KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka
Kuupäev: 16.06.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Narva Kreenholmi staadion - 26. Juuli tn 4, 20204 Narva
Väljakukohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud:Sten Klaasen, Silver Kõiv
4. kohtunik:Raul Kaivoja
Inspektor:Nikolai Pertšatkin
Kohtunike vaatleja:Valeriy Vinogradov
JK NARVA TRANS TARTU JK TAMMEKA
Värvid
Särgid Punane Särgid Sinine
Püksid Punane Püksid Sinine
Põlvikud Punane Põlvikud Sinine
Väravavahi värvid
Särgid Neoonroheline Särgid Roheline
Püksid Neoonroheline Püksid Roheline
Põlvikud Neoonroheline Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Siim Kask
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Konstantin Burdakov Nimi Kristjan Tiirik
Telefon 55563345 Telefon 55608923
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Adiam Kuziaev: "Vaheajal me tegime kõva tööd, parandasime oma füüsilist võimekust, võtsime osa Eesti Energia jooksust, kus Vadim Mihhailov oli parim narvlastest. Mängud Tammeka vastu on alati pingelised. Olen kindel, et mäng 16. juunil meeldib pealtvaatajatele." Peatreener Kaido Koppel: "Narva on meeskonna hästi komplekteerinud ja tänu sellele on nad heas hoos. Tagaliinis on lisandunud Kotenko kogemused ja ründavatele positsioonidele on leitud kiired ja osavad mängijad. Peame tegema hea meeskondliku esituse, et Narva hoogu pidurdada. Kui see meil õnnestub, saame kolme punktiga koju tulla."
Mängija Irie: "Nad mängivad väga organiseeritult ja terviklikult meeskonnana - keeruline on isegi kedagi eraldi välja tuua. Meie oleme aga täiesti valmis, treeningud vaheajal tulid meile kasuks. Meeskonna tuju on hea ja loomulikult soovime võita." Mängija Randin Rande: "Peame valmis olema raskeks mänguks, sest Narvas on nii mõnigi favoriit punkte kaotanud. Väike puhkus tihedast mängugraafikust lasi meil hinge tõmmata, et nüüd uue hingamise ja värskendatud motiveeritusega Narva minna ning positiivne tulemus kätte saada."
Täiendav teave
Lisateave www.fctrans.ee | www.fb.com/jknarvatrans | www.twitter.com/jknarvatrans | www.instagram.com/jknarvatrans | www.vk.com/jknarvatrans Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Nikolai Burdakov
Piletiinfo: Täispilet: 3€, õpilased ja pensionärid : 1€, alla 12-aastastele lastele ja jalgpallikooli liikmetele sissepääs TASUTA!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.