KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus
Kuupäev: 01.07.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Tartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Väljakukohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud:Neeme Neemlaid, Hannes Reinvald
4. kohtunik:Kristo Külljastinen
Inspektor:Siim Juks
Kohtunike vaatleja:Vladimir Karev
TARTU JK TAMMEKA PÄRNU JK VAPRUS
Värvid
Särgid Sinine Särgid Kollane
Püksid Sinine Püksid Must
Põlvikud Sinine Põlvikud Kollane
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Oranž
Püksid Punane Püksid Oranž
Põlvikud Punane Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Kevin Anderson Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Kristjan Tiirik Nimi Taavi Midenbritt
Telefon 55608923 Telefon 55524204
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Mario Hansi: "Meie ülesanne on anda endast maksimum ja mängida kvaliteetset jalgpalli. Kuna on suvi ja ilmad soojad, siis isiklikult ootan kõiki Tammeka noori pallureid ja nende peresid staadionile, et luua Tartule ja Tammekale vastav atmosfäär!" Peatreener Marko Lelov: JK Tammeka on leidnud stabiilsuse Premium liigas, ja on valmis kindlasti varsti tegema järgmisi samme. Meie teekond on olnud laineline, liigume sinna poole, et püsiks kauem laineharjal ja jõuda teistele klubidele järele.
Mängija Sander Kapper: "Pärast kahte pikemat pausi on võistkonna tahe suur. Oleme hästi trenni teinud ning erinevaid asju katsetanud. Lisaks oleme teinud oma kodutöö ning teame Pärnu tugevusi ja nõrkuseid. Kolme punkti võtmiseks on kolm võtmesõna: distsipliin, kannatlikkus ja järjepidevus. Kui suudame neid asju jälgida, siis on meil väga suur võimalus kolm punkti kindlustada." Mängija Kristofer Kaasik: Peale viimast häbiväärset mängu, peame suutma näidata sisu ning võitlema punktide nimel. Minu jaoks eriline mäng endise koduklubi vastu ning loodan kodulinnas võrgu sahisema panna.
Täiendav teave
Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/ Lisateave www.vaprus.ee https://www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus/ https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ https://twitter.com/jkparnuvaprus
Korraldava klubi vastutav ametnik: Kalle Paas
Piletiinfo: Piletiinfo: • HOOAJAPILETIGA TASUTA! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.