KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Levadia - FCI Tallinn
Kuupäev: 30.09.2017
Kellaaeg: 16:00
Staadion: Kadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Väljakukohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud:Silver Kõiv, Hannes Reinvald
4. kohtunik:Kristo Külljastinen
1. lisakohtunik:Eiko Saar
2. lisakohtunik:Joonas Jaanovits
Inspektor:Katrin Lagerest
Kohtunike vaatleja:Uno Tutk
TALLINNA FC LEVADIA FCI TALLINN
Värvid
Särgid Roheline Särgid Must
Püksid Valge Püksid Must
Põlvikud Valge Põlvikud Must
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Roosa
Püksid Must Püksid Roosa
Põlvikud Kollane Põlvikud Roosa
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Pavel Kazakov Nimi Dmitri Skiperski
Telefon 5120864 Telefon 5208686
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Igor Prins: "Kõikides eelseisvates mängudes on meil ainult üks eesmärk - võit! Kohtumine FCI Tallinnaga kujuneb kindlasti väga võitluslikuks. Kahes esimeses omavahelises mängus saime neist jagu, kolmandas kohtumises pidime vastu võtma kaotuse. Üritame oma töö korralikult ära teha, väravaid lüüa ning kaitses hoolikad olla." Peatreener Aleksandar Rogic: Olgugi, et me ei võitle esikolmikusse pääsemise nimel, on meil sellegipoolest väga suur motivatsioon võidelda hooaja lõpuni, näitamaks, et ei ole suurt vahet meie ja top 3 meeskondade vahel. Järgmine mäng Levadia vastu on suurepäraseks võimaluseks mängijatele nautida head kvaliteetset mängu hea vastasega. Nii meil kui ka Levadial on selge mängustiil. Võitlus hakkab toimuma selle üle, kelle mängustiil peale jääb. Selle kohtumisega saame end veel kord proovile panna!
Mängija Nikita Andreev: "Meeskond häälestub maksimaalselt ning meie ainsaks eesmärgiks on kohtumine võita!" Mängija Pavel Dõmov: Mängud Levadia vastu on alati olnud huvitavad ja keerulised. Meile mõlemale meeldib väravaid lüüa ning olla parimad. Levadial on veel võimalus Florale järele jõuda, mistõttu mäng tõotab tulla huvitav.
Täiendav teave
Lisateave Poolajal viiakse läbi ka publikumäng Pallid Publikusse, kus õnnelikul ja OSAVAL on võimalus võita Adidas Eesti poolt välja pandud auhindu! Boonus: Enne mängu ja mängu poolajal saab näha ka FC LEVADIA TANTSUTÜDRUKUID! Lisateave fcitallinn.com facebook.com/fcinfonet instagram.com/fcitallinn
Korraldava klubi vastutav ametnik: Sergei Hohlov-Simson
Piletiinfo: Täispilet - 7EUR FB attending - 3EUR Pensionärid, üliõpilased ja lapsed - 3EUR Kuni 6-aastased - TASUTA Soeta piletid eelmüügist siit lingilt: https://ticketbest.ee/event/287 PS! Klubikaardi näitamisel saab FC Levadia noormängija koos perega mängu vaatama TASUTA!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.