KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans
Kuupäev: 19.08.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Tartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Väljakukohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud:Risto Eelmaa, Maikel Mikson
4. kohtunik:Elar Tarkus
Inspektor:Tiit Kivisild
Kohtunike vaatleja:Tiit Kivisild
TARTU JK TAMMEKA JK NARVA TRANS
Värvid
Särgid Sinine Särgid Punane
Püksid Sinine Püksid Punane
Põlvikud Sinine Põlvikud Punane
Väravavahi värvid
Särgid Roheline Särgid Neoonroheline
Püksid Roheline Püksid Neoonroheline
Põlvikud Roheline Põlvikud Neoonroheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Igor Ovsjannikov
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Kristjan Tiirik Nimi Nikolai Burdakov
Telefon 55608923 Telefon +3725018607
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Kaido Koppel: "Peame tegema kogu meeskonnaga väga hea esituse nii kaitses kui ka rünnakul, et laupäeval võidurõõmu tunda. Tule staadionile, ela kaasa ja aita meeskond võidule!" Peatreener Adiam Kuziaev: Ma arvan, et võistkond on heas vormis, aga vigastatud ja diskvalifitseeritud mängijad lühendavad tuntavalt varupinki. Mänguks oleme valmis.
Mängija Kevin Rääbis: "Hetkel on tihe mänguperiood, küll aga viies koht on meil käegakatsutavas kauguses ning meie eesmärk on olla kontsentreeritud tulevasteks mängudeks ja teha edukad esitused ja võtta oma! Ootame suurt kodupubliku toetust, koos suudame liigutada mägesid!" Mängija Nikita Brõlin: Uue võistkonna koosseisus tunnen end hästi, poisid on lihtsad ja heatahtlikud, võtsid mind vastu väga sõbralikult. Muidugi on selge erinevus Esiliiga ja Premium liiga võistkondade vahel. Mängu tempo on kõrgem, seetõttu on vaja kiiremini liikuda, kiiremini mõtelda ja otsuseid vastu võtta. Ma töötan ja harjun selle nimel. Oleme keerulises olukorras, kaotatud mängude seeria kestab ning loodame, et järgmine mäng katkestab selle.
Täiendav teave
Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/ Lisateave www.fctrans.ee | www.fb.com/jknarvatrans | www.twitter.com/jknarvatrans | www.instagram.com/jknarvatrans | www.vk.com/jknarvatrans
Korraldava klubi vastutav ametnik: Kalle Paas
Piletiinfo: Piletiinfo: • HOOAJAPILETIGA TASUTA! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.