KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus
Kuupäev: 21.10.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Tartu Tamme staadion - Tamme pst 1, Tartu
Väljakukohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud:Egerd Pajustik, Silver Sepp
4. kohtunik:Elar Tarkus
Inspektor:Ainar Kuusk
Kohtunike vaatleja:Ainar Kuusk
TARTU JK TAMMEKA PÄRNU JK VAPRUS
Värvid
Särgid Sinine Särgid Kollane
Püksid Sinine Püksid Must
Põlvikud Sinine Põlvikud Kollane
Väravavahi värvid
Särgid Punane Särgid Roosa
Püksid Punane Püksid Roosa
Põlvikud Punane Põlvikud Roosa
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Magnus Villota
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Mario Hansi Nimi Taavi Midenbritt
Telefon 56670248 Telefon 55524204
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Peatreener Mario Hansi: "Hooaja viimane kodumäng Pärnu vastu on meeskondade lõpliku järjestust arvestades väga määrava tähtsusega. Selleks, et saavutada kõrgeim võimalik koht Premium liigas, on vaja see mäng võita. Selle nimel oleme ka trennides vaeva näinud. Aitäh kõigile, kes on aasta jooksul meie kodumänge külastanud. Samuti suur aitäh meie mängukorraldustiimile, kes iga kodumäng näeb suurt vaeva, et luua Premium Liiga parim jalka-atmosfäär ja pakub publikule lisaks ka parimad võimalikud tingimused: kas siis pleedide, istumisaluste või sooja joogi näol. Ja lõpetuseks sooviksin tänada ka kõiki fänne, nii meie kui vastaste, kes on teinud Tammeka kodumängudest Premium Liigas iga meeskonna jaoks erilise sündmuse!" Peatreener Marko Lelov: Võitlus tabeli tagumises otsas kuuendast kuni kaheksanda kohani veel käib. JK Vaprus sellese mängu otseselt ei sekku, aga Tammeka vastu tahaks punkte võtta küll. Seega JK Tammeka võitleb parema koha eest ja JK Vaprus punktide teenimise nimel.
Mängija Kapten, kaitsja Kaarel Kiidron: "Vastase võitmine on meie kohustus. Kutsun kõiki Tartu jalgpallisõpru hooaja viimasele Premium liiga mängule. Usun, et meid ootab hea vaatemäng nii platsil kui ka tribüünil!" Mängija Jako Kanter: Olenemata oma seisust, soovime pakkuda tugevat lahingut mängus Tammekaga. Eelmised mängud on olnud alati pingelised ning võrdsed ja seekord tuleb ilmselt samasugune mäng. Kui suudame algusest peale olla mängus sees, siis usume, et võime võtta koju 3 punkti, aga muidugi Tammeka ei tee meile seda lihtsaks.
Täiendav teave
Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/ Lisateave www.vaprus.ee * https://www.facebook.com/ParnuJalgpalliklubiVaprus/ * https://www.instagram.com/jkparnuvaprus/ * https://twitter.com/jkparnuvaprus
Korraldava klubi vastutav ametnik: Kalle Paas
Piletiinfo: Piletiinfo: • HOOAJAPILETIGA TASUTA! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.