KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev
Kuupäev: 08.04.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
Väljakukohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud:Neeme Neemlaid, Lauri Salei
4. kohtunik:Marko Liiva
Inspektor:Evely Veski-Palu
Kohtunike vaatleja:Uno Tutk
TALLINNA FC FLORA JK SILLAMÄE KALEV
Värvid
Särgid Roheline Särgid Valge-Must
Püksid Valge Püksid Must
Põlvikud Roheline Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Punane
Püksid Oranž Püksid Must
Põlvikud Oranž Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Norbert Hurt Nimi Juri Žukov
Telefon 53474738 Telefon +37258609747
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Arno Pijpers: Tulemas on kodumäng. Eelmisel kodumängul võitsime 3 punkti. Sillamäe on kaotanud esimesed kolm mängu, kuigi Nõmme Kalju vastu kaotasid nad alles viimasel minutil. Sellest mängust oli juba näha, et nad hakkasid paremini mängima ning nad võitsid Pärnu JK Vaprust. Mis tähendab seda, et me peame olema Sillamäe mänguks täielikult keskendunud. Peatreener Vadim Dobiža: Flora on meile tuttav vastane, kuid sel hooajal on seal toimunud suhteliselt palju muudatusi. Üks asi on aga kindel - Flora on alati ohtlik vastane. Kerget mängu ei oota keegi. Me peame valmis olema mängima igas momendids lõpuni, olla distsiplineeritud kaitses ning kasutada oma võimalusi värava löömiseks.
Mängija Mihkel Ainsalu: Mäng nagu iga teine... Mängija Deniss Malov: Eelmises voorus teenisime esimesed punktid, aga tabelis pole ikkagi selles kohas, kus me tahaksime olla. Meil on võimalus seda olukorda parandada ning tahaks selle šansi kindlasti ära kasutada.
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee www.facebook.com/fcflora www.instagram.com/fcflora/ www.youtube.com/user/TVFlora1990 www.twitter.com/FCFTallinn Lisateave www.fcsillamae.ee www.facebook.com/JKSillamaeKalev
Korraldava klubi vastutav ametnik: Tarmo Huttunen
Piletiinfo: Tavapilet 5.- Õpilased, üliõpilased 3.- Kuni 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta. Flora klubikaardiga sissepääs tasuta. Lisaks müügil ka hooajapilet 50.-, mis sisaldab endas erinevaid soodustusi, lisa saab lugeda siit: http://fcflora.ee/hooajakaart-2017/ Piletimüügis saab tasuda nii kaardiga kui sularahas.

Kas Flora hea hoog jätkub Sillamäe vastu?

Kolmandat järjestikust võitu jahtiv Tallinna Flora võõrustab Sportland Arenal Sillamäe Kalevit, kes omakorda loodab eelmises voorus teenitud esimestele punktidele lisa teenida.

Tallinna FC Flora – JK Sillamäe Kalev
8. aprillil kell 19:00 Sportland Arenal (Asula 4c)
OTSE: Postimees.ee

Viienda vooru viimases mängus lähevad vastamisi Tallinna Flora ja Sillamäe Kalev. Flora on pärast kahes esimeses mängus teenitud viiki, saanud oma hoo paremini käima ning tänu sellele on teenitud ka kaks järjestikust võitu Vapruse ja Tammeka üle.

Kalev sai oma esimesed punktid kirja eelmises voorus teenitud võiduga Pärnu Vapruse üle. Esimestes voorudes oli Sillamäel raskusi ründajate tööga ning korra tabas neid ka ebaõnne, kui Nõmme Kalju vastu anti mängu lisaminutitel viik käest ära. Nii Flora kui Kalev on omavahelises kohtumises näljased punktide järele ja võitluseta teisele midagi loovutada ei soovita.

Flora peatreener Arno Pijpers: „Tulemas on kodumäng. Eelmisel kodumängul võitsime 3 punkti. Sillamäe on kaotanud esimesed kolm mängu, kuigi Nõmme Kalju vastu kaotasid nad alles viimasel minutil. Sellest mängust oli juba näha, et nad hakkasid paremini mängima ning nad võitsid Pärnu JK Vaprust. Mis tähendab seda, et me peame olema Sillamäe mänguks täielikult keskendunud.”

Poolkaitsja Mihkel Ainsalu: „Mäng nagu iga teine...”

Kalevi abitreener Vadim Dobiža: „Flora on meile tuttav vastane, kuid sel hooajal on seal toimunud suhteliselt palju muudatusi. Üks asi on aga kindel - Flora on alati ohtlik vastane. Kerget mängu ei oota keegi. Me peame valmis olema mängima igas momendis lõpuni, olla distsiplineeritud kaitses ning kasutada oma võimalusi värava löömiseks.”

Kaitsja Deniss Malov: „Eelmises voorus teenisime esimesed punktid, aga tabelis pole ikkagi selles kohas, kus me tahaksime olla. Meil on võimalus seda olukorda parandada ning tahaks selle šansi kindlasti ära kasutada.”

Tavapilet 5 eurot, õpilased, üliõpilased 3 eurot. Kuni 12aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta. Flora klubikaardiga sissepääs tasuta. Lisaks müügil ka hooajapilet 50 eurot, mis sisaldab endas erinevaid soodustusi, lisa saab lugeda siit. Piletimüügis saab tasuda nii kaardiga kui sularahas.

Kohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid ja Lauri Salei
4. kohtunik: Marko Liiva

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.