KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond
Kuupäev: 14.04.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
Väljakukohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud:Sander Saga, Artur Telling
4. kohtunik:Karl Koppel
Inspektor:Evely Veski-Palu
Kohtunike vaatleja:Kaupo Õismaa
TALLINNA FC FLORA PAIDE LINNAMEESKOND
Värvid
Särgid Roheline Särgid Tumesinine-Sinine
Püksid Valge Püksid Tumesinine
Põlvikud Roheline Põlvikud Tumesinine
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Punane
Püksid Oranž Püksid Punane
Põlvikud Oranž Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Norbert Hurt Nimi Jaanus Pruuli
Telefon 53474738 Telefon 5033145
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Arno Pijpers: Paide Linnameeskond on võitnud kaks viimast mängu. Nad on leidnud oma õige asetuse ja mängustiili. Paide mängis väga hea mängu Nõmme Kalju vastu, nad kaotasid mängu viimastel minutitel. Meie oleme võistkond, kes peab olema mänguks 100% keskendunud. Peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: Järjekordne mäng tugeva vastasega. Selised mängud on karastavad ja annavad meile hindamatu kogemuse. Võitleme kõik 90 minutit, et saavutada positiivne tulemus.
Mängija Martin Miller: Premium liiga tase on olulisel ühtlasemaks muutnud ja mäng Paidega tuleb kindlasti raske. Me oleme igaks mänguks väga valmis ning motiveeritud, et kolm punkti koju tuua. Loodan, et meid tuleb toetama suur publik. Mängija Magnus Karofeld: Mäng Floraga tuleb üpriski raske, aga usun, et oleme saanud oma mustast august välja ja teinud oma mänguplaanis arengu edasi. Kindlasti jahime kolme punkti ega lähe käega lööma.
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee www.facebook.com/fcflora www.instagram.com/fcflora/ www.youtube.com/user/TVFlora1990 www.twitter.com/FCFTallinn Lisateave Paide Linnameeskonna kodulehekülg: http://www.paidelinnameeskond.ee/ Paide Linnameeskonna Facebooki leht: https://www.facebook.com/PaideLinnameeskond/ Paide Linnameeskond Instagramis: https://www.instagram.com/paidelinnameeskond/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Tarmo Huttunen
Piletiinfo: Tavapilet 5.- Õpilased, üliõpilased 3.- Kuni 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta. Flora klubikaardiga sissepääs tasuta. Lisaks müügil ka hooajapilet 50.-, mis sisaldab endas erinevaid soodustusi, lisa saab lugeda siit: http://fcflora.ee/hooajakaart-2017/ Piletimüügis saab tasuda nii kaardiga kui sularahas.

Heas hoos Flora võõrustab Paidet

Premium liiga kuuendas voorus kohtuvad Sportland Arena kunstmuruväljakul Tallinna FC Flora ning Paide Linnameeskond.

Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond
14. aprillil kell 13:00 Sportland Arenal (Asula 4c)
OTSE: Postimees.ee

Floral on hetkel käsil kolmemänguline võiduseeria koduväljakul, kui võidud on teenitud Pärnu Vapruse, Tartu Tammeka ja Sillamäe Kalevi vastu ning kindlasti tahetakse seda seeriat Paide vastu pikendada. Linnameeskond loodab selja taha jätta kehva hooaja alguse ning eelmises voorus teeniti küllaltki tulises kohtumises Pärnu Vaprusega napp 3:2 võit ja teeniti tabelisse teist korda võidupunktid. Lisaks edenes Paide ka karikavõistlustel poolfinaali, kui alistati kindlalt 3:0 Esiliiga klubi Tallinna Kalev.

Flora peatreener Arno Pijpers: “Paide Linnameeskond on võitnud kaks viimast mängu. Nad on leidnud oma õige asetuse ja mängustiili. Paide mängis väga hea mängu Nõmme Kalju vastu, nad kaotasid mängu viimastel minutitel. Meie oleme võistkond, kes peab olema mänguks 100% keskendunud.”

Mängija Martin Miller: “Premium liiga tase on olulisel ühtlasemaks muutnud ja mäng Paidega tuleb kindlasti raske. Me oleme igaks mänguks väga valmis ning motiveeritud, et kolm punkti koju tuua. Loodan, et meid tuleb toetama suur publik.”

Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: “Järjekordne mäng tugeva vastasega. Sellised mängud on karastavad ja annavad meile hindamatu kogemuse. Võitleme kõik 90 minutit, et saavutada positiivne tulemus.”

Väravavaht Magnus Karofeld: “Mäng Floraga tuleb üpriski raske, aga usun, et oleme saanud oma mustast august välja ja teinud oma mänguplaanis arengu edasi. Kindlasti jahime kolme punkti ega lähe käega lööma.”

Tavapilet 5 eurot, õpilased, üliõpilased 3 eurot. Kuni 12aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta. Flora klubikaardiga sissepääs tasuta. Lisaks müügil ka hooajapilet 50 eurot, mis sisaldab endas erinevaid soodustusi, lisa saab lugeda siit. Piletimüügis saab tasuda nii kaardiga kui sularahas.

Kohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Sander Saga ja Artur Telling
4. kohtunik: Karl Koppel

Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.