KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka
Kuupäev: 07.04.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
Väljakukohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud:Sten Klaasen, Martin Lember
4. kohtunik:Miko Pupart
Inspektor:Even Laanemaa
Kohtunike vaatleja:Rein Pajunurm
VILJANDI JK TULEVIK TARTU JK TAMMEKA
Värvid
Särgid Kollane Särgid Sinine
Püksid Must Püksid Sinine
Põlvikud Kollane Põlvikud Sinine
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Neoonroheline
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Oranž Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Rain Tölpus Nimi Kristjan Tiirik
Telefon 55570197 Telefon 55608923
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Aivar Lillevere: Tulemas on meie jaoks kaks väga tähtsat mängu Tammeka vastu. Esimeses on mängus tähtsad kolm punkti ja tesises on laual väga magus edasipääs karikasarjas. Kindlasti üritame mõlemast kohtumisest võtta maksimumi ja koduseinte toel need mängud võita. Peatreener Mario Hansi: "Viljandi on meeskond, kus on tegelikult piisavalt palju kvaliteetseid mängijaid. Palliga mängus on näha, et esiliigas mängides on kogutud enesekindlust ja vajalikud oskused, et ka pallivaldamisel edukad olla. Seega ei tohi kindlasti vastast alahinnata ja keskendumine peab olema maksimaalne. Viimasest Premium liiga mängust õppides tuleb meil meeskonnana rohkem valmis olla 1v1 duellideks, et võiduvõimalused enda kasuks pöörata."
Mängija Kristen Kähr: Kaotus Narvas oli kindlasti pettumus meie jaoks. Reedene mäng Tammekaga ei ole kindlasti kergete killast, nad on hooaega hästi alustanud ja näidanud head mängu nii palliga kui pallita. Kui me suudame igaüks individuaalselt parandada oma eksimused siis ma ei näe põhjust miks me ei võiks kolmele punktile mängida. Mängija Jürgen Lorenz: "Me peame koguaeg olema 100% mängus sees, et mitte lasta endale lüüa kergeid väravaid. Hoides taga nulli, siis ei ole võimalik kaotada ning olen enam kui kindel, et meil tekib võimalusi värava löömiseks. Ise lüüa üks või rohkem, endale lüüa ei lase ja 3 punkti on kindlustatud!"
Täiendav teave
Lisateave www.jktulevik.ee Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Rain Tölpus
Piletiinfo: 3€ Pensionärid ja klubi liikmed perega: Tasuta

Lõuna-Eesti lahingus lähevad vastamisi Viljandi – Tartu

Viljandi JK Tulevik loodab Premium liiga 5. voorus punktilisa teenida, kui külla tuleb Lõuna-Eesti rivaal Tartu JK Tammeka.

Viljandi JK Tulevik – Tartu JK Tammeka
7. aprillil kell 19:00 Viljandi kunstmuruväljak (Ranna pst. 1)
OTSE: Jalgpall.ee

Tulevik on suutnud seni neljast mängust võita ühe ning kolm punkti annavad neile hetkel tabelis kaheksanda koha. Võiduga õnnestuks neil Tammekast mööduda – hooaja alguses FCI-d üllatanud Tartu meeskonnal on koos viis punkti ning seni on kaotatud vaid üks matš.

JK Tuleviku juhendaja Aivar Lillevere: „Tulemas on meie jaoks kaks väga tähtsat mängu Tammeka vastu. Esimeses on mängus tähtsad kolm punkti ja tesises on laual väga magus edasipääs karikasarjas. Kindlasti üritame mõlemast kohtumisest võtta maksimumi ja koduseinte toel need mängud võita.“

Mängija Kristen Kähr: „Kaotus Narvas oli kindlasti pettumus meie jaoks. Reedene mäng Tammekaga ei ole kindlasti kergete killast, nad on hooaega hästi alustanud ja näidanud head mängu nii palliga kui pallita. Kui me suudame igaüks individuaalselt parandada oma eksimused siis ma ei näe põhjust miks me ei võiks kolmele punktile mängida.“

JK Tammeka peatreener Mario Hansi: „Viljandi on meeskond, kus on tegelikult piisavalt palju kvaliteetseid mängijaid. Palliga mängus on näha, et esiliigas mängides on kogutud enesekindlust ja vajalikud oskused, et ka pallivaldamisel edukad olla. Seega ei tohi kindlasti vastast alahinnata ja keskendumine peab olema maksimaalne. Viimasest Premium liiga mängust õppides tuleb meil meeskonnana rohkem valmis olla 1v1 duellideks, et võiduvõimalused enda kasuks pöörata."

Kaitsja Jürgen Lorenz: „Me peame koguaeg olema 100% mängus sees, et mitte lasta endale lüüa kergeid väravaid. Hoides taga nulli, siis ei ole võimalik kaotada ning olen enam kui kindel, et meil tekib võimalusi värava löömiseks. Ise lüüa üks või rohkem, endale lüüa ei lase ja 3 punkti on kindlustatud!"

Pilet maksab 3 eurot, pensionärid ja klubi liikmed perega pääsevad mängule tasuta.

Kohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Martin Lember
4. kohtunik: Miko Pupart

Pildil esiplaanil Rasmus Alles (Viljandi)
Foto: Jana Pipar

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.