KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka
Kuupäev: 28.10.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: A. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
Väljakukohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud:Lauri Salei, Artur Telling
4. kohtunik:Miko Pupart
Inspektor:Ahti Habanen
Kohtunike vaatleja:Kaupo Õismaa
TALLINNA FC FLORA TARTU JK TAMMEKA
Värvid
Särgid Roheline Särgid Sinine
Püksid Valge Püksid Sinine
Põlvikud Roheline Põlvikud Sinine
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Punane
Püksid Oranž Püksid Punane
Põlvikud Oranž Põlvikud Punane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Andre Paju
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Norbert Hurt Nimi Mario Hansi
Telefon 53474738 Telefon +372 56670248
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Arno Pijpers: Meie fookus ja konsentratsioon on paigas igas olukorras. Peatreener Peatreener Kaido Koppel: "FC Flora on käesoleval hooajal väga hästi mänginud ja seda kinnitab ka liigatabel. Tugevate meeskondadega on alati põnev mängida, kuna nad esitavad meie oskustele ja keskendumisele suure väljakutse. Järelikult peame tegema tugeva esituse, et meid saadaks edu."
Mängija Joseph Saliste: Ees ootab väga põnev mäng, kus kaalukausil on meistritiitel. Oleme oma keskendumise paika saanud ja anname endast 100%. Ootame staadionile palju fänne, vanemaid ja lapsi. Mängija Kaitsja Silver Grauberg: "See aasta oleme tihtipeale "suurte" vastu hästi mänginud, aga napilt punktidest ilma jäänud. Floral ei ole meiega lihtne olnud ja kindlasti ei saa ka see mäng olema. Meil on veel reaalne võimalus tabelis koht kõrgemale tõusta ning kindlasti tahame ka tiitliheitlusesse põnevust tuua. Motivatsiooni on kuhjaga ning läheme endist kõike väljakule jätma!"
Täiendav teave
Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee | www.facebook.com/fcflora | www.instagram.com/fcflora/ | www.youtube.com/user/TVFlora1990 | www.twitter.com/FCFTallinn Lisateave Tartu JK Tammeka kodulehekülg: http://www.jktammeka.ee/ Tartu JK Tammeka Facebook: https://www.facebook.com/jalgpallikool/ Tartu JK Tammeka Instagram: https://www.instagram.com/jktammeka/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Reili Järvalt
Piletiinfo: Piletid müügil Piletilevis: Piletid müügil kohapeal tund enne algust. Täispilet 5 eurot, sooduspilet õpilastele, üliõpilastele ja Facebooki attendiga 3 eurot. Facebooki list läheb lukku 28.10 kell 16:00. Tasuta sissepääs pensionäridele ja kuni 12-aastastele lastele (k.a). Floras treenivale lapsele ja tema pereliikmetele on klubikaardi alusel sissepääs samuti tasuta. Klubikaardi vormistamine kohapeal piletikassas, A. Le Coq Arenal Flora kontoris ja Kotka hallis 1 euro eest. Maksta saab nii kaardiga kui ka sularahas.
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.