KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC
Kuupäev: 15.04.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Narva Kalev-Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva
Väljakukohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud:Raul Kaivoja, Aron Härsing
4. kohtunik:Toomas Nõmmiste
Inspektor:Nikolai Pertšatkin
Kohtunike vaatleja:Eduard Rõžov
JK NARVA TRANS NÕMME KALJU FC
Värvid
Särgid Punane Särgid Valge
Püksid Punane Püksid Valge
Põlvikud Punane Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Neoonroheline Särgid Must
Püksid Neoonroheline Püksid Must
Põlvikud Neoonroheline Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed _
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed _
Võistkonna esindaja
Nimi Konstantin Burdakov Nimi Sergei Terehhov
Telefon 55563345 Telefon 56825666
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Adiam Kuziaev: "Analüüsides eelmise vooru mängu, oleme enda jaoks teinud paar olulist järeldust. Esiteks, et oleme võimelised mängida iga meeskonna vastu. Teiseks, kui saame lihtsaid vigu vältida ning kindlalt mängida, siis meil on head võimalused positiivset tulemust saavutada. Vaatamata sellele, et mõned mängijad on meil vigastatud, hakkame võistlema Nõmme Kalju vastu. Kerget mängu me kindlasti ei oota." Peatreener Abitreener Sergei Terehhov: Väga raske mäng on seljataga - väga palju energiat läks karikamängule ja ees ootab pikk väljasõit Narva. Kõige tähtsam on, et meeskond suudab taastuda ja on valmis laupäevaseks mänguks.
Mängija Tanel Tamberg: "Tegime vigade paranduse ja teeme tööd edasi. Nõmme Kalju on tugev meeskond, peame kaitses rangelt mängima ja ees omad võimalused ära lööma. Ei oska öelda, mis mäng meid eest ootab, aga tulge staadionile mängu vaatama ja näete oma silmadega, kuidas mäng lõpeb." Mängija Carlos Geovane Santos Pereira: Tuleb kindlasti raske mäng, sest Narva on üks tiimidest, kellel on sel hooajal läinud hästi ning neil on hea mängijate valik. Nende kodus mängides ei ole kindlasti kerge võita, kuid selle eesmärgiga me sinna sõidame!
Täiendav teave
Lisateave www.fctrans.ee | www.fb.com/jknarvatrans | www.twitter.com/jknarvatrans | www.instagram.com/jknarvatrans | www.vk.com/jknarvatrans Lisateave www.facebook.com/NommeKaljuFC www.twitter.com/kaljuFC www.instagram.com/kaljufc
Korraldava klubi vastutav ametnik: Nikolai Burdakov
Piletiinfo: Täispilet: 3€, õpilased ja pensionärid : 1€, alla 12-aastastele lastele ja jalgpallikooli liikmetele sissepääs TASUTA!

Karikamängust taastuv Kalju võtab ette reisi Narva

Laupäeva õhtul kell 19:00 panevad Premium liiga kuuendale voorule punkti Narva Trans ja Nõmme Kalju.

JK Narva Trans – Nõmme Kalju FC
15. aprillil kell 19:00 Narva Fama staadionil (Hariduse 22)
OTSE: Postimees.ee

Transi jaoks on hooaeg senini kulgenud korralikult, kui viie mänguga on kogutud kaks võitu, kaks kaotust ja ühe viigi. Kaotusi on tunnistatud FCI ja Levadia vastu, võidud on nopitud mängudes Paide ja Viljandiga ning Tartus teeniti Tammeka vastu viik. Kalju on suutnud senini kaotusi vältida, olles võitnud viiest kohtumisest neli ja viigistanud ühe. Kalju peab Narva sõites taastuma ka kolmapäevasest karikamängust, kui FCI-le kaotati raske mäng lõpuks penaltiseerias.

Transi peatreener Adiam Kuziaev: „Analüüsides eelmise vooru mängu, oleme enda jaoks teinud paar olulist järeldust. Esiteks, et oleme võimelised mängima iga meeskonna vastu. Teiseks, kui saame lihtsaid vigu vältida ning kindlalt mängida, siis meil on head võimalused positiivset tulemust saavutada. Vaatamata sellele, et mõned mängijad on meil vigastatud, hakkame võistlema Nõmme Kalju vastu. Kerget mängu me kindlasti ei oota.”

Kaitsja Tanel Tamberg: „Tegime vigade paranduse ja teeme tööd edasi. Nõmme Kalju on tugev meeskond, peame kaitses rangelt mängima ja ees omad võimalused ära lööma. Ei oska öelda, mis mäng meid eest ootab, aga tulge staadionile mängu vaatama ja näete oma silmadega, kuidas mäng lõpeb.”

Kalju abitreener Sergei Terehhov: „Väga raske mäng on seljataga - väga palju energiat läks karikamängule ja ees ootab pikk väljasõit Narva. Kõige tähtsam on, et meeskond suudab taastuda ja on valmis laupäevaseks mänguks.”

Ründaja Carlos Geovane Santos Pereira: „Tuleb kindlasti raske mäng, sest Narva on üks tiimidest, kellel on sel hooajal läinud hästi ning neil on hea mängijate valik. Nende kodus mängides ei ole kindlasti kerge võita, kuid selle eesmärgiga me sinna sõidame!”

Täispilet mängule maksab 3€, õpilastele ja pensionäridele 1€, alla 12-aastastele lastele ja jalgpallikooli liikmetele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Raul Kaivoja ja Aron Härsing
4. kohtunik: Toomas Nõmmiste

Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.