KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus
Kuupäev: 08.04.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
Väljakukohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud:Egerd Pajustik, Maikel Mikson
4. kohtunik:Joonas Jaanovits
Inspektor:Katrin Lagerest
Kohtunike vaatleja:Eduard Rõžov
PAIDE LINNAMEESKOND PÄRNU JK VAPRUS
Värvid
Särgid Tumesinine-Sinine Särgid Kollane
Püksid Tumesinine Püksid Must
Põlvikud Tumesinine Põlvikud Kollane
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Oranž
Püksid Punane Püksid Oranž
Põlvikud Punane Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Jaanus Pruuli Nimi Taavi Midenbritt
Telefon 5033145 Telefon 55524204
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Väravavahtide treener Jüris Sahkur: Laupäeval kodumäng meie fännide ees. Anname endast kõik, et rõõmustada neid hea mängu ja 3 punktiga. Et kolm punkti koju jätta, peame tegema kõik selleks, et Pent palli ei saaks ja ise realiseerima kõik momendid. Meie oleme valmis, poisid on valmis - kogu Paide on valmis Pärnu karude jaoks. Näeme juba varsti! Peatreener Marko Lelov: Kui viimasele mängule tagasi vaadata, siis ei olnud me kaugel positiivsest tulemusest. Oli moment mängus, kus me oleksime saanud selle ka enda kasuks pöörata. Paidega mängu silmas pidades siis võimalus seda mängu võita on kindlasti mõlemal võistkonnal. Tähtis on meil mängu distsipliin ja enesekindlus millega vastast üllatada.
Mängija Henri Hanson: Mäng Pärnu vastu tuleb minu jaoks küllaltki eriline, sest vastas on siiski "vanad" sõbrad. 90 minuti jooksul muidugi sõprust ei eksisteeri ning andmine tuleb kõva. Eelmises mängus Kalju vastu oli juba rohkem tunda meie meeskonna ühtsust, see peab olemas olema ka Pärnu vastu, sest ainult siis on võimalik see mäng võita. Oleme olukorras, kus meid rahuldab ainult võit ja teeme kõik nii, et me ei lase ennast Vapratel Karudel häirida ja jätame 3 punkti Paidesse! Mängija Enrico Veensalu: Meeskond on valmis andma endast nii mängu eel kui ka mängu ajal 100%. Selleks peame mängus ära kasutama oma tugevusi ja hoidma kokku ühtse tiimina.
Täiendav teave
Lisateave Paide Linnameeskonna kodulehekülg: http://www.paidelinnameeskond.ee/ Paide Linnameeskonna Facebooki leht: https://www.facebook.com/PaideLinnameeskond/ Paide Linnameeskond Instagramis: https://www.instagram.com/paidelinnameeskond/ Lisateave www.vaprus.ee https://www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Jaanus Pruuli
Piletiinfo: Hooajakaart 30 EUR, täispilet: 3 EUR, õpilased ja üliõpilased: 1 EUR, klubikaardi omanikele, alla 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs TASUTA!

Paide võõrustab tabeli viimast

Paide Linnameeskond võõrustab kodusel kunstmuruväljakul hetkel tabelis viimasel kohal paiknevat Pärnu Vaprust. Paide soovib kolm punkti koju jätta ja Vaprus võib võiduga ennast tabelis kõrgemale kergitada.

Paide Linnameeskond – Pärnu JK Vaprus
8. aprillil kell 13:00 Paide kunstmuruväljakul (Kooli 1, Paide)
OTSE: Jalgpall.ee

Eelmine voor ei olnud rõõmustav kummalegi meeskonnale – mõlemad pidid erineval moel leppima kaotustega. Paide sai minimaalse 0:1 kaotuse Nõmme Kaljult. Tulemus valmistas Paidele kindlasti suurt pettumust, sest Kalju vastu näidati head vastupanu ja suudeti pikalt hoida tablool viiginumbreid. 84. minutil Paide aga murdus, kui Igor Subbotin suunas peaga palli nende väravavõrku. Tabelis asub Linnameeskond kolme punktiga seitsmendal kohal.

Pärnu pidi koduväljakul tunnistama Sillamäe Kalevi 3:1 paremust, kui Vaprus ei suutnud takistada Maksim Lipini supermängu, kes lõi kaks väravat ning andis kolmandale ka väravasöödu. Selle võiduga tõusis Kalev ka Vaprusest mööda. Pärnu jaoks oli tegemist ka ajaloolise kohtumisega, sest nende mängijast Ronaldo Tiismaast sai Eesti meistriliiga ajaloo noorim väravalööja, võttes selle tiitli Raio Piirojalt.

Paide väravavahtide treener Jüris Sahkur: „Laupäeval kodumäng meie fännide ees. Anname endast kõik, et rõõmustada neid hea mängu ja 3 punktiga. Et kolm punkti koju jätta, peame tegema kõik selleks, et Pent palli ei saaks ja ise realiseerima kõik momendid. Meie oleme valmis, poisid on valmis - kogu Paide on valmis Pärnu karude jaoks. Näeme juba varsti!”

Paide poolkaitsja ja endine Pärnu Linnameeskonna mängija Henri Hanson: „Mäng Pärnu vastu tuleb minu jaoks küllaltki eriline, sest vastas on siiski "vanad" sõbrad. 90 minuti jooksul muidugi sõprust ei eksisteeri ning andmine tuleb kõva. Eelmises mängus Kalju vastu oli juba rohkem tunda meie meeskonna ühtsust, see peab olemas olema ka Pärnu vastu, sest ainult siis on võimalik see mäng võita. Oleme olukorras, kus meid rahuldab ainult võit ja teeme kõik nii, et me ei lase ennast vapratel karudel häirida ja jätame 3 punkti Paidesse!”

Pärnu peatreener Marko Lelov: „Kui viimasele mängule tagasi vaadata, siis ei olnud me kaugel positiivsest tulemusest. Oli moment mängus, kus me oleksime saanud selle ka enda kasuks pöörata. Paidega mängu silmas pidades siis võimalus seda mängu võita on kindlasti mõlemal võistkonnal. Tähtis on meil mängu distsipliin ja enesekindlus, millega vastast üllatada.”

Mängija Enrico Veensalu: “Meeskond on valmis andma endast nii mängu eel kui ka mängu ajal 100%. Selleks peame mängus ära kasutama oma tugevusi ja hoidma kokku ühtse tiimina.”

Täispilet mängule maksab 3 eurot, õpilastele ja üliõpilastele sooduspilet 1 euro, klubikaardi omanikele, alla 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta. Hooajakaardi hinnaks on 30 eurot.

Kohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Egerd Pajustik ja Maikel Mikson
4. kohtunik: Joonas Jaanovits

Pildil: Paide Linnameeskond kohtumises FC Levadia vastu
Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.