KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora
Kuupäev: 28.04.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
Väljakukohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud:Sten Klaasen, Sander Saga
4. kohtunik:Jagnar Jakobson
Inspektor:Silver Lulla
Kohtunike vaatleja:Are Habicht
VILJANDI JK TULEVIK TALLINNA FC FLORA
Värvid
Särgid Kollane Särgid Valge
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Must
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Rainer Peips Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Rain Tölpus Nimi Norbert Hurt
Telefon 55570197 Telefon 53474738
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Aivar Lillevere: Suutsime eelmises mängus oma vajalikud kolm punkti koju jätta. Nüüd on aga järjekordne väga raske vastane ja peame kindlasti kõvasti kaitsetööd tegema kui tahame positiivset tulemust saavutada. Siiani oleme koduväljakul üpriski head mängu näidanud ja kavatseme seda ka reedel jätkata. Peatreener Arno Pijpers: Mõlemal võistkonnal on olnud lühikese aja jooksul kolm mängu järjest ning see mäng näitab ära, millises seisus on mängijate taastumine. Mul on hea meel, et jalgpalliliit võttis vastu sellise otsuse, et esimene voor mängitakse kunstmurul, see on kõikide klubide jaoks mugavam.
Mängija Gerdo Juhkam: Tulemas on jällegi mäng väga väikse vahega eelmisest. Hea on see, et saame mängida kodus ja eelmisest mängust on 3 punkti kirjas, kuid sellel korral on vastaseks FC Flora. Arvan, et meeskond on hetkel väga motiveeritud ja kodus mängides suudame neid kindlasti kuidagi üllatada. Mängija Joonas Tamm: Anname endast maksimumi ja soovime jätkata võitude seeriat!
Täiendav teave
Lisateave www.jktulevik.ee Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee www.facebook.com/fcflora www.instagram.com/fcflora/ www.youtube.com/user/TVFlora1990 www.twitter.com/FCFTallinn
Korraldava klubi vastutav ametnik: Rain Tölpus
Piletiinfo: 3€ Klubi liikmekaardi omanikud ja pensionärid: Tasuta

Väärtusliku võidu saanud Viljandi võtab vastu tugeva Flora

Eelmises voorus Pärnu Vapruse üle 2:1 võidu teeninud Viljandit ootab koduväljakul ees raske ülesanne, kui nende vastaseks on seni kaotuseta püsinud Tallinna Flora.

Viljandi Tulevik – Tallinna FC Flora
28. aprillil kell 19:00 Viljandi kunstmuruväljakul (Ranna pst. 1)
OTSE: Jalgpall.ee

Viljandi ja Pärnu kohtusid eelmises voorus ja mõlemad meeskonnad lootsid ennast tabeli alumisest poolest veidi kõrgemale kergitada. Selle ülesandega sai hakkama Tulevik, kes teenis võidu, tõusis kaheksandale kohale ja rebis ennast Vaprusest viie punkti kaugusele. Nüüd seisab Tulevikul ees tugev vastane Flora. Viljandi poolelt ei saa kohtumises kaartide tõttu kaasa teha Rainer Peips.

Flora on seni näidanud häid esitusi. Eelmises voorus kohtuti Narva Transiga ning mäng tundus tüürivat juba viigisadamasse, kui 89. minutil oli seis 2:2. Lisaminutitel suutis Flora lüüa aga suisa kaks väravat ja võitis kohtumise lõpuks 4:2. Sellega kerkis meeskond võrdsete punktide peale Levadiaga ja hetkel ollakse väravate vahe tõttu teisel kohal.

Viljandi peatreener Aivar Lillevere: „Suutsime eelmises mängus oma vajalikud kolm punkti koju jätta. Nüüd on aga järjekordne väga raske vastane ja peame kindlasti kõvasti kaitsetööd tegema, kui tahame positiivset tulemust saavutada. Siiani oleme koduväljakul üpriski head mängu näidanud ja kavatseme seda ka reedel jätkata.”

Kaitsja Gerdo Juhkam: „Tulemas on jällegi mäng väga väikse vahega eelmisest. Hea on see, et saame mängida kodus ja eelmisest mängust on 3 punkti kirjas, kuid sellel korral on vastaseks FC Flora. Arvan, et meeskond on hetkel väga motiveeritud ja kodus mängides suudame neid kindlasti kuidagi üllatada.”

Flora peatreener Arno Pijpers: „Mõlemal võistkonnal on olnud lühikese aja jooksul kolm mängu järjest ning see mäng näitab ära, millises seisus on mängijate taastumine. Mul on hea meel, et jalgpalliliit võttis vastu sellise otsuse, et esimene voor mängitakse kunstmurul, see on kõikide klubide jaoks mugavam.”

Kaitsja Joonas Tamm: „Anname endast maksimumi ja soovime jätkata võitude seeriat!”

Pilet mängule maksab 3 eurot, pensionäridele ja klubikaardi omanikele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Sten Klaasen ja Sander Saga
4. kohtunik: Jagnar Jakobson

Pildil Gerdo Juhkam
Foto: Jana Pipar

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.