KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia
Kuupäev: 14.04.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
Väljakukohtunik: Marko Liiva
Abikohtunikud:Neeme Neemlaid, Egerd Pajustik
4. kohtunik:Reelika Turi
Inspektor:Even Laanemaa
Kohtunike vaatleja:Uno Tutk
VILJANDI JK TULEVIK TALLINNA FC LEVADIA
Värvid
Särgid Kollane Särgid Roheline
Püksid Must Püksid Valge
Põlvikud Kollane Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Helesinine
Püksid Must Püksid Sinine
Põlvikud Must Põlvikud Sinine
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Rain Tölpus Nimi Pavel Kazakov
Telefon 55570197 Telefon 5120864
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Aivar Lillevere: peame unustamaeelmised valusad kaotused ning tiheda mängugraafiku. Kindlasti on Levadia väga tugev vastane, aga loomulikult ei kavatse me väljakult ilma võitluseta ära tulla. Anname endast kõik, mis anda on ja eks siis mängu lõppedes ole näha, kas saame tasustatud punkti või mitmega. Peatreener Igor Prins: "Alustasime hooaega kenasti ja siit on hea edasi minna. JK Tulevik näitas esimestes mängudes head võitlusvaimu ning kindlasti tulevad nad ka meie vastu suure tahtmisega. Peame neile oma mängu peale suruma ja võimalused ära realiseerima. Eesmärk on selge - Viljandist kolm punkti koju tuua."
Mängija Kristen Kähr: Pärast karikas saadud kurba kaotust peame suutma end laadida nii vaimselt kui füüsiliselt sest Levadia on nii kaitse- kui ka ründefaasis väga hea. Kindlasti üks hooaja raskemaid vastaseid, kuid sellele vaatamata anname endast kõik, et pea püsti väljakult ära tulla. Mängija Mark Oliver Roosnupp: "Ees ootab tähtis mäng Viljandis, meie eesmärgiks on kolme punkti ja hea emotsiooniga tagasi tulla, Viimases kohtumises Narva Transiga polnud teine poolaeg nii hea kui oleks tahtnud, tegime omad korrektiivid ning nüüd tahame Viljandist kolme punkti, alla selle me ei lepi."
Täiendav teave
Lisateave www.jktulevik.ee Lisateave FC Levadia on 9-kordne Eesti meister ja 8-kordne karikavõitja. FC Levadia Jalgpallikoolis tegelevad vutimänguga enam kui 400 noormängijat. 2017. aasta Eesti meistrivõistlustel osaleb FC Levadia kokku 21 võistkonnaga, nende hulgas on naiskond ja kolm tüdrukute võistkonda. Vaata lisaks: www.fclevadia.ee www.facebook.com/fclevadia www.twitter.com/LevadiaFC www.instagram.com/fclevadiatallinn
Korraldava klubi vastutav ametnik: Rain Tölpus
Piletiinfo: 3€ Pensionärid ja klubikaardi omanikud: Tasuta

Viljandi loodab karikakurbuse selja taha jätta

Viljandi JK Tulevik võõrustab Premium liiga kuuendas voorus tabeliliidrit Tallinna Levadiat. Tulevik loodab üle saada karikavõistluste veerandfinaalis teenitud kibedast kaotusest Tartu Tammekale. Levadia läheb jahtima kolme punkti, et kindlustada esikohta.

Viljandi JK Tulevik – Tallinna FC Levadia
14.aprillil kell 13:00 Viljandi kunstmuruväljakul (Ranna pst. 1)
OTSE: jalgpall.ee

Viljandil ei seisa ees kindlasti kerge ülesanne, sest Levadia oleks raske vastane ka tavalistes tingimustes, kuid Tulevikul on käsil ka tihe mängudegraafik, kus nädala jooksul on kolm kohtumist. Eelmisel reedel kohtuti liigas Tammekaga, kui koduväljakul tuli vastu võtta 1:3 kaotus, seejärel saadi teisipäeval taas kaotus Tartu meeskonnalt ning seda lausa lisaaja viimasel minutil. Raske tsükli lõpus tuleb nüüd madistada FC Levadiaga. Tallinna meeskond on siiamaani näidanud väga head minekut ning sarnaselt Nõmme Kaljule pole sel hooajal veel kaotusevalu tuntud. Viie kohtumisega on teenitud neli võitu ja üks viik. Viljandi vastu on Levadial selged eesmärgid – võtta võit ja kirjutada tabelisse kolm punkti.

Viljandi peatreener Aivar Lillevere: “Peame unustama eelmised valusad kaotused ning tiheda mängugraafiku. Kindlasti on Levadia väga tugev vastane, aga loomulikult ei kavatse me väljakult ilma võitluseta ära tulla. Anname endast kõik, mis anda on ja eks siis mängu lõppedes ole näha, kas saame tasustatud punkti või mitmega.”

Ründaja Kristen Kähr: “Pärast karikas saadud kurba kaotust peame suutma end laadida nii vaimselt kui füüsiliselt, sest Levadia on nii kaitse- kui ka ründefaasis väga hea. Kindlasti üks hooaja raskemaid vastaseid, kuid sellele vaatamata anname endast kõik, et pea püsti väljakult ära tulla.”

Levadia peatreener Igor Prins: “Alustasime hooaega kenasti ja siit on hea edasi minna. JK Tulevik näitas esimestes mängudes head võitlusvaimu ning kindlasti tulevad nad ka meie vastu suure tahtmisega. Peame neile oma mängu peale suruma ja võimalused ära realiseerima. Eesmärk on selge - Viljandist kolm punkti koju tuua.”

Poolkaitsja Mark Oliver Roosnupp: “Ees ootab tähtis mäng Viljandis, meie eesmärgiks on kolme punkti ja hea emotsiooniga tagasi tulla. Viimases kohtumises Narva Transiga polnud teine poolaeg nii hea, kui oleks tahtnud, tegime omad korrektiivid ning nüüd tahame Viljandist kolme punkti, alla selle me ei lepi.”

Pilet mängule maksab 3 eurot. Pensionäridele ja klubikaardi omanikele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Marko Liiva
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid ja Egerd Pajustik
4. kohtunik: Reelika Turi

Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.