KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tartu JK Tammeka - FCI Tallinn
Kuupäev: 14.07.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Tartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Väljakukohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud:Jaan Roos, Martin Lember
4. kohtunik:Toomas Nõmmiste
Inspektor:Katrin Lagerest
Kohtunike vaatleja:Alik Säde
TARTU JK TAMMEKA FCI TALLINN
Värvid
Särgid Sinine Särgid Valge
Püksid Sinine Püksid Valge
Põlvikud Sinine Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Kollane
Püksid Punane Püksid Kollane
Põlvikud Punane Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Kaarel Kiidron Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Kristjan Tiirik Nimi Aleksandr Altosar
Telefon 55608923 Telefon 5240573
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Mario Hansi: "FCI vastu tuleb ennekõige kaitses asjad korras hoida. Kaitse all ei pea ma silmas ainult momente, kus me oleme pallita, vaid ka aega ja sooritust, kui meie valdame palli. Mida kauem suudame vastase ilma pallita hoida ja neid ka oma väljakupoolele suruda, seda paremaks ka meie võimalused muutuvad. Pole kerge ülesanne, sest FCI omab kvaliteeti ja ka head taktikalist distsipliini, aga kodupubliku toel on see kindlasti teostatavam. Tulge kõik staadionile ja korraldame taaskord ühe ägeda jalkashow!" Peatreener Sergei Bragin: "Meid ootab ees raske mäng. Vastane mängib omal väljakul ja püüab oma pealtvaatajate ees võtta viimase mängu eest revanši. Tähtsamateks faktoriteks saab selles mängus meie jaoks olema võimaluste realiseerimine ründes ja täielik keskendumine kaitses. Arvestame selles mängus võiduga."
Mängija Jürgen Lorenz: "Hooaja teine pool hakkab peale ja taaskord FCI-ga mäng, kelle vastu jäi eelmises voorus õige napilt punktid röövimata. Seega ega muud teha ei olegi, kui tuleb kodus need punktid ära võtta. Lisaks on meil Tartus publiku näol olemas kaheteistkümnes mängija, kelle abil võit koju jätta! Ootan kõiki noori ja vanu reede õhtul meile Tamme staadionile kaasa elama!" Mängija Aleksandr Volodin: "Mäng saab olema raske, kuna kohtume teist korda järjest ning Tartus pole kunagi lihtne mängida olnud. Valmistume mänguks ja anname endast väljakul 100%."
Täiendav teave
Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/ Lisateave fcitallinn.com facebook.com/fcinfonet instagram.com/fcitallinn
Korraldava klubi vastutav ametnik: Kalle Paas
Piletiinfo: Piletiinfo: • HOOAJAPILETIGA TASUTA! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.