidi eelmises voorus tunnistama Levadia suurt paremust
Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.