KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
FCI Tallinn - Tallinna FC Flora
Kuupäev: 21.04.2017
Kellaaeg: 19:30
Staadion: Infoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Väljakukohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud:Aron Härsing, Martin Lember
4. kohtunik:Kristo Külljastinen
Inspektor:Kalle Roos
Kohtunike vaatleja:Hannes Kaasik
FCI TALLINN TALLINNA FC FLORA
Värvid
Särgid Must Särgid Valge
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Roosa Särgid Oranž
Püksid Roosa Püksid Oranž
Põlvikud Roosa Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Aleksandr Altosar Nimi Norbert Hurt
Telefon 5240573 Telefon 53474738
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Aleksandr Pushtov: "Naasmiseks võitlusesse meistritiitli eest peame võitma! Vastane on hooaega alustanud edukalt ega pole veel kordagi kaotanud. Anname endast kõik, et esimese võidu nende üle haaraksime just meie!" Peatreener Arno Pijpers: Meid on ees ootamas võõrsilmäng valitseva meistri Infoneti vastu. Selle hooaja üks kõige keerulisemaid mänge. Kuid samas ka üks kõige tähtsamaid, sest see mäng näitab, kui kaugel on FC Flora võistkond oma arengult. Meie jaoks on ka see test, kas me see aasta oleme võimelised mängima meistritiitli peale.
Mängija Roman Nesterovski: "Flora on tugev ja ambitsioonikas meeskond, kes kindlasti tahab võtta Superkarika eest revanši. Valmistume selleks mänguks väga tõsiselt. Kõik mängijad mõistavad, kui tähtis on võtta see võit Flora üle. Anname endast 3 punkti eest maksimumi. Soovime rõõmustada oma fänne ilusa ja tulemusliku mänguga." Mängija Gert Kams: Ees ootamas tuline lahing valitseva meistri Infonetiga nende koduväljakul. Valitseva meistri vastu on alati suur väljakutse mängida. Meeskond on mänguks valmis ja ootab Lasnamäele palju poolehoidjaid.
Täiendav teave
Lisateave fcitallinn.com facebook.com/fcinfonet instagram.com/fcitallinn Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee www.facebook.com/fcflora www.instagram.com/fcflora/ www.youtube.com/user/TVFlora1990 www.twitter.com/FCFTallinn
Korraldava klubi vastutav ametnik: Aleksandr Altosar
Piletiinfo: Pileti hind 5€. Klubikaardiga sissepääs tasuta!

FCI ja Flora madistavad Lasnamäel

Seitsmenda vooru telemäng on tõeline maiuspala, kui vastamisi lähevad valitsev meister FCI ning hetkel tabelis teist kohta hoidev Tallinna Flora.

FCI Tallinn – Tallinna FC Flora
21. aprillil kell 19:30 Infoneti Lasnamäe staadionil (Punane tn. 45, Tallinn)
OTSE: ETV2

Omavahel on meeskonnad sel hooajal ka korra juba kohtunud, kui hooaja avamängus, Superkarikafinaalis teenis FCI kindla 5:0 võidu. Pärast seda on nende võistkondade teed läinud erinevat rada – FCI on kuue kohtumisega teeninud 3 võitu ja 3 kaotust ning hetkel leiavad nad ennast 9 punktiga kuuendalt kohalt. FC Flora on suutnud senini kaotusi vältida ning nelja võidu ja kahe viigiga on kogutud 14 punkti, mis annab Levadia järel hetkel teise koha. FCI loodab seega koduväljakul Flora hoogu veidi vähendada.

Eelmisel hooajal pakkusid need kaks Premium liigas kohati vägagi põnevaid ja tasavägiseid vastasseise. Flora suutis kahel korral võidu endale napsata, korra oli parem FCI ning üks kohtumine jäi ka viiki.

FCI peatreener Aleksandr Puštov: „Naasmiseks võitlusesse meistritiitli eest peame võitma! Vastane on hooaega alustanud edukalt ega pole veel kordagi kaotanud. Anname endast kõik, et esimese võidu nende üle haaraksime just meie!”

Kaitsja Roman Nesterovski: „Flora on tugev ja ambitsioonikas meeskond, kes kindlasti tahab võtta Superkarika eest revanši. Valmistume selleks mänguks väga tõsiselt. Kõik mängijad mõistavad, kui tähtis on võtta see võit Flora üle. Anname endast 3 punkti eest maksimumi. Soovime rõõmustada oma fänne ilusa ja tulemusliku mänguga.”

Flora peatreener Arno Pijpers: „Meid on ees ootamas võõrsilmäng valitseva meistri Infoneti vastu. Selle hooaja üks kõige keerulisemaid mänge. Kuid samas ka üks kõige tähtsamaid, sest see mäng näitab, kui kaugel on FC Flora võistkond oma arengult. Meie jaoks on ka see test, kas me see aasta oleme võimelised mängima meistritiitli peale.”

Kaitsja Gert Kams: „Ees ootamas tuline lahing valitseva meistri Infonetiga nende koduväljakul. Valitseva meistri vastu on alati suur väljakutse mängida. Meeskond on mänguks valmis ja ootab Lasnamäele palju poolehoidjaid.”

Pileti hind 5 eurot, klubikaardiga sissepääs tasuta.

Kohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Aron Härsing ja Martin Lember
4. kohtunik: Kristo Külljastinen

Kas Infonet suudab Flora kaotusteta seeria lõpetada?
Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.