KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Levadia - Pärnu JK Vaprus
Kuupäev: 28.04.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Maarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
Väljakukohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud:Artur Telling, Risto Eelmaa
4. kohtunik:Reelika Turi
Inspektor:Elari Kasemets
Kohtunike vaatleja:Margus Kotter
TALLINNA FC LEVADIA PÄRNU JK VAPRUS
Värvid
Särgid Roheline Särgid Kollane
Püksid Valge Püksid Must
Põlvikud Valge Põlvikud Kollane
Väravavahi värvid
Särgid Helesinine Särgid Oranž
Püksid Sinine Püksid Oranž
Põlvikud Sinine Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Martin Vunk
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Pavel Kazakov Nimi Taavi Midenbritt
Telefon 5120864 Telefon 55524204
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Igor Prins: "Pärnu Vapruse vastu tuleb väga võitluslik mäng. Peame oma mängu vastasele peale suruma, rohkelt momente looma ning need ära kasutama, samuti peame olema tähelepanekud vastaste kontrarünnakute suhtes. Loodame, et ilm meid seekord soosib ning Maarjamäele koguneb arvukalt pealtvaatajaid." Peatreener Marko Lelov: Tulemas on peegelvoor tiitlit jahtiva Levadiaga. Maarjamäel kunstmurul ja Pärnus juba Rannastaadioni muruväljkul. Paras proovikivi meile pärast Tulevikule allajäämist. Kindlasti ei ole me võistkond, kes alla annab ning ka meie klubi nimi viitab sellele. Edasi Vaprus!
Mängija Joao Morelli: "Tabeli alumise poole meeskondade vastu peame suutma väljakul domineerida ning oma mängu mängida. Üritame lüüa nii palju väravaid kui võimalik." Mängija Magnus Villota: Tuleb raske võitluslik mäng. Levadia on heas hoos ja meie ülesandeks on see hoog peatada.
Täiendav teave
Lisateave Mängu vaheajal toimub auhinnamäng PALLID PUBLIKUSSE, auhinnaks FC Levadia suveniirid! Vaata lisaks: www.fclevadia.ee www.facebook.com/fclevadia www.twitter.com/LevadiaFC www.instagram.com/fclevadiatallinn Lisateave www.vaprus.ee https://www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus/ https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://twitter.com/jkparnuvaprus
Korraldava klubi vastutav ametnik: Indrek Petersoo
Piletiinfo: Pileti hind 7 €. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3 €. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3 €. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs tasuta!

Vapruse proovikivi Levadia vastu

Pärnu Vaprus peab pärast pettumust valmistavat eelmist vooru Tuleviku vastu sõitma külla Levadiale, et proovida nende head hoogu pidurdada.

Tallinna FC Levadia – Pärnu JK Vaprus
28. aprillil kell 19:00 Maarjamäe kunstmuruväljakul (Kose tee 4)
OTSE: Jalgpall.ee

Levadia jaoks oli eelmises voorus Kaljuga tehtud viik alles teiseks mänguks hooaja jooksul, kui tuli kellelegi punkte loovutada. Seega on meeskond näidanud head minekut. Vapruse vastu loodetakse kohtumist domineerida ning koduväljakul fännidele pakkuda rohkelt väravaid.

Vaprus loodab üle saada eelmise vooru kohtumisest, kui Viljandi Tulevikule loovutati väärtuslikke punkte ja tabelis pandi ennast olukorda, kus eelviimasel kohal olevast Sillamäe Kalevist jäädakse maha nelja punktiga. Pärnu loodab vaatamata sellele siiski Levadia vastu näidata võitluslikku mängu ja positiivset minekut. Vapruse poolelt on endiselt mängukeelu all Martin Vunk.

Levadia peatreener Igor Prins: „Pärnu Vapruse vastu tuleb väga võitluslik mäng. Peame oma mängu vastasele peale suruma, rohkelt momente looma ning need ära kasutama, samuti peame olema tähelepanekud vastaste kontrarünnakute suhtes. Loodame, et ilm meid seekord soosib ning Maarjamäele koguneb arvukalt pealtvaatajaid.”

Mängija Joao Morelli: „Tabeli alumise poole meeskondade vastu peame suutma väljakul domineerida ning oma mängu mängida. Üritame lüüa nii palju väravaid kui võimalik.”

Vapruse peatreener Marko Lelov: „Tulemas on peegelvoor tiitlit jahtiva Levadiaga. Maarjamäel kunstmurul ja Pärnus juba Rannastaadioni muruväljakul. Paras proovikivi meile pärast Tulevikule allajäämist. Kindlasti ei ole me võistkond, kes alla annab ning ka meie klubi nimi viitab sellele. Edasi Vaprus!”

Mängija Magnus Villota: „Tuleb raske võitluslik mäng. Levadia on heas hoos ja meie ülesandeks on see hoog peatada.”

Pilet mängule maksab 7€. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3€. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki attending ürituse lehel: 3€. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs tasuta.

Kohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Artur Telling ja Risto Eelmaa
4. kohtunik: Reelika Turi

Pildil Joao Morelli
Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.