KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus
Kuupäev: 14.10.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: A. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
Väljakukohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud:Risto Eelmaa, Marto Kiisk
4. kohtunik:Miko Pupart
Inspektor:Katrin Lagerest
Kohtunike vaatleja:Ants Juhvelt
TALLINNA FC FLORA PÄRNU JK VAPRUS
Värvid
Särgid Roheline Särgid Kollane
Püksid Valge Püksid Must
Põlvikud Roheline Põlvikud Kollane
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Roosa
Püksid Must Püksid Roosa
Põlvikud Must Põlvikud Roosa
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Joseph Saliste Nimed Rasmus Peetson
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Norbert Hurt Nimi Taavi Midenbritt
Telefon 53474738 Telefon 55524204
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Arno Pijpers: "Pärast koondisepausi on väga oluline teha hea start!" Peatreener Marko Lelov: Kuigi JK Vaprus on kaotanud võimaluse osaleda järgmisel aastal Premium liigas, siis see ei anna meile alust arvata, et eesolevad mängud sihitult lõpuni mängime. Ees on ootamas veel neli oivalist mängu, nendest kaks tabeli tipuga ja teised tabeli alumisse otsa kuuluvate võistkondadega. Anname endast parima, et ikkagi punktilisa teenida.
Mängija Marco Lukka: "Läheme mängule täieliku keskendumisega, et kriitilisel perioodil punkte mitte kaotada." Mängija Karl Palatu: Kohtumine liiga liidri FC Floraga saab olema meie jaoks kindlasti raske katsumus, kuid samas väga huvitav kogemus. Kaitsemängu distsipliin kogu võistkonna poolt peab olema meil tasemel, et panna kinni Flora rünnakud, mis kindlasti on väga marulised. Kuigi Flora juhib hetkel liigat, kuid eksimise ruumi neil ei ole.
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee | www.facebook.com/fcflora | www.instagram.com/fcflora/ | www.youtube.com/user/TVFlora1990 | www.twitter.com/FCFTallinn Lisateave www.vaprus.ee * https://www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus/ * https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ * https://twitter.com/jkparnuvaprus
Korraldava klubi vastutav ametnik: Rene Aljas
Piletiinfo: Piletid müügil Piletilevis: Piletid müügil kohapeal tund enne algust. Täispilet 5 eurot, sooduspilet õpilastele, üliõpilastele ja Facebooki attendiga 3 eurot. Facebooki list läheb lukku 14.10 kell 16:00. Tasuta sissepääs pensionäridele ja kuni 12-aastastele lastele (k.a). Floras treenivale lapsele ja tema pereliikmetele on klubikaardi alusel sissepääs samuti tasuta. Klubikaardi vormistamine kohapeal piletikassas, A. Le Coq Arenal Flora kontoris ja Kotka hallis 1 euro eest. Maksta saab nii kaardiga kui ka sularahas.
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.