KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans
Kuupäev: 22.04.2017
Kellaaeg: 16:00
Staadion: Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
Väljakukohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud:Veiko Mõtsnik, Artur Telling
4. kohtunik:Silver Kõiv
Inspektor:Silver Lulla
Kohtunike vaatleja:Jüri Saar
PÄRNU JK VAPRUS JK NARVA TRANS
Värvid
Särgid Kollane Särgid Tumesinine
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Tumesinine
Väravavahi värvid
Särgid Roheline Särgid Valge
Püksid Roheline Püksid Must
Põlvikud Roheline Põlvikud Valge
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Martin Vunk Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Taavi Midenbritt Nimi Konstantin Burdakov
Telefon 55524204 Telefon 55563345
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Marko Lelov: Trans on alustanud hooaega väga hästi ja on medalitele mängus ilusti sees. Seda tõestab ka nende viimane võidetud kodumäng Nõmme Kalju üle. Kui nad suudavad seda rada niimoodi edasi jätkata siis kompliment neile. Aga komplimente ma nii sama ei loobi, vaid see tuleb Vapruse vastu välja võidelda. Peatreener Adiam Kuziaev: "Pärnus nagu igas Premium liiga kohtumises ootab meid raske mäng vaatamata sellele, kes meie vastaseks on. Meie võit Kalju vastu andis meile palju positiivset energiat, mida me peame nüüd peame oma kasuks pöörama. Muidugi on meie mureks vigastatud mängijad, igas mängus kaotame kellegi. Loodame ainult nende kiirele ravimisele, kuid konkreetset infot nende tagasituleku kohta ei oska anda."
Mängija Andreas Kallaste: Laupäeval Narva vastu peame mängima kaitsest lähtuvalt ja ees oma võimalused ära realiseerima. Soovin meeskonda aidata nii nagu oskan ja loodan, et sellest piisab meeskonnale punktide toomiseks ja, et saada kirja hooaja esimene nullimäng. Mängija Vasilii Pinchuk: "Vaatamata raskele mängule Kalju vastu arvan, et meil oli piisavalt aega, et taastuda. Käimas on alles seitsmes voor ning noortel poistel nagu meil peaks olema veel jõudu ja tervist, et võidelda. Meid ootab pikk sõit, kuid loodetavasti ei mõjuta see meie mängijaid. Ülesandeks on alati võita ning vastase senistest tulemustest on parem mitte mõelda. Tuleb kindlasti raske mäng, aga kordan, et mõtleme ainult võidust."
Täiendav teave
Lisateave www.vaprus.ee https://www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus/ https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://twitter.com/jkparnuvaprus Lisateave www.fctrans.ee | www.fb.com/jknarvatrans | www.twitter.com/jknarvatrans | www.instagram.com/jknarvatrans | www.vk.com/jknarvatrans
Korraldava klubi vastutav ametnik: Tarmo Tõnismann
Piletiinfo: Piletiinfo: Piletiinfo: täispilet 3€, sooduspilet 1€, pensionäridele ja alla 12 aastastele lastele sissepääs tasuta.

Hea emotsiooniga Trans sõidab külla Pärnule

Narva Trans kohtub seitsmendas voorus Pärnu kunstmurustaadionil kohaliku Vaprusega, võttes kaasa positiivsed elamused võidust Nõmme Kalju üle.

Pärnu JK Vaprus – JK Narva Trans
22. aprillil kell 16:00 Pärnu kunstmurustaadionil (Mai 3, Pärnu)
OTSE: Jalgpall.ee

Trans on sel hooajal näidanud head minekut ning on suutnud kuue mänguga teenida kolm võitu, ühe viigi ja kaks kaotust. See annab tabelis hetkel kõrge neljanda koha. Pärnu seevastu on tabelis hetkel ühe punktiga viimasel kohal, kuid võit Narva vastu võiks aidata neil oma kohta parandada.

Vapruse peatreener Marko Lelov: „Trans on alustanud hooaega väga hästi ja on medalitele mängus ilusti sees. Seda tõestab ka nende viimane võidetud kodumäng Nõmme Kalju üle. Kui nad suudavad seda rada niimoodi edasi jätkata, siis kompliment neile. Aga komplimente ma nii sama ei loobi, vaid see tuleb Vapruse vastu välja võidelda.”

Mängija Andreas Kallaste: „Laupäeval Narva vastu peame mängima kaitsest lähtuvalt ja ees oma võimalused ära realiseerima. Soovin meeskonda aidata nii nagu oskan ja loodan, et sellest piisab meeskonnale punktide toomiseks ja, et saada kirja hooaja esimene nullimäng.”

Transi peatreener Adiam Kuziaev: „Pärnus nagu igas Premium liiga kohtumises ootab meid raske mäng vaatamata sellele, kes meie vastaseks on. Meie võit Kalju vastu andis meile palju positiivset energiat, mida me peame nüüd oma kasuks pöörama. Muidugi on meie mureks vigastatud mängijad, igas mängus kaotame kellegi. Loodame ainult nende kiirele ravimisele, kuid konkreetset infot nende tagasituleku kohta ei oska anda.”

Kaitsja Vasilii Pinchuk: „Vaatamata raskele mängule Kalju vastu arvan, et meil oli piisavalt aega, et taastuda. Käimas on alles seitsmes voor ning noortel poistel nagu meil peaks olema veel jõudu ja tervist, et võidelda. Meid ootab pikk sõit, kuid loodetavasti ei mõjuta see meie mängijaid. Ülesandeks on alati võita ning vastase senistest tulemustest on parem mitte mõelda. Tuleb kindlasti raske mäng, aga kordan, et mõtleme ainult võidust.”

Täispilet mängule maksab 3 eurot, sooduspilet 1 euro. Pensionäridele ja alla 12aastastele lastele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik ja Artur Telling
4. kohtunik: Silver Kõiv

Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.