KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
Kuupäev: 25.04.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
Väljakukohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud:Dmitri Vinogradov, Raul Kaivoja
4. kohtunik:Jagnar Jakobson
Inspektor:Siim Juks
Kohtunike vaatleja:Hannes Kaasik
PAIDE LINNAMEESKOND TARTU JK TAMMEKA
Värvid
Särgid Tumesinine-Sinine Särgid Valge
Püksid Tumesinine Püksid Valge
Põlvikud Tumesinine Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Oranž
Püksid Punane Püksid Oranž
Põlvikud Punane Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Jaanus Pruuli Nimi Kristjan Tiirik
Telefon 5033145 Telefon 55608923
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: Kodus tahame kindlasti võita. Peame võitlema ennastsalgavalt, suruma oma tahtmist peale. Oleme natuke pettunud eelmise vooru publikumbris ja ootame, et leiaksite tee staadionile teisipäeval üles! Peatreener Mario Hansi: "Paide mängupilt on olnud korralik, seega vastast me kindlasti alahinnata ei saa. Kui läheme õige mentaliteedi ja pühendumusega mängule, siis olen kindel, et suudame teha ka hea esituse. Lisaks on huvitav näha endist Tammeka mängumeest Koskorit ja tema arengut uue treeneri käe all."
Mängija Andre Frolov: Ees on ootamas kõva lahing ja päris tugev treenerite brigaad. Mõistagi ootame kodumängule palju toetajaid ja soovime pakkuda neile selle eest 3 punkti. Mängija Sander Kapper: "Järjekordselt on mäng lühikese aja sees. Me oleme rõhutanud fännidele, et me tahame tuld anda ja seda me ka Paide vastu tegema lähme. Kui kõik mängijad annavad endast igas olukorras maksimumi, ei näe ma põhjust, miks me ei peaks võitma."
Täiendav teave
Lisateave Paide Linnameeskonna kodulehekülg: http://www.paidelinnameeskond.ee/ Paide Linnameeskonna Facebooki leht: https://www.facebook.com/PaideLinnameeskond/ Paide Linnameeskond Instagramis: https://www.instagram.com/paidelinnameeskond/ Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Jaanus Pruuli
Piletiinfo: Hooajakaart 30 EUR, täispilet: 3 EUR, õpilased ja üliõpilased: 1 EUR, klubikaardi omanikele, alla 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs TASUTA!

Kas Tammeka suudab oma koha tagasi võtta?

Eelmises voorus Sillamäe Kalevit võitnud Paide parandas sellega ka oma kohta tabelis, liikudes kaugemale Kalevist ja möödudes Tammekast. Omavahelises mängus jagatakse seega tähtsaid punkte ja tabelikohti.

Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka
25. aprillil kell 19:00 Paide kunstmuruväljakul (Kooli 1)
OTSE: Jalgpall.ee

Paide suutis koduväljakul eelmises mängus Sillamäe Kalevi vastu näidata head minekut ja selle tasuks teeniti ka 2:1 võit ja korjati väärtuslikke punkte. Tammekal oli ees veidi keerulisem ülesanne, sest Sepa jalgpallikeskuses võõrustati liidrit Levadiat ning vaatamata suurele pingutusele tuli vastu võtta 0:2 kaotus. Omavahelisest mängust loodavad mõlemad väljuda võitjana, kuid kohtumine näitab kumb meeskond suudab näidata paremat võitlust ja keskendumist.

Paide peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: „Kodus tahame kindlasti võita. Peame võitlema ennastsalgavalt, suruma oma tahtmist peale. Oleme natuke pettunud eelmise vooru publikunumbris ja ootame, et leiaksite tee staadionile teisipäeval üles!”

Poolkaitsja Andre Frolov: „Ees on ootamas kõva lahing ja päris tugev treenerite brigaad. Mõistagi ootame kodumängule palju toetajaid ja soovime pakkuda neile selle eest 3 punkti.”

Tammeka peatreener Mario Hansi: „Paide mängupilt on olnud korralik, seega vastast me kindlasti alahinnata ei saa. Kui läheme õige mentaliteedi ja pühendumusega mängule, siis olen kindel, et suudame teha ka hea esituse. Lisaks on huvitav näha endist Tammeka mängumeest Koskorit ja tema arengut uue treeneri käe all.”

Ründaja Sander Kapper: „Järjekordselt on mäng lühikese aja sees. Me oleme rõhutanud fännidele, et me tahame tuld anda ja seda me ka Paide vastu tegema lähme. Kui kõik mängijad annavad endast igas olukorras maksimumi, ei näe ma põhjust, miks me ei peaks võitma.”

Täispilet mängule maksab 3 eurot, õpilastele ja üliõpilastele 1 euro, klubikaardi omanikele, pensionäridele ja alla 12-aastastele lastele sissepääs tasuta. Hooajakaardi maksumus on 30 eurot.

Kohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov ja Raul Kaivoja
4. kohtunik: Jagnar Jakobson

Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.