KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - FCI Tallinn
Kuupäev: 15.04.2017
Kellaaeg: 16:00
Staadion: Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
Väljakukohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud:Rando Kesküla, Hannes Reinvald
4. kohtunik:Karl Koppel
Inspektor:Silver Lulla
Kohtunike vaatleja:Ülo Kikas
PÄRNU JK VAPRUS FCI TALLINN
Värvid
Särgid Kollane Särgid Must
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Must
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Roosa
Püksid Oranž Püksid Roosa
Põlvikud Oranž Põlvikud Roosa
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Martin Vunk Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi Aleksandr Altosar
Telefon 55524204 Telefon 5240573
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Marko Lelov: Eelseisev mäng FC I-ga tuleb väga rakse ja kompromissitud võitlus. Meie ülesandeks on anda maksimum . Peatreener Aleksandr Pushtov:"Eesti karika poolfinaali pääsemisest tulenev hea tuju peaks aitama meil taastuda mänguks Pärnuga. Jääme rahule vaid võiduga, kuid teame, et selle eest tuleb võidelda ning keegi meile seda niisama käest ei anna. "
Mängija Kristen Saarts: Infonet sai kolmapäeval magusa võidu karikavõistlustel, kuid meie soovime selle hea emotsiooni kiirelt lõpetada ja laupäeval koduseinte toel mängu võita! Ootame rahvast staadionile kaasa elama! Mängija Aleksandr Volodin: “Pärnu on hea vastane. Tegemist on järeleandmatu meeskonnaga, kes võitleb oma võitlused lõpuni. Meil on vaja taastuda ning hästi valmistuda – lõdvaks lasta ei tohi!“
Täiendav teave
Lisateave www.vaprus.ee https://www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus/ https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://twitter.com/jkparnuvaprus Lisateave fcinfonet.com facebook.com/fcinfonet
Korraldava klubi vastutav ametnik: Tarmo Tõnismann
Piletiinfo: Piletiinfo: täispilet 3€, sooduspilet 1€, pensionäridele ja alla 12 aastastele lastele sissepääs tasuta.

Kas FCI jätkab Pärnu kaotuste seeriat?

Valitsev meister FCI sõidab kuuendas voorus külla Pärnu Vaprusele, kelle hooaeg ei ole alanud oodatult. Tallinna meeskond loodab tänu karikasarjas saadud positiivsele emotsioonile jätkata ka head minekut liigas.

Pärnu JK Vaprus – FCI Tallinn
15. aprillil kell 16:00 Pärnu kunstmurustaadionil (Mai 3)
OTSE: Jalgpall.ee

Vaprus pole viie kohtumisega seni veel võitu kirja saanud, olles kaotanud kolm mängu järjest. Viimane mäng Paide Linnameeskonnaga tuli vastu võtta kibe 2:3 kaotus ning lisaks sellele teenis punase kaardi Pärnu üks tugitaladest Martin Vunk, kes saab solvavate väljendite kasutamise eest tõenäoliselt pikema mängukeelu. FCI on kahes viimases kohtumises pidanud samuti kaotust tunnistama, kui alla jäädi tiitlinõudlejatele Levadiale ja Nõmme Kaljule. Hooaja kolmas kaotus saadi esimeses voorus Tartu Tammekalt. Nende kõrval on teenitud ka kaks võitu – üks Narva ning teine Viljandi üle.

Vapruse peatreener Marko Lelov: „Eelseisev mäng FC I-ga tuleb väga raske ja kompromissitu võitlus. Meie ülesandeks on anda maksimum.”

Ründaja Kristen Saarts: „Infonet sai kolmapäeval magusa võidu karikavõistlustel, kuid meie soovime selle hea emotsiooni kiirelt lõpetada ja laupäeval koduseinte toel mängu võita! Ootame rahvast staadionile kaasa elama!”

FCI peatreener Aleksandr Puštov: „Eesti karika poolfinaali pääsemisest tulenev hea tuju peaks aitama meil taastuda mänguks Pärnuga. Jääme rahule vaid võiduga, kuid teame, et selle eest tuleb võidelda ning keegi meile seda niisama käest ei anna.”

Kaitsja Aleksandr Volodin: “Pärnu on hea vastane. Tegemist on järeleandmatu meeskonnaga, kes võitleb oma võitlused lõpuni. Meil on vaja taastuda ning hästi valmistuda – lõdvaks lasta ei tohi!”Täispilet mängule maksab 3€, sooduspilet 1€, pensionäridele ja alla 12aastastele lastele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Rando Kesküla ja Hannes Reinvald
4. kohtunik: Karl Koppel

Pildil: FCI loodab karikasarjas saadud hea emotsiooni üle kanda ka liigamängudesse
Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.