KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans
Kuupäev: 21.07.2017
Kellaaeg: 19:30
Staadion: A. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
Väljakukohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud:Hannes Reinvald, Jaan Roos
4. kohtunik:Dmitri Kirilov
Inspektor:Even Laanemaa
Kohtunike vaatleja:Heigo Niilop
TALLINNA FC LEVADIA JK NARVA TRANS
Värvid
Särgid Roheline Särgid Tumesinine
Püksid Valge Püksid Must
Põlvikud Valge Põlvikud Tumesinine
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Neoonroheline
Püksid Must Püksid Neoonroheline
Põlvikud Kollane Põlvikud Neoonroheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Tanel Tamberg
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Pavel Kazakov Nimi Nikolai Burdakov
Telefon 5120864 Telefon +3725018607
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Igor Prins: Tegime FC Flora vastu kaks korralikku mängu ning mul on väga kahju, et piirdusime viikidega. Ees ootab uus mäng JK Narva Transiga, kes on tugev vastane ning näitab alati hambaid. Peame jätkuvalt rünnakul teravad olema, palju momente looma ja need ka ära kasutama. Samuti peame kaitses hoolikad olema ning mitte lubama vastasel kontrarünnakutel nõelata. Eesmärgiks on loomulikult kolm võidupunkti. Peatreener Adiam Kuziaev: Oleme hetkel keskendunud mängueelsele ettevalmisetusele. Meeskond töötab täies mahus ja olen kindel, et saame liiga liidrite elu raskeks teha.
Mängija Aime Marcelin Gando Biala: Läheme mängule vastu enesekindlalt ja selge kavatsusega võita. Eelmises omavahelises mängus Narvas jäid väravad löömata, nüüd tahame kindlasti vastasest paremad olla. Mängija Ioan Yakovlev: Vaatamata vastase staatusele hakkame mängima ainult võidule, anname endast parima, et vajalik tulemus saavutada. Levadias on palju kogenud ja kvaliteetseid mängijaid, kolm punkti saada kindlasti pole kerge, aga usun, et meil on piisavalt oskusi, et seda teha.
Täiendav teave
Lisateave MÄNGU EEL JA VAHEAJAL ESINEVAD FC LEVADIA TANTSUTÜDRUKUD! Pealtvaatajatele toimuvad vaheajamängud ning loositakse välja auhindu. Vaata lisaks: www.fclevadia.ee www.facebook.com/fclevadia www.twitter.com/LevadiaFC www.instagram.com/fclevadiatallinn Lisateave -
Korraldava klubi vastutav ametnik: Sergei Hohlov-Simson
Piletiinfo: Sissepääs staadionile toimub A. Le Coq Arena 2. trepi kaudu. Pileti hind 7 €. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3 €. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3 €. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs tasuta!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.