KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Paide Linnameeskond - FCI Tallinn
Kuupäev: 21.08.2017
Kellaaeg: 18:30
Staadion: Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Väljakukohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud:Riivo Stolts, Lauri Salei
4. kohtunik:Tanel Üprus
Inspektor:Juss Tamming
Kohtunike vaatleja:Alik Säde
PAIDE LINNAMEESKOND FCI TALLINN
Värvid
Särgid Tumesinine-Sinine Särgid Valge
Püksid Tumesinine Püksid Valge
Põlvikud Tumesinine Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Kollane
Püksid Punane Püksid Kollane
Põlvikud Punane Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Jaanus Pruuli Nimi Aleksandr Altosar
Telefon 5033145 Telefon 5240573
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: Järjekordne tugev vastane, kes on väga loominguline rünnakufaasis. Peame mängima hingestatult kaitses ja olema ka resultatiivsed rünnakul. Tahame võita! Peatreener Aleksandar Rogic: Mängude kalender, mille kohaselt mängime igal kolmandal päeval, vähendas meie trennide aega. Ent pole parimat viisi arendada oma esitlust kui mängides. Mängijatele meeldib tihti mängida. Olen õnnelik, et iga mänguga suurendame oma kõrge intensiivsusega jooksude ja söötude arvu. Meie standardolukorrad on muutunud vastase värava jaoks ohtlikumaks ning me ootame oma mängijatelt jätkuvat arengut igas mängu aspektis. Mul on suur austus järgneva vastase vastu, kuna neil on palju noori mängijaid ning see saab olema raske võõrsilmäng.
Mängija Magnar Vainumäe: Mäng valitseva meistriga tuleb kindlasti raske, aga Paide on mänguks valmis. Tuleb kompromissitu võitlus kolme punkti nimel. Tahame kodupublikule head tulemust pakkuda! Mängija Alexander Tumasyan: Valmistume mänguks maksimaalse keskendumisega ning anname endast seejuures 100%. Teame, et Paide on järeleandmatu vastane, kuid soovime ja teeme endast kõik võimaliku, et võita igas mängus ja rõõmustada meie fänne!
Täiendav teave
Lisateave Paide LM kodulehekülg: http://www.paidelinnameeskond.ee/ Paide LM Facebooki leht: https://www.facebook.com/PaideLinnameeskond/ Paide LM Instagramis: https://www.instagram.com/paidelinnameeskond/ Lisateave fcitallinn.com facebook.com/fcinfonet instagram.com/fcitallinn
Korraldava klubi vastutav ametnik: Jaanus Pruuli
Piletiinfo: Täispilet: 3 EUR, õpilased ja üliõpilased: 1 EUR, klubikaardi omanikele, alla 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs TASUTA!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.