KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
FCI Tallinn - JK Sillamäe Kalev
Kuupäev: 24.04.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Infoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
Väljakukohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud:Sten Klaasen, Neeme Neemlaid
4. kohtunik:Jaan Roos
Inspektor:Even Laanemaa
Kohtunike vaatleja:Kaupo Õismaa
FCI TALLINN JK SILLAMÄE KALEV
Värvid
Särgid Must Särgid Valge-Must
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Punane
Püksid Kollane Püksid Must
Põlvikud Roheline Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Aleksandr Altosar Nimi Juri Žukov
Telefon 5240573 Telefon 58609747
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Aleksandr Pushtov: "Pärast mängu Floraga teeme vigade kallal tööd ning kohtudes Sillamäe Kaleviga oleme veel tugevamad!" Peatreener Vadim Dobizha: vaatamata mitte kõige paremale algusele on Infonet kindlasti üks Premium Liiga parimatest. Väga ohtlik võistkond, kes oskab näidata head ja ilusat jalgpalli. Selles kohtumises on meil ovaja üritada parandada eelmiste voorude vigu ning andma endast sada protsenti, et saavutada positiivset tulemust.
Mängija Kirill Nesterov: "Ei tohi pead norgu lasta. Võitmiseks peame end õigesti meelestama. Kõige tähtsam on olla keskendunud!" Mängija Denis Malov: mängud meistri vastu on alati natuke erilised. Tahaks kindlasti pakkuda publikule head mängu, aga loodame, et saame seda mängu lõpetada võitjana.
Täiendav teave
Lisateave fcitallinn.com facebook.com/fcinfonet instagram.com/fcitallinn Lisateave www.fcsillamae.ee www.facebook.com/JKSillamaeKalev
Korraldava klubi vastutav ametnik: Aleksandr Altosar
Piletiinfo: Pileti hind 5€. Klubikaardiga sissepääs tasuta!

FCI võõrustab Kalevit

Kaheksanda vooru esimene kohtumine toimub Lasnamäel, kus FCI meeskond võõrustab Sillamäe Kalevit. Mõlemad meeskonnad soovivad eelmises voorus saadud kaotuse pöörata võiduks.

FCI Tallinn – JK Sillamäe Kalev
24. aprillil kell 19:00 Infoneti Lasnamäe staadionil (Punane tn 45, Tallinn)
OTSE: Postimees.ee

FCI eelmine mäng FC Floraga lõppes valitseva meistri jaoks napi 0:1 kaotusega. Brent Lepistu lõi kohtumise ainsa värava, suunates 18. minutil nurgalöögi peaga vastaste võrku. FCI-l oli võimalus ka mänguseis viigistada, kuid penaltipunktil eksis Vladimir Voskoboinikov. FCI on seega seitsme mänguga kogunud üheksa punkti ning asub sellega viiendal kohal. Sillamäe Kalevi jaoks ei pakkunud eelmine voor samuti positiivset emotsiooni, kui Paides mindi vastamisi Linnameeskonnaga ning kaotati mäng 1:2. Maksim Lipin viis küll Kalevi 28. minutil juhtima, kuid tänu Andre Frolovi ja Magnar Vainumäe väravatele jättis kolm punkti koju siiski Paide. Sillamäe asub hetkel nelja punktiga kaheksandal kohal.

FCI peatreener Aleksandr Puštov: „Pärast mängu Floraga teeme vigade kallal tööd ning kohtudes Sillamäe Kaleviga oleme veel tugevamad!”

Mängija Kirill Nesterov: „Ei tohi pead norgu lasta. Võitmiseks peame end õigesti meelestama. Kõige tähtsam on olla keskendunud!”

Kalevi peatreeneri kohusetäitja Vadim Dobiža: „Vaatamata mitte kõige paremale algusele on Infonet kindlasti üks Premium Liiga parimatest. Väga ohtlik võistkond, kes oskab näidata head ja ilusat jalgpalli. Selles kohtumises on meil vaja üritada parandada eelmiste voorude vigu ning andma endast sada protsenti, et saavutada positiivset tulemust.”

Sillamäe mängija Deniss Malov: „Mängud meistri vastu on alati natuke erilised. Tahaks kindlasti pakkuda publikule head mängu, aga loodame, et saame seda mängu lõpetada võitjana.”

Kohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Sten Klaasen ja Neeme Neemlaid
4. kohtunik: Jaan Roos

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.