KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev
Kuupäev: 21.04.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
Väljakukohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud:Sander Saga, Silver Sepp
4. kohtunik:Marko Liiva
Inspektor:Siim Juks
Kohtunike vaatleja:Uno Tutk
PAIDE LINNAMEESKOND JK SILLAMÄE KALEV
Värvid
Särgid Tumesinine-Sinine Särgid Valge-Must
Püksid Tumesinine Püksid Must
Põlvikud Tumesinine Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Punane
Püksid Punane Püksid Must
Põlvikud Punane Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Jaanus Pruuli Nimi Juri Žukov
Telefon 5033145 Telefon 58609747
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: Sillamäe mängib intensiivset ja kiiret jalgpalli terve 90 minuti vältel. Neil on paar võtmemängijat ja kui nendele ruumi anda, siis oleme hädas. Me tahame võita, peame kaitses mängima hästi ja olema ohtlikud rünnakul. Ootan kodupubliku kuuma toetust, sest see annab lisajõudu! Peatreener Vadim Dobiža: Paide on kindlasti väga hea võistkond, keda juhendab väga tuntud Vjatšeslav Zahovaiko. See on väga oluline asjaolu, kuna Slava on alati näidanud klassi mängijana ja ma olen kindel, et ta hakkab seda tegema ka treenerina. Aga me peame keskenduma ikkagi oma mängule ning ära kasutada seda võimalust punktide saamiseks.
Mängija Jasper Uwaegbulam: Sillamäel on väga hea meeskond ja nad on tugev vastane vaatamata kohale liigatabelis. Meie jaoks saab see mäng olema hea väljakutse, kus kõige olulisem on ikkagi mõelda sellele, mida me ise suudame. Soovime võtta kolm punkti ja tõsta oma taset Flora vastu näidatust veelgi kõrgemale. Mängija Denis Malov: väga põhimõtteline mäng tegelikult, kuna Paide on meie naaber liigatabelis ning võidu puhul me saame tõusta veel ühe koha võrra. Ehk siis kõik saavad aru, mille nimel on mäng ja ma arvan, et tuleb väga huvitav kohtumine.
Täiendav teave
Lisateave Paide Linnameeskonna kodulehekülg: http://www.paidelinnameeskond.ee/ Paide Linnameeskonna Facebooki leht: https://www.facebook.com/PaideLinnameeskond/ Paide Linnameeskond Instagramis: https://www.instagram.com/paidelinnameeskond/ Lisateave www.fcsillamae.ee www.facebook.com/JKSillamaeKalev
Korraldava klubi vastutav ametnik: Jaanus Pruuli
Piletiinfo: Hooajakaart 30 EUR, täispilet: 3 EUR, õpilased ja üliõpilased: 1 EUR, klubikaardi omanikele, alla 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs TASUTA!

Tabelinaabrite heitlus Paides

Paide kunstmuruväljakul jagavad seitsmenda vooru avakohtumises maid kohalik Linnameeskond ja Sillamäe Kalev.

Paide Linnameeskond – JK Sillamäe Kalev
21. aprillil kell 19:00 Paide kunstmuruväljakul (Kooli 1, Paide)
OTSE: Jalgpall.ee

Meeskonnad asuvad tabelis üksteise järel – Paide hoiab kuue punktiga seitsmendat kohta ning Sillamäel on koos neli punkti, millega asutakse kaheksandal kohal. Meeskondade omavahelises mängus saab otsustavaks see, kuidas Sillamäe oma ründemängu käima saab ning, kui lukku suudab Paide keerata oma kaitse. Kuue mänguga on Paide suutnud lüüa seitse ning Sillamäe viis väravat. Kaitsemängus on näidanud veidi paremat minekut Sillamäe, kes on endale lasknud 12 väravat, kui Paide on võrdluseks pidanud enda väravast palli välja võtma 20 korral.

Paide peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: „Sillamäe mängib intensiivset ja kiiret jalgpalli terve 90 minuti vältel. Neil on paar võtmemängijat ja kui nendele ruumi anda, siis oleme hädas. Me tahame võita, peame kaitses mängima hästi ja olema ohtlikud rünnakul. Ootan kodupubliku kuuma toetust, sest see annab lisajõudu!”

Poolkaitsja Jasper Uwaegbulam: „Sillamäel on väga hea meeskond ja nad on tugev vastane vaatamata kohale liigatabelis. Meie jaoks saab see mäng olema hea väljakutse, kus kõige olulisem on ikkagi mõelda sellele, mida me ise suudame. Soovime võtta kolm punkti ja tõsta oma taset Flora vastu näidatust veelgi kõrgemale.”

Peatreeneri kohusetäitja Vadim Dobiža: „Paide on kindlasti väga hea võistkond, keda juhendab väga tuntud Vjatšeslav Zahovaiko. See on väga oluline asjaolu, kuna Slava on alati näidanud klassi mängijana ja ma olen kindel, et ta hakkab seda tegema ka treenerina. Aga me peame keskenduma ikkagi oma mängule ning ära kasutama seda võimalust punktide saamiseks.”

Kaitsja Denis Malov: „Väga põhimõtteline mäng tegelikult, kuna Paide on meie naaber liigatabelis ning võidu puhul me saame tõusta veel ühe koha võrra. Ehk siis kõik saavad aru, mille nimel on mäng ja ma arvan, et tuleb väga huvitav kohtumine.”

Täispilet mängule maksab 3 eurot, õpilastele ja üliõpilastele 1 euro, klubikaardi omanikele, pensionäridele ja alla 12-aastastele lastele sissepääs tasuta. Hooajakaardi maksumus on 30 eurot.

Kohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Sander Saga ja Silver Sepp
4. kohtunik: Marko Liiva

Pildil: Paide on pidanud sel hooajal vastu võtma ka suureskoorilisi kaotusi. Kuidas suudetakse kaitses tegutseda Sillamäe vastu?
Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.