KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Nõmme Kalju FC - FCI Tallinn
Kuupäev: 07.04.2017
Kellaaeg: 19:30
Staadion: Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
Väljakukohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud:Silver Kõiv, Hannes Reinvald
4. kohtunik:Mart Martin
Inspektor:Juss Tamming
Kohtunike vaatleja:Margus Kotter
NÕMME KALJU FC FCI TALLINN
Värvid
Särgid Must Särgid Valge
Püksid Must Püksid Valge
Põlvikud Must Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Kollane
Püksid Punane Püksid Kollane
Põlvikud Punane Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Sergei Terehhov Nimi Aleksandr Altosar
Telefon 56825666 Telefon 5240573
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Sergei Frantsev: FCI on tugev meeskond, kellel on hea mängijate valik. Kindlasti väga võrde vastane ja mäng annab vastuseid. Peatreener Aleksandr Pushtov:"Mäng liidriga ja meie otsese konkurendiga koha nimel esikolmikus. Peame mängima võidule ja võtma arvesse eelmisest mängust saadud kogemust. Vigu meile andeks ei anta. Ootame oma fänne Hiiule ja püüame rõõmustada neid oma mängu ja kindlasti ka tulemusega."
Mängija Karl Mööl: Mäng värske meistriga on kindlasti üks raskemaid, sest nende seis pole hetkel kiita ning mõlemad tiimid lähevad maksimumi võtma. Meie oleme valmis võitluseks! Mängija Sergey Tumasyan:"Ees ootab mäng tugeva vastasega. Valmistume ja mõistame, et see mäng ei saa olema kerge. Võin kindlusega öelda kõigi eest, et me kõik armastame mängida tõsiste vastastega ja anname endast selle nimel kõik, et saavutada positiivset tulemust. Samuti sooviks tribüünidel näha palju fänne, kes kogu südame ja hingega meid toetavad ja on alati meeskonna kõrval! Koos oleme tugevad!"
Täiendav teave
Lisateave https://www.facebook.com/events/1245081112249687/ Lisateave fcinfonet.com facebook.com/fcinfonet
Korraldava klubi vastutav ametnik: Allan Juhani
Piletiinfo: ● Täispilet väravas: 10 € ● Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3,5 € ● Lapsed kuni 14a ja pensionärid: 2,5 € ● Eelmüük Piletilevis: 2,5 €

Mehised mehed kohtuvad Hiiul: Nõmme Kalju FC – FCI Tallinn

Premium liiga 5. vooru telemäng on tõeline maiuspala, kui Hiiu staadionil lähevad vastamisi tiitlinõudlejad Nõmme Kalju FC – FCI Tallinn.

Nõmme Kalju FC – FCI Tallinn
7. aprillil kell 19:30 Hiiu kunstmurustaadionil (Pidu 11, Tallinn)
OTSE: ETV2

Kalju on tänavusel hooajal näidanud oma sisu – isegi kui mäng pole kulgenud alati soovitud kujul, on lõpuhetkedel võetud tähtsad punktid endaga kaasa – 3. voorus saadi 2:1 võit Sillamäe Kalevi vastu lisaminutite väravast, möödunud voorus alistati Paide Linnameeskond 1:0 vahetuses sekkunud Igor Subbotini 84. minuti tabamusest. Nelja vooruga on Nõmme meeskonnal koos kümme punkti.

Valitseva meistri FCI Tallinna jaoks on olnud hooaja algus pigem konarlik – nelja mänguga kaks võitu ja kaks kaotust pole kindlasti midagi sellist, mida peatreener Aleksandr Pushtov lootnud oleks. Viimati jäädi 0:1 alla FC Levadiale.

Kalju peatreener Sergei Frantsev: „FCI on tugev meeskond, kellel on hea mängijate valik. Kindlasti väga võrde vastane ja mäng annab vastuseid.“

Mängija Karl Mööl: „Mäng värske meistriga on kindlasti üks raskemaid, sest nende seis pole hetkel kiita ning mõlemad tiimid lähevad maksimumi võtma. Meie oleme valmis võitluseks!“

FCI juhendaja Aleksandr Pushtov: „Mäng liidriga ja meie otsese konkurendiga koha nimel esikolmikus. Peame mängima võidule ja võtma arvesse eelmisest mängust saadud kogemust. Vigu meile andeks ei anta. Ootame oma fänne Hiiule ja püüame rõõmustada neid oma mängu ja kindlasti ka tulemusega."

Poolkaitsja Sergey Tumasyan: „Ees ootab mäng tugeva vastasega. Valmistume ja mõistame, et see mäng ei saa olema kerge. Võin kindlusega öelda kõigi eest, et me kõik armastame mängida tõsiste vastastega ja anname endast selle nimel kõik, et saavutada positiivset tulemust. Samuti sooviks tribüünidel näha palju fänne, kes kogu südame ja hingega meid toetavad ja on alati meeskonna kõrval! Koos oleme tugevad!"

Piletiinfo: ● Täispilet väravas: €10 ● Facebookis osalejad ürituse lehel: €3,5 ● Lapsed kuni 14a ja pensionärid: €2,5 ● Eelmüük Piletilevis: €2,5.

Kohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Hannes Reinvald
4. kohtunik: Mart Martin

Pildil Janar Toomet (Nõmme Kalju) ja Aleksandr Dmitrijev (FCI)
Foto: Jana Pipar

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.