KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
Kuupäev: 16.09.2017
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Paide linnastaadion - Kooli 1, Paide
Väljakukohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud:Dmitri Vinogradov, Artur Telling
4. kohtunik:Rasmus Maalinn
Inspektor:Einar Lillo
Kohtunike vaatleja:Aleksandr Staruhhin
PAIDE LINNAMEESKOND TALLINNA FC FLORA
Värvid
Särgid Tumesinine-Sinine Särgid Roheline
Püksid Tumesinine Püksid Valge
Põlvikud Tumesinine Põlvikud Roheline
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Oranž
Püksid Punane Püksid Oranž
Põlvikud Punane Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Brent Lepistu Marco Lukka
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Jaanus Pruuli Nimi Norbert Hurt
Telefon 5033145 Telefon 53474738
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: Mängud suurtega on toonud esile meie nõrkused, mis on ühtlasi ka mõjutanud mängijate enesekindlust. Olen seda meelt, et sa arened ainult mängides tugevate vastu. Oleme tänavu tihti olnud külalislahked. Punane vaip, mille rullime lahti 16-kastis, kelneri kandikud šampusega ja loosung "Tere tulemast"... Peame edaspidi oma atribuutika koju jätma. Seega meil on vaja unustada varasemad pettumused - üks õnnestumine on pisike samm enesekindluse taastamiseks. Meil ei jää muud võimalust, kui näidata Florale hambaid ja pureda vastast igas olukorras. See nõuab, et iga minu mängija laseb oma puurist kiskja välja. Peatreener Arno Pijpers: Me oleme vormis ja valmis jätkama liigat.
Mängija Jasper Uwaegbulam: Flora on väga hea meeskond, kuid meil pole aukartuseks põhjust – oleme ka varem nendega korralikult mänginud. Kõik sõltub meist endist. Peame olema näljasemad, võitlema igas olukorras, jätma väljakule oma maksimumi. Ainult siis võime unistada mingistki positiivsest tulemusest. Ka Floral on mõistagi hammas verel, sest nad said eelmises voorus suure kaotuse ja tahavad tiitliheitluses vahet konkurentidega suurena hoida. Siiski on see meie kodumäng ja koduväljak peab olema meie kindlus. Kogu meeskond soovib näidata, et me ei ole nii halvad kui tänane positsioon tabelist vastu vaatab. Soovime mängida hingestatult ja südamega ja tõestada oma fännidele, et meid on vara maha kanda! Tulge kõik laupäeval staadionile meid toetama! Mängija Kevin Aloe: Tegime eelmisest mängust omad korrektuurid. Oleme saanud puhata ning see tähendab, et me oleme teravamad. Lähme mängu võitma!
Täiendav teave
Lisateave Paide LM kodulehekülg: http://www.paidelinnameeskond.ee/ Paide LM Facebooki leht: https://www.facebook.com/PaideLinnameeskond/ Paide LM Instagramis: https://www.instagram.com/paidelinnameeskond/ Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee | www.facebook.com/fcflora | www.instagram.com/fcflora/ | www.youtube.com/user/TVFlora1990 | www.twitter.com/FCFTallinn
Korraldava klubi vastutav ametnik: Jaanus Pruuli
Piletiinfo: Täispilet: 3 EUR, õpilased ja üliõpilased: 1 EUR, klubikaardi omanikele, alla 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs TASUTA!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.