KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev
Kuupäev: 14.04.2017
Kellaaeg: 19:30
Staadion: Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
Väljakukohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud:Lauri Salei, Sten Klaasen
4. kohtunik:Mart Martin
Inspektor:Veiko Soo
Kohtunike vaatleja:Vladimir Karev
TARTU JK TAMMEKA JK SILLAMÄE KALEV
Värvid
Särgid Sinine Särgid Valge-Must
Püksid Sinine Püksid Must
Põlvikud Sinine Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Punane
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Kristjan Tiirik Nimi Juri Žukov
Telefon 55608923 Telefon 58609747
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Mario Hansi: "Sillamäe vastu saab otsustavaks meie kaitsemäng, enesedistsipliin ja tahe olukordades, kus on vaja väljakul läbida võimatuna näivaid distantse - seda siis nii kaitses kui ka rünnakul." Peatreener Vadim Dobiža: muudatuste ajal on väga tähtis säilitada enesevalitsus. Vaatamata asjaoludele peame olema keskendatud mängule ning sihima võidu peale. Tuleb väga raske mäng. Tammeka tulemused näitavad, et ta on väga ohtlik vastane. Kui saame läheneda mängule külma närviga, siis olen kindel, et suudame saavutada positiivse tulemuse.
Mängija Kaspar Paur: "Mängugraafik on küll tihe, kuid meie eesmärk on iga mäng endast kõik anda ja koju minna võiduka tulemusega. Sillamäe vastu peame olema 100% valmis ning täielikult mängule keskendunud. Olen kindel, et seda tehes saavutame ka edu!" Mängija Deniss Malov: vaatamata muudatustele peame mäng-mängult tõestama, et suudame näidata ilusat ja kvaliteetset jalgpalli ning saavutada kõrgemat kohta.
Täiendav teave
Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/ Lisateave www.fcsillamae.ee www.facebook.com/JKSillamaeKalev
Korraldava klubi vastutav ametnik: Kalle Paas
Piletiinfo: Piletiinfo: • HOOAJAPILETIGA TASUTA! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!

Peatreenerita Sillamäe sõidab külla Tammekale

Nädala alguses peatreener Algimantas Briaunyse teenetest loobunud Sillamäe Kalev läheb oma tabeliseisu parandama Tartusse, kus loodetakse teenida vajalikud võidupunktid. Tammeka ei ole kodus kindlasti kerge vastane ning võtmekohaks Tartu peatreeneri sõnul saab võtmekohaks kaitsemäng.

Tartu JK Tammeka – JK Sillamäe Kalev
14. aprillil kell 19:30 Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul (Sepa 15a)
OTSE: ETV2

Tammeka on seni koduväljakul pidanud kaks kohtumist ning teeninud võidu FCI vastu ja mänginud viiki Narva Transiga. Kaotusteta seeriat Sepa jalgpallikeskuses tahetakse kindlasti jätkata. Sillamäe on pärast kohutavat hooaja algust saanud oma mängumootori üha enam käima, kuid ründefaasis on endiselt seni probleeme. Kalev on hetkel Premium liigas vähim arv väravaid löönud meeskond – viie vooruga on suudetud lüüa vastastele neli väravat. Mängu saatuse juures saab tõenäoliselt otsustavaks just see, kuidas Sillamäe ründefaasis hakkama saab ning, kuidas on Tammeka taastunud teisipäevasest raskest karikamängust.

Tammeka peatreener Mario Hansi: “Sillamäe vastu saab otsustavaks meie kaitsemäng, enesedistsipliin ja tahe olukordades, kus on vaja väljakul läbida võimatuna näivaid distantse - seda siis nii kaitses kui ka rünnakul.”

Poolkaitsja Kaspar Paur: “Mängugraafik on küll tihe, kuid meie eesmärk on iga mäng endast kõik anda ja koju minna võiduka tulemusega. Sillamäe vastu peame olema 100% valmis ning täielikult mängule keskendunud. Olen kindel, et seda tehes saavutame ka edu!”

Peatreeneri kohusetäitja Vadim Dobiža: “Muudatuste ajal on väga tähtis säilitada enesevalitsus. Vaatamata asjaoludele peame olema keskendatud mängule ning sihtima võidu peale. Tuleb väga raske mäng. Tammeka tulemused näitavad, et ta on väga ohtlik vastane. Kui saame läheneda mängule külma närviga, siis olen kindel, et suudame saavutada positiivse tulemuse.”

Kaitsja Deniss Malov: “Vaatamata muudatustele peame mäng-mängult tõestama, et suudame näidata ilusat ja kvaliteetset jalgpalli ning saavutada kõrgemat kohta.”

• Hooajapiletiga sissepääs mängule tasuta! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!

Kohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Lauri Salei ja Sten Klaasen
4. kohtunik: Mart Martin

Pildil Maksim Lipin (Sillamäe) eelmise vooru kohtumises Flora vastu
Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.