KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev
Kuupäev: 12.09.2017
Kellaaeg: 18:00
Staadion: Kadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Väljakukohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud:Hannes Reinvald, Maikel Mikson
4. kohtunik:Dmitri Kirilov
Inspektor:Even Laanemaa
Kohtunike vaatleja:Heigo Niilop
TALLINNA FC LEVADIA JK SILLAMÄE KALEV
Värvid
Särgid Roheline Särgid Tumesinine
Püksid Valge Püksid Tumesinine
Põlvikud Valge Põlvikud Tumesinine
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Punane
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Kollane Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Pavel Kazakov Nimi Juri Žukov
Telefon 5120864 Telefon 58609747
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Igor Prins: "Meil on kõikides eelseisvates mängudes sama ülesanne - võita! Eelmine omavaheline mäng JK Sillamäe Kaleviga on minevik ning teisipäeval algab mäng taas viigiseisult, midagi kerget me ei oota. Peame tegema korraliku esituse ning väljakul oma paremuse maksma panema." Peatreener Vadim Dobiža: "Eelmises kohtumises Levadia vastu kõik läks mitte päris hästi meie jaoks. Tahaksime parandada oma vigu nüüd. Meie vastane osaleb meistritiitli võitluses ning igaks mänguks lähenevad tõsiselt. Aga igal klubil on omad ülesanded ja ma arvan, et tuleb väga põnev mäng."
Mängija Josip Krznarić: "Valmistume võitluslikuks mänguks Sillamäega. Eelmine omavaheline mäng on jäänud seljataha ning seekord algab kõik taas algusest. Matemaatiliselt on meie tiitlilootus endiselt alles - peame võitma kõik oma mängud ning lootma, et FC Flora kaotab punkte teiste meeskondade vastu kuni viimases voorus mängime omavahel." Mängija Dmitri Kovtunovitš: "Peame keskenduma mängule ning täitma oma ülesadned väljakul. Alustasime neljandat ringi hästi ning tahaksime jätkata samas tempos, kuid kindlasti saame aru, et iga mäng on väga raske ning on suur katse meie jaoks."
Täiendav teave
Lisateave Vaata lisaks: www.fclevadia.ee www.facebook.com/fclevadia www.twitter.com/LevadiaFC www.instagram.com/fclevadiatallinn Lisateave www.fcsillamae.ee www.facebook.com/JKSillamaeKalev
Korraldava klubi vastutav ametnik: Sergei Hohlov-Simson
Piletiinfo: Pileti hind 7 €. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3 €. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3 €. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs tasuta!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.