KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka
Kuupäev: 20.05.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Kadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Väljakukohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud:Lauri Salei, Sander Saga
4. kohtunik:Karl Koppel
Inspektor:Kalle Roos
Kohtunike vaatleja:Kaupo Õismaa
TALLINNA FC LEVADIA TARTU JK TAMMEKA
Värvid
Särgid Roheline Särgid Sinine
Püksid Valge Püksid Sinine
Põlvikud Valge Põlvikud Sinine
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Punane
Püksid Must Püksid Punane
Põlvikud Kollane Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Pavel Kazakov Nimi Kristjan Tiirik
Telefon 5120864 Telefon 55608923
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Igor Prins: "Ees ootab esimene kodumäng Kadrioru staadioni murul ning valmistume selleks hoolega. Tammeka osutab alati visa vastupanu ning selleski mängus ei oota me midagi kerget. Loomulikult mängime võidule ja ootame palju oma fänne staadionile meile kaasa elama." Peatreener Kaido Koppel: "FC Levadia mängukvaliteet on hetkel väga kõrge. Peame targalt ja keskendunult tööd tegema, et hea tulemuseni jõuda."
Mängija Luc Landry Tabi Manga: "Hooaeg algas meie jaoks hästi ning soovime samamoodi jätkata. Hooaja esimeses kodumängus Kadrioru staadionil tahame kindlasti võita. Valmistume võitluslikuks mänguks ja anname endast parima. Ootame meie fänne ja FC Levadia noori jalgpallureid meid toetama." Mängija Martin Jõgi: "Tabeliliidrite vastu peame kaitses mängima distsiplineeritult ja hoidma taga nulli. Ründes tekkinud võimalused tuleb ära realiseerida, siis tuleb ka positiivne tulemus. Meie lähme kindlasti lahingut andma ning Levadiale me midagi kergelt kätte ei anna."
Täiendav teave
Lisateave MÄNGU VAHEAJAL ESINEVAD FC LEVADIA TANTSUTÜDRUKUD! Vaata lisaks: www.fclevadia.ee www.facebook.com/fclevadia www.twitter.com/LevadiaFC www.instagram.com/fclevadiatallinn Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Sergei Hohlov-Simson
Piletiinfo: Pileti hind 7 €. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3 €. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3 €. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs tasuta!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.