KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia
Kuupäev: 14.07.2017
Kellaaeg: 19:30
Staadion: A. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
Väljakukohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud:Sten Klaasen, Hannes Reinvald
4. kohtunik:Kristo Tohver
Inspektor:Juss Tamming
Kohtunike vaatleja:Kaupo Õismaa
TALLINNA FC FLORA TALLINNA FC LEVADIA
Värvid
Särgid Roheline Särgid Valge
Püksid Valge Püksid Valge
Põlvikud Roheline Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Kollane
Püksid Oranž Püksid Must
Põlvikud Oranž Põlvikud Kollane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Josip Krznarić
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Norbert Hurt Nimi Pavel Kazakov
Telefon 53474738 Telefon 5120864
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Arno Pijpers: Jäin rahule eelmise Levadia mänguga, eriti meeldis võistkonna organiseeritus. Kuigi mängukvaliteet ei olnud piisavalt hea, siis järgmisel kodumängul peame tegema parandusi ja alustama hooaja teist poolt edukalt. Peatreener Igor Prins: "Pühapäeval tegime Kadriorus korraliku mängu. Lõime palju teravusi ja olime ohtlikud, kuid värav jäi siiski löömata. Nüüd mängime võõrsil ning kindlasti tuleb taas derbile kohaselt väga haarav ja võitluslik mäng. Läheme kohtumisele vastu selge eesmärgiga kolm punkti ära võtta."
Mängija Kevin Aloe: Teine järjestikune mäng Levadiaga. Oleme meeskondlikult rohkem puhanud kui eelmine mäng, seega kvaliteeti ning kiirust on meil rohkem. Mis tähendab, et Levadial ei saa kerge olema. Eeliseks on see, et meil on kodumäng ning ootan rahvast staadionile! Tuleb vägev derbi õhtu! Mängija Sergei Lepmets: "Kohtumised FC Floraga on alati printsipiaalsed ja väga võitluslikud. Tahame neile tabelis lähemale tulla ning selleks vajame reedel kindlasti võitu. Oleme mänguks hästi valmistunud ning ja meie ainsaks eesmärgiks on kolm punkti. Ootame kõiki FC Levadia fänne Lillekülla meie meeskonda toetama!"
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee www.facebook.com/fcflora www.instagram.com/fcflora/ www.youtube.com/user/TVFlora1990 www.twitter.com/FCFTallinn Lisateave Vaata lisaks: www.fclevadia.ee www.facebook.com/fclevadia www.twitter.com/LevadiaFC www.instagram.com/fclevadiatallinn
Korraldava klubi vastutav ametnik: Tarmo Huttunen
Piletiinfo: Tavapilet 5.- Õpilased, üliõpilased 3.- Kuni 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta. Flora klubikaardiga sissepääs tasuta. Lisaks müügil ka hooajapilet 50.-, mis sisaldab endas erinevaid soodustusi, lisa saab lugeda siit: http://fcflora.ee/hooajakaart-2017/ Piletimüügis saab tasuda nii kaardiga kui sularahas.
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.