KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC
Kuupäev: 26.08.2017
Kellaaeg: 18:00
Staadion: Kadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Väljakukohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud:Silver Kõiv, Egerd Pajustik
4. kohtunik:Jaan Roos
1. lisakohtunik:Kristo Külljastinen
2. lisakohtunik:Marko Liiva
Inspektor:Even Laanemaa
Kohtunike vaatleja:Margus Kröönström
TALLINNA FC LEVADIA NÕMME KALJU FC
Värvid
Särgid Roheline Särgid Must
Püksid Valge Püksid Must
Põlvikud Valge Põlvikud Must
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Punane
Püksid Must Püksid Punane
Põlvikud Kollane Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Pavel Kazakov Nimi Sergei Terehhov
Telefon 5120864 Telefon 56825666
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Igor Prins: Valmistume väga pingeliseks ja kõvaks heitluseks. Loomulikult on meie ainsaks eesmärgiks kohtumine võita. Mängu raames toimub meie traditsiooniline heategevusüritus Lastele Tervis, kutsun kõiki jalgpallisõpru Kadriorgu suurele mängule kaasa elama ning omalt poolt väikest heategu tegema! Peatreener Sergei Terehhov: Võrdsed meeskonnad, võrdselt punkte - ootame pealtvaatajaid vaatama põnevat mängu!
Mängija Tarmo Kink: Valmistume haaravaks ja huvitavaks mäng FC Levadia ja Nõmme Kalju vahel ning teeme endast kõik, et võit koju jätta! Kogu piletitulu läheb ühe Pirita perekonna toetuseks, kelle kaks last on autistid. Palun tule ka Sina kaasa elama ja toetama seda perekonda! Mängija Tarmo Neemelo: Meil on käimas väga raskete mängude seeria, kus peame 100% näitama, milleks me võimelised oleme. Me ei saa endale enam eksimusi lubada ning peame igast mängust maksimumi võtma.
Täiendav teave
Lisateave Heategevusüritus Lastele Tervis toimub FC Levadia ja Nõmme Kalju FC mängu raames laupäeval, 26. augustil kell 18:00 Kadrioru staadionil! Tarmo Kink kutsub üles üheskoos toetama Pirital elavat pere, kus kasvavad kaks erivajadusega last - kogu piletitulu läheb abivajava pere toetuseks. Tule mängule ja aitame üheskoos neid, kes abi kõige rohkem vajavad! Ürituse poolajal toimub ka SUUR AUHINNALOOS! Peaauhinna paneb välja Viimsis asuv Atlantis H20 Aquapark! Eesti suurima veekeskuse tõmbenumbriks on unikaalne interaktiivne märg expo-ala koos erinevate liutorude, veeatraktsioonide ja lainebasseiniga. PS! Poolajal viiakse läbi ka publikumäng Pallid Publikusse, kus õnnelikul ja OSAVAL on võimalus võita ägedaid auhindu! Boonus: Esinevad ka FC LEVADIA TANTSUTÜDRUKUD! Lisateave www.kaljufc.ee www.facebook.com/NommeKaljuFC www.twitter.com/kaljuFC www.instagram.com/kaljufc
Korraldava klubi vastutav ametnik: Sergei Hohlov-Simson
Piletiinfo: Täispilet - 7EUR FB attending - 3EUR Pensionärid, üliõpilased ja lapsed - 3EUR Kuni 6-aastased - TASUTA Piletid on eelmüügil Ticketbestis. Klubikaardi näitamisel saab FC Levadia noormängija koos perega mängu vaatama TASUTA!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.