KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia
Kuupäev: 22.04.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
Väljakukohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud:Jaan Roos, Egerd Pajustik
4. kohtunik:Tanel Üprus
Inspektor:Veiko Soo
Kohtunike vaatleja:Tiit Kivisild
TARTU JK TAMMEKA TALLINNA FC LEVADIA
Värvid
Särgid Sinine Särgid Roheline
Püksid Sinine Püksid Valge
Põlvikud Sinine Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Kollane
Püksid Oranž Püksid Must
Põlvikud Oranž Põlvikud Kollane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Kristjan Tiirik Nimi Pavel Kazakov
Telefon 55608923 Telefon 5120864
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Kaido Koppel: "Levadia on hooaega vägagi muljetavaldavalt alustanud. Peame tegema tugeva esituse, et kolm punkti kätte saada." Peatreener Igor Prins: "Laupäeval saame tutvuda uue Sepa tänava jalgpallikeskusega, kus meid ootab väga motiveeritud vastane. Kindlasti ei tule meie jaoks kerge mäng. Peame oma mängu vastasele peale suruma, momendid realiseerima ning Tammeka kontrarünnakute suhtes hoolikad olema. Seni on meil läinud väga hästi ning ka laupäeval rahuldab meid Tartus üksnes võit."
Mängija Karl Johan Pechter: "Levadia vastu on oluline tähelepanu pöörata kaitsemängule ning kui suudame kaitses asjad paigas hoida, jääb meil alati võimalus mäng võita. Peame võitlema iga meetri eest väljakul esimesest minutist viimaseni, ainult siis on võimalik Sepal head seeriat jätkata." Mängija Maksim Podholjuzin: "Tuleb raske ja võitluslik mäng tugeva vastasega nende oma väljakul, häälestume tõsiselt ning võitleme võidu nimel. Miski muu meid ei rahulda."
Täiendav teave
Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/ Lisateave FC Levadia on 9-kordne Eesti meister ja 8-kordne karikavõitja. FC Levadia Jalgpallikoolis tegelevad vutimänguga enam kui 400 noormängijat. 2017. aasta Eesti meistrivõistlustel osaleb FC Levadia kokku 21 võistkonnaga, nende hulgas on naiskond ja kolm tüdrukute võistkonda. Vaata lisaks: www.fclevadia.ee www.facebook.com/fclevadia www.twitter.com/LevadiaFC www.instagram.com/fclevadiatallinn
Korraldava klubi vastutav ametnik: Kalle Paas
Piletiinfo: • HOOAJAPILETIGA TASUTA! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!

Tammekat ootab koduväljakul ees raske katsumus

Tartu Tammeka võõrustab Sepa jalgpallikeskuses Tallinna Levadiat, kes sel hooajal veel kaotusvalu tundma ei ole pidanud. Levadiat rahuldab omavahelises kohtumises ainult võit, mis tähendab, et Tammeka peab näitama kõva võitlusvaimu, et tallinlaste ilus seeria rikkuda.

Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Levadia
22. aprillil kell 13:00 Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul (Sepa 15a, Tartu)
OTSE: Postimees.ee

Tammeka on senini koduväljakul püsinud kaotuseta, kui 2:0 alistati FCI Tallinn ning 1:1 viigid tehti Narva Transi ja Sillamäe Kaleviga. Levadia ainuke viik sel hooajal pärineb esimesest voorust FC Flora vastu. Pärast seda on nad suutnud võita viis kohtumist järjest. Tammeka peab toime tulema Levadia tugeva ründemänguga, sest Tallinna meeskond on suutnud kuue mänguga lüüa juba 19 väravat ning väravaküttide edetabelit juhib samuti nende mängija Rimo Hunt. Tammeka resultatiivseim mängumees on Martin Jõgi kolme tabamusega.

Tammeka peatreener Kaido Koppel: „Levadia on hooaega vägagi muljetavaldavalt alustanud. Peame tegema tugeva esituse, et kolm punkti kätte saada.”

Väravavaht Karl Johan Pechter: „Levadia vastu on oluline tähelepanu pöörata kaitsemängule ning kui suudame kaitses asjad paigas hoida, jääb meil alati võimalus mäng võita. Peame võitlema iga meetri eest väljakul esimesest minutist viimaseni, ainult siis on võimalik Sepal head seeriat jätkata.”

Levadia peatreener Igor Prins: „Laupäeval saame tutvuda uue Sepa tänava jalgpallikeskusega, kus meid ootab väga motiveeritud vastane. Kindlasti ei tule meie jaoks kerge mäng. Peame oma mängu vastasele peale suruma, momendid realiseerima ning Tammeka kontrarünnakute suhtes hoolikad olema. Seni on meil läinud väga hästi ning ka laupäeval rahuldab meid Tartus üksnes võit.”

Kaitsja Maksim Podholjuzin: „Tuleb raske ja võitluslik mäng tugeva vastasega nende oma väljakul, häälestume tõsiselt ning võitleme võidu nimel. Miski muu meid ei rahulda.”

• Hooajapiletiga sissepääs tasuta • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: tasuta!

Kohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Jaan Roos ja Egerd Pajustik
4. kohtunik: Tanel Üprus

Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.