KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora
Kuupäev: 09.07.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Kadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Väljakukohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud:Aron Härsing, Martin Lember
4. kohtunik:Juri Frischer
Inspektor:Even Laanemaa
Kohtunike vaatleja:Hannes Kaasik
TALLINNA FC LEVADIA TALLINNA FC FLORA
Värvid
Särgid Roheline Särgid Valge
Püksid Valge Püksid Must
Põlvikud Valge Põlvikud Roheline
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Oranž
Püksid Must Püksid Oranž
Põlvikud Kollane Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Pavel Kazakov Nimi Norbert Hurt
Telefon 5120864 Telefon 53474738
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Igor Prins: "Tallinna derbi eel on kommentaarid liigsed. Mängud FC Floraga pakuvad pealtvaatajatele alati palju põnevust ning Premium Liiga ülipingeline tabeliseis suurendab veelgi pühapäevase kohtumise tähtsust. Üritame neljapäevasest UEFA Euroopa Liiga korduskohtumisest ja Iirimaa reisist kiiresti taastuda ning FC Flora vastu hea esituse teha. Vastane on sarnases seisus - neilgi on neljapäeval ülitähtis euromäng oma koduväljakul. Loomulikult on meie ainsaks eesmärgiks võit! Ootame FC Levadia poolehoidjaid Kadriorgu meile kaasa elama!" Peatreener Arno Pijpers: Mõlemad võistkonnad mängisid intensiivsed Euroopa liiga mängud aga võistlus Eesti liigas jätkub. Me peame uuesti välja teenima võimaluse mängida sellel kõrgel tasemel.
Mängija Rimo Hunt: "Oleme FC Floraga sarnases seisus - mõlemal oli neljapäeval raske euromäng, meil lisaks ka kurnav teekond koju. Peame kiiresti taastuma ning pühapäevaks kodumänguks hästi valmistuma. Meid rahuldab üksnes võit. Kindlasti tuleb väga raske mäng." Mängija Roman Sobtšenko: Euro liiga mängust võtame kaasa kogemuse ja positiivsed emotsioonid. Nüüd tuleb keskenduda liigale ja tähtis on taastuda pühapäevaseks mänguks, sest tulemas on raske mäng võõrsil. Lähme mängima oma mängu ja ootame fänne meid toetama!
Täiendav teave
Lisateave MÄNGU EEL JA VAHEAJAL ESINEVAD FC LEVADIA TANTSUTÜDRUKUD! Pealtvaatajatele toimuvad vaheajamängud ning loositakse välja auhindu. Vaata lisaks: www.fclevadia.ee www.facebook.com/fclevadia www.twitter.com/LevadiaFC www.instagram.com/fclevadiatallinn Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee www.facebook.com/fcflora www.instagram.com/fcflora/ www.youtube.com/user/TVFlora1990 www.twitter.com/FCFTallinn
Korraldava klubi vastutav ametnik: Sergei Hohlov-Simson
Piletiinfo: Pileti hind 7 €. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3 €. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3 €. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs tasuta!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.