KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans
Kuupäev: 08.04.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Maarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
Väljakukohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud:Jaan Roos, Sander Saga
4. kohtunik:Tomi Rahula
Inspektor:Elari Kasemets
Kohtunike vaatleja:Heigo Niilop
TALLINNA FC LEVADIA JK NARVA TRANS
Värvid
Särgid Roheline Särgid Punane
Püksid Valge Püksid Punane
Põlvikud Valge Põlvikud Punane
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Valge
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Nimi Konstantin Burdakov
Telefon Telefon 55563345
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Peatreener Peatreener Adiam Kuziaev: “Levadia mäng jätab meeldiva elamuse, nad on tõsiselt tugev meeskond. Meie edu aluseks nende vastu peab olema distsiplineeritud ja keskendunud mäng. Nõrku kohti on nendel üsna vähe, igal positsioonil on väga kogenud mängijad. Vigastuste tõttu saavad võimaluse meie noored mängijad. Tundub, et oleme üks noorematest meeskondadest liigas.”
Mängija Mängija Poolkaitsja Ioan Yakovlev: “Emotsioonid enne mängu on positiivsed. Tahan võita ning teen kõik, mis minust sõltub, et seda teha. Aastaid mängisin Levadias ning soovin tänada oma esimest treenerit Sergei Martõnovi ning teisi klubi treenereid minu jalgpallielus osalemise eest. Sellel hooajal pole ma veel palli võrku pannud, kuid usun, et minu parimad mängud ei ole kaugel. Mul on hea meel, et saan venna vastu mängida, arvan, et ta on väga tugev mängija. Mul on soov tulevikus temaga ühe klubi eest mängida.”
Täiendav teave
Lisateave Lisateave www.fctrans.ee | www.fb.com/jknarvatrans | www.twitter.com/jknarvatrans | www.instagram.com/jknarvatrans | www.vk.com/jknarvatrans
Korraldava klubi vastutav ametnik: Sergei Hohlov-Simson
Piletiinfo: Pileti hind 7 €. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3 €. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3 €. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs tasuta.

Levadia läheb Transi vastu liidrikohta kindlustama

Tallinna Levadia proovib Narva Transi vastu püüdma minna neljandat järjestikust võitu, mis aitaks neil liidripositsiooni tabelis säilitada. Trans loodab aga noore koosseisuga Levadiale vastupanu osutada.

Tallinna FC Levadia – JK Narva Trans
8. aprillil kell 13:00 Maarjamäe kunstmuruväljakul (Kose tee 4)
OTSE: Postimees.ee

Levadia on senini nelja vooruga teeninud kolm võitu, ühe viigi ja kümme punkti. Seda kaotusteta  seeriat tahetakse kindlasti koduväljakul jätkata ka Transi vastu. Levadia tuleb kindlasti mängule hea emotsiooniga, sest eelmises voorus teeniti magusa võit tiitlikaitsja FCI üle, kes alistati võõral väljakul 1:0. Trans on samuti seni näidanud head minekut ja nende saldoks Premium liigas on hetkel kaks võitu, üks viik ja üks kaotus. Viimati oldi kodus 2:1 paremad Viljandi Tulevikust.

Palliplatsil võivad vastamisi minna ka vennad Svjatoslav ja Ioan Jakovlev, kes tõmbavad selga vastavalt Levadia ja Transi särgi.

Transi peatreener Adiam Kuziaev: „Levadia mäng jätab meeldiva elamuse, nad on tõsiselt tugev meeskond. Meie edu aluseks nende vastu peab olema distsiplineeritud ja keskendunud mäng. Nõrku kohti on nendel üsna vähe, igal positsioonil on väga kogenud mängijad. Vigastuste tõttu saavad võimaluse meie noored mängijad. Tundub, et oleme üks noorematest meeskondadest liigas.”

Poolkaitsja Ioan Jakovlev: „Emotsioonid enne mängu on positiivsed. Tahan võita ning teen kõik, mis minust sõltub, et seda teha. Aastaid mängisin Levadias ning soovin tänada oma esimest treenerit Sergei Martõnovi ning teisi klubi treenereid minu jalgpallielus osalemise eest. Sellel hooajal pole ma veel palli võrku pannud, kuid usun, et minu parimad mängud ei ole kaugel. Mul on hea meel, et saan venna vastu mängida, arvan, et ta on väga tugev mängija. Mul on soov tulevikus temaga ühe klubi eest mängida.”

Pileti hind mängule on 7€. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3€. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3€. FC Levadia noormängija hooajakaardiga on sissepääs mängule tasuta.

Kohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Jaan Roos ja Sander Saga
4. kohtunik: Tomi Rahula

Levadia teenis eelmises voorus väärtusliku võidu FCI üle
Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.