KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC
Kuupäev: 25.04.2017
Kellaaeg: 18:00
Staadion: Maarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
Väljakukohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud:Hannes Reinvald, Jaan Roos
4. kohtunik:Grigori Ošomkov
Inspektor:Kalle Roos
Kohtunike vaatleja:Eduard Rõžov
TALLINNA FC LEVADIA NÕMME KALJU FC
Värvid
Särgid Roheline Särgid Must
Püksid Valge Püksid Must
Põlvikud Valge Põlvikud Must
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Punane
Püksid Must Püksid Punane
Põlvikud Kollane Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Pavel Kazakov Nimi Sergei Terehhov
Telefon 5120864 Telefon 56825666
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Igor Prins: "Tuleb visa võitlus! Mõlema meeskonna jaoks on väga palju kaalul. Üritame väljakul oma asju hästi teha ja kolm punkti juurde teenida. Loomulikult ootame Maarjamäele palju publikut!" Peatreener Abitreener Sergei Terehhov: Levadia on liiga liider - nii punktides, kui ka teistes näitajates ja sellega on kõik öeldud.
Mängija Pavel Marin: "Valmistume kaasahaaravaks ja võitluslikuks mänguks. FC Levadia rahuldub ainult kolme punktiga. Anname endast kõik,et võit Maarjamäele jätta. Ootame meie noori jalgpallureid koos peredega ning kõiki fänne meile kaasa elama!" Mängija Igor Subbotin: Kindlasti tuleb raske mäng. Levadia on liider, kellel on hea koosseis, aga ka meil on hea koosseis ning viimase mängu võitisme lausa 8:0. Usun, et kui ründame Levadia vastu samamoodi, siis lööme ka väravaid ning suudame mängu võita.
Täiendav teave
Lisateave Vaata lisaks: www.fclevadia.ee www.facebook.com/fclevadia www.twitter.com/LevadiaFC www.instagram.com/fclevadiatallinn Lisateave ● www.kaljufc.ee ● www.facebook.com/NommeKaljuFC ● www.twitter.com/kaljuFC ● www.instagram.com/kaljufc ●
Korraldava klubi vastutav ametnik: Indrek Petersoo
Piletiinfo: Piletiinfo: Pileti hind 7 €. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3 €. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3 €. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs tasuta.

Kumb jääb peale – kas Levadia või Kalju?

Teisipäeval peetakse Maarjamäe kunstmuruväljakul oluline lahing, kui vastamisi lähevad tabeliliider Tallinna Levadia ja kolmandal kohal olev Nõmme Kalju.

Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC
25. aprillil kell 18:00 Maarjamäe kunstmuruväljakul (Kose tee 4)
OTSE: Postimees.ee

Levadia ja Kalju omavaheline mõõduvõtt võib tabeli seisukohast osutuda väga oluliseks. Kui Levadia suudab koduväljakul võidu koju jätta, säilitatakse ka oma positsioon. Juhul, kui mäng lõppeb viigilise tulemusega või Kalju võiduga, võib Levadia konkurendid endast mööda lasta. Mõlemad meeskonnad tulevad omavahelisele mängule positiivsete tulemustega eelmisest voorust. Levadia suutis võõral väljakul 2:0 parem olla Tartu Tammekast ning Kalju suutis „kostitada” Viljandit kaheksa väravaga.

Levadia peatreener Igor Prins: „Tuleb visa võitlus! Mõlema meeskonna jaoks on väga palju kaalul. Üritame väljakul oma asju hästi teha ja kolm punkti juurde teenida. Loomulikult ootame Maarjamäele palju publikut!”

Mängija Pavel Marin: „Valmistume kaasahaaravaks ja võitluslikuks mänguks. FC Levadia rahuldub ainult kolme punktiga. Anname endast kõik, et võit Maarjamäele jätta. Ootame meie noori jalgpallureid koos peredega ning kõiki fänne meile kaasa elama!”

Kalju abitreener Sergei Terehhov: „Levadia on liiga liider - nii punktides kui ka teistes näitajates ja sellega on kõik öeldud.”

Ründaja Igor Subbotin: „Kindlasti tuleb raske mäng. Levadia on liider, kellel on hea koosseis, aga ka meil on hea koosseis ning viimase mängu võitsime lausa 8:0. Usun, et kui ründame Levadia vastu samamoodi, siis lööme ka väravaid ning suudame mängu võita.”

Pilet mängule maksab 7€. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3€. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki attending ürituse lehel: 3€. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs tasuta.

Kohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Hannes Reinvald ja Jaan Roos
4. kohtunik: Grigori Ošomkov

Pildil: Levadia seni liigas kaotusevalu tundma pole pidanud
Foto: Jana Pipar

 

 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.