KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev
Kuupäev: 04.08.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Tartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Väljakukohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud:Rando Kesküla, Maikel Mikson
4. kohtunik:Roomer Tarajev
Inspektor:Tiit Kivisild
Kohtunike vaatleja:Tiit Kivisild
TARTU JK TAMMEKA JK SILLAMÄE KALEV
Värvid
Särgid Sinine Särgid Valge-Must
Püksid Sinine Püksid Must
Põlvikud Sinine Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Roheline
Püksid Punane Püksid Must
Põlvikud Punane Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Kristjan Tiirik Nimi Juri Žukov
Telefon 55608923 Telefon 58609747
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Mario Hansi: "Ennekõige tuleb meil kodus näidata paremat mängu kaitses - see on hea soorituse aluseks. Arvestades hetke tabeliseisu ja augusti kalendrit, siis heade esituste korral võime teha tabelis tõususammud - seega on mille nimel pingutada. Lisaks sellele on nii Tammekal kui ka teistel Premium Liiga meeskondadel tegelikult palju toetajaid, fänne ja sõpru, mis kahjuks ei kajastu alati publikunumbrites ja melus väljaku ääres. Mõeldes aga tagasi mais mängitud karikafinaalile, siis on selge, et võimsa jalgpalli atmosfääri loomiseks ainult väljakul toimuvast ei piisa. Jalgpalli asja aetakse koos väljakul ja tribüünidel. Fännid elavad meeskonnale kaasa ja meeskond mängib fännidele - sellisena peab see ring toimima. Ma väga loodan, et kõik jalgpallisõbrad leiavad tee staadionitele ja toetavad oma koduklubi, sest sõltuvusttekitav staadionielamus luuakse koos!" Peatreener Vadim Dobiža: igale mängule peame lähenema väga tõsiselt. Tammeka on hooaja jooksul üllatanud teisi võistkondi ja me peame olema valmis igaks stsenaariumiks. Kui me suudame mängida oma jalgpalli, siis olen kindel, et suudame saavutada positiivsee tulemuse.
Mängija Marek Tšernjavski: "Tuleb teha eelmisest kohtumisest Viljandiga järeldusi, et mida saaks paremini teha. Tahame kodupublikule ja fännidele näidata, et väärime liigatabelis kõrgemat positsiooni. Loodame, et fännid leiavad reedel tee Tamme staadionile, et saaksime koos nendega positiivseid emotsioone jagada." Mängija Artjom Davõdov: loodan, et selles kohtumises saame näidata paremat jalgpalli kui eelmises.
Täiendav teave
Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/ Lisateave www.fcsillamae.ee www.facebook.com/JKSillamaeKalev
Korraldava klubi vastutav ametnik: Kalle Paas
Piletiinfo: Piletiinfo: • HOOAJAPILETIGA TASUTA! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.