KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond
Kuupäev: 12.05.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Tartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Väljakukohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud:Dmitri Vinogradov, Igor Kübarsepp
4. kohtunik:Elar Tarkus
Inspektor:Elari Kasemets
Kohtunike vaatleja:Vladimir Karev
TARTU JK TAMMEKA PAIDE LINNAMEESKOND
Värvid
Särgid Sinine Särgid Valge
Püksid Sinine Püksid Valge
Põlvikud Sinine Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Kollane
Püksid Punane Püksid Kollane
Põlvikud Punane Põlvikud Kollane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Kristjan Tiirik Nimi Jaanus Pruuli
Telefon 55608923 Telefon 5033145
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Mario Hansi: "Usun, et mäng tuleb väga raske ja sarnaselt tuline. Meie poolt on kindlasti vaja tugevat esitust, sest Paide tuleb suure sooviga ennast rehabiliteerida ja selleks tuleb meil valmis olla." Peatreener Abitreener Erki Kesküla: Teisipäevane ebaõnnestumine on seljataha jäetud. Võimalus endid taaskord sama vastasega võrrelda ja vigade parandus näha. Erinevatel põhjustel viimatine mänguplaan ei toiminud. Kas aeg muutusteks? Näeme reede õhtul.
Mängija Randin Rande: "Kuna teisipäeval võitsime karika poolfinaali meie, siis soovib Paide seekord veel suurema tuhinaga Tartusse võidu järgi tulla. Meie meeskond teeb kõik, et 120 minutit jalgadest kiiresti välja saada ja koduseinte vahel veel paremat mängu näidata, et Paide ka teist korda kaotusega koju läheks." Mängija Michael Lilander: Taaskord on käes mäng Tammekaga. Aega taastumiseks on vähe, kuid oleme valmis andma lahingu. Meeskond vajab kolme punkti.
Täiendav teave
Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/ Lisateave Paide Linnameeskonna kodulehekülg: http://www.paidelinnameeskond.ee/ Paide Linnameeskonna Facebooki leht: https://www.facebook.com/PaideLinnameeskond/ Paide Linnameeskond Instagramis: https://www.instagram.com/paidelinnameeskond/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Kalle Paas
Piletiinfo: Piletiinfo: • HOOAJAPILETIGA TASUTA! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.